تغییر زبان کیبورد گوشی یکی از مهم‌ترین امکاناتی است که داخل انواع گوشی‌ها تعبیه شده است. اگر گوشی‌ شما این قابلیت‌ را نداشته باشد، عملاً بلا استفاده است. چرا که موبایل‌ها از مهم‌ترین دستگاه‌ها برای ارتباط برقرار کردن هستند. اگر مشکل تغییر زبان کیبورد گوشی را دارید؟ دیگر جای نگرانی نیست، چرا که در این مقاله قصد داریم تا تغییر زبان کیبورد گوشی اندروید و آی او اس را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.

آموزش تغییر زبان گوشی سامسونگ و گوشی شیائومی

آموزش تغییر زبان گوشی سامسونگ و گوشی شیائومی

قبل از اینکه به آموزش تغییر زبان کیبورد گوشی اندروید بپردازیم، بد نیست تا تغییر زبان گوشی‌ اندروید را به شما آموزش بدهیم. در گوشی‌های اندرویدی، ابتدا باید گزینه (Settings) را باز کنید. توجه: اگر زبان گوشی شما انگلیسی نبود، به دنبال گزینه چرخ دنده بگردید و آن را باز کنید. در قدم بعدی گزینه (Languages & input) را انتخاب کنید. سپس گزینه (Languages) را انتخاب کنید. زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید. همانطور که بالاتر گفته شد، تنها با انجام همین چند مرحله ساده، می‌توانید زبان گوشی خود را تغییر دهید.

آموزش تغییر زبان کیبورد گوشی سامسونگ و گوشی شیائومی

آموزش تغییر زبان کیبورد گوشی سامسونگ و گوشی شیائومی

بعد از آموزش تغییر زبان گوشی‌های اندروید، نوبت به آموزش تغییر زبان کیبورد گوشی‌های اندروید رسیده است. تغییر زبان کیبورد به همان سادگی تغییر زبان گوشی است. در ادامه قصد داریم تا تغییر زبان کیبورد گوشی را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید. ابتدا به قسمتی از گوشی خود بروید که بتوانید کیبورد خود را باز کنید. همانند تصویر، گزینه چهار مربع (در شیائومی) و سه نقطه ( در سامسونگ) را انتخاب کنید. در قدم بعدی گزینه چرخ دنده را باز کنید. سپس گزینه (Languages) را انتخاب کنید. در این قسمت می‌توانبد زبان کیبورد خود را به زبان دلخواهتان تغییر دهید. با انجام تنها چند مرحله به آسانی هرچه تمام، می‌توانید زبان کیبورد گوشی خود را تغییر دهید.

آموزش تغییر زبان گوشی آیفون

آموزش تغییر زبان گوشی آیفون

در این بخش قصد داریم تا در آیفون، تغییر زبان گوشی به فارسی را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید. تغییر زبان در آیفون، به همان سادگی تغییر زبان در گوشی سامسونگ و گوشی شیائومی است. در ابتدا گزینه (Settings) یا همان آیکون چرخ دنده را باز کنید. در قدم دوم، گزینه (General) را انتخاب و سپس گزینه (Language & Region) را باز کنید. در قدم آخر، گزینه (iPhone Language) را باز و سپس زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید. با انجام دادن سه مرحله‌ای که بالاتر ذکر شد، به‌راحتی می‌توانید زبان کیبورد گوشی آیفون خود را تغییر دهید.

آموزش تغییر زبان کیبورد گوشی آیفون

آموزش تغییر زبان کیبورد گوشی آیفون

در این بخش قصد داریم تا به آموزش تغییر زبان کیبورد گوشی آیفون بپردازیم. همانند تمامی آموزش‌هایی که بالاتر ارائه شد، این آموزش هم بسیار ساده است. در ابتدا گزینه (Settings) گوشی اپل خود را باز می‌کنید. بخش (General) را باز و قسمت (Keyboards) را انتخاب کنید. در قسمت بعدی دوباره گزینه (Keyboards) را باز و گزینه (Add New Keybord) را انتخاب کنید. در این مرحله می‌توانید زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید.

سخن پایانی

همانطور که بالاتر دیدیم، در این مقاله به آموزش تغییر زبان کیبورد گوشی و خود گوشی پرداختیم. همچنین راه تعویض زبان گوشی و کیبورد آن‌ را برای گوشی‌های سامسونگ، شیائمی و آیفون در اختیار شما گذاشتیم.

منبع 1 / منبع 2