یکی از دغدغه‌های طرفداران بازی‌های ترسناک و بازی های Zombie، پیدا کردن بهترین بازی های زامبی اندروید است؛ به همین خاطر ما در این مطلب سعی کرده‌ایم تا لیستی از بهترین بازی های زامبی اندروید را برای شما تهیه کنیم. بازی هایی که هر کدام تجربه های متفاوت و هیجان انگیزی را برای مخاطب به همراه دارند بنابراین اگر شما هم از دسته علاقه‌مندان به بازی های Zombie هستید با ما همراه باشید تا به معرفی بهترین بازی های گوشی در این ژانر بپردازیم.

لیستی از بهترین بازی های زامبی اندروید

بهترین بازی های زامبی اندروید: Dead Effect 2 (اثر مرده 2)

Dead Effect 2 (اثر مرده 2)

این بازی که نسخه دوم بازی اثر مرده از کمپانی Bad Fly Interactive است و به دلیل داشتن کیفیت فوق‌العاده بالا و هم‌چنین برخورداری از عناصر RPG (نقش آفرینی) در زمره بهترین بازی های زامبی اندروید قرار می‌گیرد. بالغ بر 100 آپگرید برای کاراکتر اصلی بازی و حدود 40 اسلحه برای مبارزه در نظر گرفته شده است و اگر از بازی Dead Space راضی بوده‌اید، بازی Dead Effect 2 نیز به دلیل دلیل تجربه مشابه با آن برایتان جالب خواهد بود. Dead Effect 2 را می‌توان یکی از پرطرفدارترین و هیجان‌انگیزترین بازی‌های Zombie دانست که به صورت اول شخص طراحی شده است و از گرافیک فوق‌العاده بالا و کیفیت صداگذاری حرفه‌ای برخوردار است که تجربه واقعی‌ترین بازی زامبی محور را در اختیار کاربر قرار می‌دهد که می‌توان آن را در صدر لیست بهترین بازی های زامبی اندروید قرار داد.

دانلود Dead Effect 2

بهترین بازی های زامبی اندروید: The Walking Zombie 2

The Walking Zombie 2

یکی از بهترین بازی های زامبی اندروید برای آن دسته از افرادی که در بازی های Zombie، بخش داستانی بازی نیز برایشان اهمیت دارد، بازی The Walking Zombie 2 است. زیرا هم‌زمان با جلو رفتن بازی، کاراکترهای مختلفی به داستان اضافه می‌شود و دیالوگ‌هایی شکل می‌گیرد که به روایت داستان‌های افراد مختلف می‌پردازد.در ابتدای بازی، جنگیدن فقط با یک ماهیتابه آغاز می‌شود که به هر حال از دست خالی بودن بهتر است، اما به مرور و با کشتن چند زامبی می‌توانید امتیاز کسب کنید و از این طریق برای مبارزه با زامبی ها سلاح واقعی به دست بیاورید. هر اندازه امتیازات کسب شده توسط گیمر بالاتر رود، به همان نسبت لول کاراکتر و سلاح‌ها و آیتم‌ها نیز بالاتر می‌رود. 

دانلود  The Walking Zombie 2

بازی Unkilled (کشته نشده)

بازی Unkilled (کشته نشده)

بازی Unkilled از آن دسته بازی هایی Zombie است که در لیست بهترین بازی های اندروید و ios قرار میگیرد. طراح این بازی در کارنامه خود خلق بازی اکشن و مهیج Dead Trigger را نیز دارد. در بازی Unkilled که در میان بهترین بازی های زامبی اندروید در نوع اول شخص طراحی شده است، شما به عنوان کارمند یک مؤسسه غیر نظامی به اسم Wolf Pack وظیفه جلوگیری از پخش هر چه بیش‌تر ویروس مسبب زامبی را دارید، ویروسی که در تمام شهر پخش شده است و هر لحظه به سمت نابودی دنیا پیش می‌رود.

در این بازی مد PvP به دو شکل وجود دارد، حالت FPS که مانند اکثر بازی‌ها شما را در برابر دیگر رقبا قرار می‌دهد، و حالت Skirmish Ops که می‌توانید با جمع کردن گروهی از زامبی‌ها به سایر بازیکنان حمله کنید. در این بازی 5 سطح مختلف و 40 اسلحه مختلف در نظر گرفته شده است، بنابراین یکی از پیشنهادات ما در میان بهترین بازی های زامبی اندروید، بازی Unkilled است.

دانلود Unkilled

بهترین بازی های زامبی اندروید: Into the Dead 2

Into the Dead 2

این بازی نیز یکی از بهترین بازی های زامبی اندروید به شمار می‌رود که در کنار محوریت داستانی از گرافیک بالایی بهره می‌برد. در بازی Into the Dead 2 که نسخه دوم بازی اکشن به سوی مرگ است شما برای پیدا کردن و نجات خانواده خود باید با گذر از 60 مرحله از میان هزاران زامبی رد شوید. در این بازی شما شما در حالی چشم باز می‌کنید که وسط یک صحنه تصاف وحشتناک قرار دارید در حالی که خبری از اعضای خانواده‌تان نیست و به وسیله زامبی‌ها احاطه شده‌اید.  باید با استفاده از ابزارهایی که در اختیارتان قرار می‌گیرد با زامبی هایی که قصد نابودی دنیا را دارند و روز به روز قدرتمندتر می‌شوند مبارزه کنید.

دانلود Into The Dead 2

بازی State Of Survival

بازی State Of Survival

این بازی را در میان بازی های Zombie می‌توان یکی از بهترین بازی های زامبی اندروید بر پایه استراژی دانست. در این بازی که مربوط می‌شود به 6 ماه بعد از حمله زامبی‌ها و نابودی ارتش، فقط شما هستید که باید با تعامل با دیگر بازماندگان شروع به ساختن دوباره شهر کنید و پناهگاهی را با انواع اسلحه‌ها و نیروهای دفاعی بسازید تا از حمله زامبی‌ها در امان بمانید. در بازی State Of Survival همه چیز به مبارزه با زامبی‌ها ختم نمی‌شود و شما می‌توانید به منظور کشف راه‌های کنترل این ویروس وحشتناک و کنترل جهان تحقیق کنید.

دانلود State Of Survival

بازی Last Day On Earth: Survival

Last Day On Earth: Survival

یکی دیگر از بازی های Zombie که در میان بهترین بازی های زامبی اندروید قرار می‌گیرد، بازی Last Day On Earth. در این بازی  که داستان آن در سال 2027 اتفاق می‌افتد برخلاف دیگر بازی‌ های زامبی محور، تنها یه بخش ماجرا مربوط به هجوم زامبی ها است و چالش اصلی در ارتباط با اتفاقاتی است که برای بازماندگان می‌افتد، حمله به اقامتگاه و دزدی و غارت از جمله این چالش‌ها هستند که شما باید با ساخت یک پناهگاه مقاوم با آن مقابله کنید. در این بازی دشمنان در گوشه و کنار بازی در کمین شما هستند و اگر شکارچی خوبی نباشید قطعاً شکار خواهید شد. در بازی Last Day On Earth علاوه بر زامبی‌ها و انسان‌ها، مؤلفه حیات وحش نیز دارای نقشی مهم است، به عنوان مثال در طول بازی و مبارزه می‌توانید برای زنده ماندن با شکار حیوانات از آن‌ها تغذیه کنید. 

دانلود Last Day On Earth: Survival

بهترین بازی های زامبی اندروید: Life After

Life After

عنوان بعدی برای بهترین بازی های زامبی اندروید، بازی Life After است که به دلیل داشتن صحنه‌های سینمایی فوق‌العاده جذاب خود هر کسی را به سرعت جذب می‌کند. در ابتدای بازی لازم است که  جنسیت و ویژگی‌های کاراکتر خود را انتخاب کنید و در کنار آن امکان طراحی یک سگ نیز برای شما در نظر گرفته شده است تا در مأموریت‌هادر کنار شما باشد. لازم به ذکر است که در بازی Life After، برخلاف دیگر بازی های Zombie، هدف اصلی مبارزه با زامبی‌ها نیست بلکه تلاش برای زندگی در دنیایی است که توسط این ویروس نابود شده است. این بازی به دلیل برخورداری از سیر داستانی جذاب، سکانس‌های سینمایی عالی و دنیای وسیع برای جستجو و کشف، بی شک در زمره بهترین بازی های زامبی اندروید قرار دارد.

دانلود Life After

بازی: This War Of Mine

بازی: This War Of Mine

داستان این بازی که می‌توان گفت یکی از بهترین بازی های زامبی اندرویدی در سبک دو بعدی است در زمان جنگ و از دید مردمان جنگ زده اتفاق می‌افتد. دلیل محبوبیت This War Of Mine در بین گیمرهای بازی های Zombie، خط داستانی جذاب و گیم پلی روان و هیجان‌انگیز آن است.

دانلود This War Of Mine

Dead Trigger 2

Dead Trigger 2

این بازی که توسط سازندگان Unkilled طراحی شده است یکی از هیجان انگیزترین و بهترین بازی‌های زامبی اندروید است. در بازی زامبی محور Dead Trigger 2 زمان برای مبارزه نقش حیاتی دارد، به طوری که اگر یک ثانیه دیر عمل کنید ممکن است از طریق یکی از زامبی‌ها خود شما نیز آلوده به ویروس مرگبار شوید و به گروه زامبی‌ها بپیوندید. هم‌چنین در این بازی قرار نیست که تمام انسان‌هایی را که در سرراهتان قرار می‌گیرند نجات دهید، بلکه آن‌هایی را که برایتان فایده‌ای داشته باشند و بتوانند در تهیه سلاح یا مداوای زخم‌ها به دردتان بخورند کمک می‌کنید.

در این بازی همانند بسیاری از بازی های Zombie، سلاح‌های متنوع و مرگباری در اختیار شخصیت‌ها است تا به وسیله آن به مبارزه با دشمنان غیر انسانی خود بروند. بازی Dead Trigger 2 با طراحی گرافیکی پر از جزئیات و کیفیت بالا حجم نسبتاً زیادی را نیز دارد و به دلیل هیجان سرشار حاکم بر آن می‌توان این بازی را در میان بازی های Zombie یکی از بهترین بازی های زامبی اندروید به شمار آورد.

دانلود Dead Trigger 2

بهترین بازی های زامبی اندروید؛ The Walking Dead: Season One (مردگان متحرک)

بهترین بازی های زامبی اندروید؛ The Walking Dead: Season One (مردگان متحرک)

یکی دیگر از بازی های Zombie داستان محور که می‌تواند جزء بهترین بازی های زامبی اندروید به شمار آید، مردگان متحرک است. شخصت اصلی در این بازی "لی اورت" نام دارد که سناتوری را به دلیل داشتن رابطه با همسرش به قتل رسانده است و به همین دلیل دستگیر می‌شود. ماشینی که "لی اوت" را به زندان منتقل می‌کند در وسط راه با یک زامبی برخورد میکند و داستان از این‌جا آغاز می‌شود. شخصیت دیگری که در بازی The Walking Dead به داستان اضافه می‌شود دختری به نام "کلمنتان" است که "لی اوت" به عنوان تنها کاراکتر قابل کنترل در بازی، برای نجات و دور نگه  داشتن او از خطرها دست به اقداماتی می‌زند. این روند باعث شکل‌گیری خط سیر بازی مردگان متحرک می‌شود.

دانلود The Walking Dead

Zombie Gunship Survival

Zombie Gunship Survival

این بازی که در سری بازی‌های Zombie Gunship قرار دارد تقریباً همان مکانیزم قبلی را دنبال می‌کند. کاراکتر اصلی در این بازی که یکی از جدیدترین بازی‌های Zombie است در یک هواپیمای AC-130 است که نیروهای زمینی را در مبارزه با زامبی‌ها پشتیبانی می‌کند و زامبی‌ها به رگبار می‌بندد. در این نسخه از بازی Zombie که می‌تواند به عنوان یکی از بهترین بازی های زامبی اندروید در نظر گرفته شود، امکانات جدیدی مانند ساخت یک پایگاه، اسلحه‌های جدید و امکان اعزام نیروها و سربازها برای مبارزه در نظر گرفته شده است.  اگر قصد تجربه یک حس متفاوت را در بازی های Zombie محور دارید پیشنهاد می‌کنیم که بازی Zombie Gunship Survival را امتحان کنید. 

دانلود Zombie Gunship Survival

Call Of Duty: Black Ops Zombies

Call Of Duty: Black Ops Zombies

این بازی که در میان بازی های Zombie توانسته است جزء عناوین بهترین بازی های زامبی اندروید قرار بگیرد، دارای محیطی نوستالژیک و ترسناک برای گیمرها است که همراه با موزیک‌های فوق‌العاده‌ای که در پس زمینه بازی وجود دارد، شما را برای ساعت‌ها در جای خود میخکوب کند. در اوایل بازی امکانات شما برای مبارزه با زامبی‌ها تنها یک اسلحه ساده و چند گلوله محدود است، اما با نابود کردن تعداد زامبی‌های بیش‌تر و کسب امتیاز به شکل پول می‌توانید سلاحهای بهتر و گلوله‌های بیش‌تری را خریداری کنید. 

بهترین بازی های زامبی اندروید: Zombeast

بهترین بازی های زامبی اندروید: Zombeast

این بازی از آن دسته بازی‌های Zombie است که دارای داستانی بی عیب و منحصر به فرد است. کاراکتر اصلی بازی مردی است که آلوده به ویروس زامبی‌ها شده است اما می‌خواهد هم‌چنان طرف انسان‌ها باشد و با نوشیدن قهوه در برابر تبدیل شدن خود به یک زامبی مقاومت می‌کند. نکته جالب دیگر در بازی Zombeast تنوعی است که در زامبی‌ها وجود دارد به شکلی که 13 نوع زامبی در این بازی وجود دارد که هر کدام از ان‌ها دارای نقاط قوت و نقاط ضعف مخصوصی هستند. در بازی لیستی وجود دارد که در مورد خصوصیت هر کدام از این زامبی‌ها و بهترین اسلحه برای مقابله با آن نوع زامبی توضیح داده است.

دانلود Zombeast برای اندروید

بازی Kill Shot Virus

این بازی به عنوان یکی از جدیدترین و بهترین بازی های زامبی اندروید در سبک شوتر اول شخص طراحی شده است و از گرافیک بسیار بالایی برخوردار است که قابلیت مولتی پلیر هم در آن وجود دارد. بازی Kill Shot Virus از 100 مرحله تشکیل شده است که با گذر از هر یک از این مراحل، سلاح‌ها و امکانات جدیدتری در اختیار شما قرار می‌گیرد و هم‌چنین شخصیت اصلی بازی آپدیت می‌شود. این بازی برای افرادی که به علاوه بر بازی های Zombie به بازی‌های شوتر نیز علاقه دارند گزینه بسیار مناسبی به شمار می‌رود.

دانلود Kill Shot Virus

بازی Dead Target: Zombie Games 3D 

این بازی نیز جزء بهترین بازی های زامبی اندروید محسوب می‌شود که روایت داستان در سال 2040 اتفاق می‌افتد. زامبی‌ها دنیا را فرا گرفته‌اند و شما به عنوان یکی از تک تیراندازان وظیف دارید با استفاده از سلاح‌های مختلفی که در اختیارتان قرار می‌گیرد به مبارزه با زامبی‌ها بروید و انسان‌ها از شر آن‌ها خلاص کنید.این بازی برای علاقه‌مندان به سبک ترکیبی شوتر و زامبی بسیار جذاب خواهد بود زیرا بخش زیادی از بازی را صرف تیراندازی به زامبی‌ها خواهید بود.

بازی Survival Games: Zombie

در داستان این بازی که در دنیای آخرالزمانی اتفاق می‌افتد علاوه بر ویروس زامبی ویروس‌های پیشرفته‌تری نیز شیوع پیدا گرده است که موجودات وحشتناک‌تری را به وجود آورده است و شاید همین آن را نسبت به بازی های Zombie دیگر اندکی متفاوت کرده باشد. هواپیمای شما در یک جزیره سقوط می‌کند، جزیره‌ای که افراد ان به ویروس مرگبار آلوده شده است و ساکنین آن به زامبی تبدیل شده‌اند. در این جزیره مناطق مختلفی برای کشف وجود دارد و امکان ساخت سلاح‌های متنوع برای شما وجود دارد که چالش‌های زیادی را در مبارزه با زامبی‌ها پیش رویتان قرار می‌دهد.

بهترین بازی های زامبی اندروید: Zombie Roadkill 3D

در این بازی که در لیست بهترین بازی های زامبی اندروید از نوع آرکید است، لازم است که سوار بر ماشین کاملاً مسلح خود شوید و هم‌زمان با عبور از میان زامبی‌ها، آن‌ها را نابود کنید. گیم پلی بازی Zombie Roadkill 3D به این شکل است که با ماشین  خود زامبی‌ها را زیر  کنید و اگر روی ماشینتان پریدند با استفاده از اسلحه‌ای که روی خودور نصب شده است از شر آن‌ها خلاص شوید. فقط مراقب باشید که زامبی‌ها شما را نکشند. پیشنهاد ما برای آن دسته از افرادی که علاوه بر بازی های Zombie  به بازی هایی در ژانر اتوموبیلرانی نیز علاقه دارند این بازی است.

دانلود Zombie Roadkill 3D

بازی Death Road To Canada

کاربر هر بار که این بازی را اجرا کند با سناریو و مکان‌های مختلفی مواجه می‌شود اما همانند اکثر بازی های Zombie هدف مشترک است. در حالی که تمام شهر توسط زامبی‌ها اشغال شده است باید از فلوریدا به سمت کانادا سفر کنید و همان‌طور که گفته شد شخصیت‌ها، مکان‌ها و رویدادها کاملاً تصادفی در نظر گرفته شده است که همین مسئله بر جذابیت بازی افزوده است.

بازی Dead Venture: Zombie Survival

در این بازی زامبی محور که توسط استودیو Dog Byte Games طراحی شده است، سبک اکشن و سبک رانندگی در هم ادغام شده است تا تجربه‌ای جدید را برای شما رقم بزند. شما به عنوان یکی از بازماندگان دنیایی که به تسخیر زامبی‌ها درآمده است با استفاده از خودرو خود که به انواع سلاح‌ها مجهز شده است باید از میان زامبی‌ها عبور کنید. به مرور زمان به خودروهای متنوع‌تری و سلاح‌های بیش‌تری برای مبارزه دسترسی خواهید داشت.

دانلود Dead Venture

بازی Stupid Zombies 3

در این بازی تجربه‌ای شبیه به بازی قدیمی Contra با گرافیک HD برای علاقه‌مندان ایجاد شده است. از ویژگی‌های بازی Stupid Zombies 3 سلاح‌های متنوع و گاهی انفجاری به همراه 200 سطح مختلف است که هر کدام تجربه هیجان انگیزی را برای فرد به ارمغان می‌آورد.این بازی را میتوان به دلیل گرافیک HD، صداگذاری حرفه‌ای و گیم‌پلی اعتیاد آور آن یکی از بهترین بازی های زامبی اندروید به حساب آورد.

بازی Left To Survive: Apocalypse

در این بازی داستان همیشگی زامبی‌ها حاکم است. جهان در کنترل زامبی‌ها است و گروهی از نجات یافتگان اقدام به مبارزه می‌کنند. در این بازی امکانات زیادی مانند انواع تجهیزات جنگی و وسایل نقلیه در اختیار شما قرار دارد تا به وسیله آن‌ها زامبی‌ها را نابود کنید و دنیا را نجات دهید.

بازی Samurai Vs Zombies Defense

این بازی ترکیبی است از المان‌های زامبی و سامورایی. ترکیبی جذاب که می‌تواند در لیست یکی از بهترین بازی های زامبی اندروید قرار بگیرد. شما به عنوان یک سامورایی باید از استراتژی‌ها و نقشه‌هایی برای پیروزی در برابر زامبی‌ها استفاده کنید مانند متحد شدن با دیگر کشاورزان و جنگجویان. به مرور کاراکتر مبارز به توانایی‌ها و سلاحهای جدیدتری مجهز می‌شود. 

بازی Pixel Zombie

این بازی که همان سناریوی اصلی زامبی یعنی حمله زامبی‌ها به شهر را دنبال می‌کند با این‌که خلاقیت چندانی در داستان بازی ندارد اما با قرار دادن مودهای مختلف برای بازیکنان از نظر گیم پلی قابل توجه است. مودهایی که در بازی Pixel Zombie در نظر گرفته شده است، علاوه بر کشتن زامبی شامل کشتن اژدها هم می‌شود. برای این مبارزه سلاح‌های متنوعی در اختیار شما قرار می‌گیرد و علاوه بر آن کیت کمک‌های اولیه نیز برای مواقعی که زخمی شده باشید در نظر گرفته شده است.

بازی Plants Vs Zombies 2

در این بازی که نسبت به دیگر بازی‌های لیست بهترین بازی های زامبی اندروید تا حدی متفاوت است، زامبی‌ها به خانه شما حمله ور می‌شوند که وظیفه شما دفاع از خانه‌تان به وسیله گیاهان مختلف است.  اگر از طرفداران بازی‌های برج دفاعی باشید بدون شک از بازی Plants Vs Zombies 2 نیز لذت خواهید برد. قدرت تفکر در این بازی بسیار حائز اهمیت است و هر چند که از گرافیک و کنترل‌های ساده در آن استفاده شده است اما به شدت اعتیاد آور است و شاید همین مسئله باعث قرارگیری این بازی در میان عناوین بهترین بازی های زامبی اندروید شده باشد.

دانلود Plants Vs Zombies 2

بازی Zombie Smasher

در این بازی زامبی‌ها بسیار بامزه طراحی شده‌اند و برخلاف بازی های دیگر زامبی محور، مبارزه با آن‌ها بسیار راحت است، کافی است که ان‌ها را با انگشت له کنید. بازی Zombie Smasher به سبک بازی Plants Vs Zomfies طراحی شده است اما با این تفاوت که برای نجات خانه خود گیاهی ندارید. به مرور تعداد زامبی‌ها بیش‌تر می‌شود و چالش‌های بیش‌تری نیز در برابر شما قرار می‌گیرد.

بهترین بازی های زامبی اندروید: Xombie Diary

در این بازی شما باید زامبی‌هایی را که تمام دنیا را تسخیر کرده‌اند یک به یک از بین ببرید. این بازی که در عین کم حجم بودن خوش ساخت است، می‌تواند خاطرات کنسول‌های قدیمی مانند سگا یا پلی استیشن 1 را برای شما زنده کند. 

بازی Basketball Vs Zombies

این بازی را به عنوان یکی دیگر از بهترین بازی های زامبی اندروید ترکیبی است از بازی بسکتبال و مبارزه با زامبی‌ها. خلاصه بازی شامل این سه جمله است: اسلحه خود را بچرخانید، سر زامبی‌ها را از بدنشان جدا منید و به داخل سبد بسکتبال بیندازید. سلاح‌های متفاوتی که حدود 60 سلاح هستند برای جدا کردن سر زامبی‌ها در این بازی تدارک دیده شده است، هم‌چنین بالغ بر 50 پوسته برای انتخاب شخصیت بازی وجود دارد.

First Refuge: Z

در این بازی نیز به سبک تمام بازی های Zombie، شما باید در مقابل هجوم زامبی‌ها به فکر نجات خود باشید. و در عین حال با جستجو در مکان‌های درون بازی به غنایم و آیتم‌های جدیدی برای مبارزه به دست خواهید آورد. در کنار مبارزه باید با ایجاد ساختمان‌های بیش‌تر در مقر خود از فرماندهیتان محافظت کنید و برای این منظور آزادی زیادی برای شما در نظر گرفته شده است تا پایگاه خود را هرگونه که می‌خواهید گسترش دهید.

در این مطلب سعی کردیم بهترین بازی های زامبی اندروید را که جزء بهترین بازی های اندروید به حساب می‌آیند برای علاقه‌مندان معرفی کنیم، امیدواریم که آن دسته از افرادی که به دنبال دانلود و نصب بهترین بازی های زامبی اندروید هستند بتوانند در میان این لیست گرینه مناسب خود را انتخاب کنند و از این بازی های مهیج و جذاب لذت ببرند.


منبع: Android Authority