تکنولوژی

سیستم عامل هارمونی

سیستم عامل هارمونی

شرکت چینی هواوی در آگوست ۲۰۱۹ به صورت رسمی از سیستم عامل گوشی اختصاصی خودش یعنی سیستم عامل هارمونی رونمایی کرد. به دلیل افزایش محدودیت‌ها و تحریم‌های آمریکا، این شرکت تصمیم گرفته که بر روی پلتفرم اختصاصی خودش برای گوشی‌های هواوی کار کند.
مشخصات دوربین A22

مشخصات دوربین A22

هر زمانی که حرف بهترین گوشی‌های میان‌رده می‌شود اولین چیزی که به ذهن هرکسی می‌رسد سامسونگ یا شیائومی است شرکت‌هایی که علاوه بر تولید گوشی‌های پایین‌رده و بالارده، گوشی‌های میان‌رده نیز را به بالاترین کیفیت تولید می‌کنند.
کایرین 990

کایرین 990

کایرین 990 که اکنون در لیست بهترین پردازنده موبایل جای خود را به‌ خوبی باز کرده، تولید شرکت هواوی است. هواوی این پردازنده را اکتبر 2019 در کنفراس IFA معرفی کرد و بعد از آن اعلام کرد، در گوشی‌ هواوی سری میت از این چیپست پر قدرت استفاده خواهد کرد.
اگزینوس ۹۹۰

اگزینوس ۹۹۰

سامسونگ، چیپست اگزینوس ۹۹۰ و مودم 5G جدیدش را در رویداد روز فناوری ۲۰۱۹ خود، در سن خوزه، معرفی کرد. اگزینوس ۹۹۰ از نظر مشخصات پردازشی از اگزینوس ۹۸۰ سامسونگ که در ماه سپتامبر ۲۰۱۹ رونمایی شد، پیروی می‌کند.
اسنپدراگون در شیائومی

اسنپدراگون در شیائومی

قبل از این که مطلب اسنپدراگون در شیائومی را آغاز کنیم باید از شما بپرسیم آیا تا به حال نام اسنپدراگون به گوشتان خورده است؟ اگر درصدد خرید یک گوشی سامسونگ یا شیائومی باشید و به بررسی گوشی‌ها در جدول مشخصات پرداخته باشید حتماً به این نام برخورده‌اید.