در دنیای امروز که به جرات می توان شبکه های مجازی را جزو پرمخاطب ترین رسانه های دنیا نامید، افراد نیاز به آموزش و فراگیری کار با این اپلیکیشن ها را احساس می کنند. با وجود اینکه شبکه های مجازی به ساده ترین شکل ممکن طراحی می شوند تا حتی افراد کم سواد نیز بتوانند به راحتی از این برنامه ها استفاده کنند، اما وجود برخی محدودیت ها یا قابلیت هایی که تقریبا پنهان هستند، کاربران را آزار می دهند. در این مطلب قصد داریم تا نگاهی به یکی از محدودیت های شبکه اجتماعی توییتر بیندازیم و ببینم چگونه می توان عملیات دانلود ویدیو از توییتر را انجام داد؟

شاید شما نیز در توییتر به گشت و گذار پرداخته باشید و از کلیپی که یکی از کاربران در توییت خود قرار داده، لذت برده باشید و دوست داشته باشید که کلیپ فوق را دانلود کنید. مشکل از همینجا شروع خواهد شد، زیرا در توییت های تصویری توییتر هیچ دکمه دانلودی قرار داده نشده و این یک محدودیت جدی برای کاربران سراسر دنیاست. پس اگر به دانلود ویدیو از توییتر علاقه دارید و می خواهید بدانید که چگونه از توییتر فیلم دانلود کنیم؟ باید بگوییم که روش های مختلفی برای حل این مشکل وجود دارد. روش هایی مانند استفاده از ربات دانلود از توییتر، سایت دانلود از توییتر یا نرم افزار دانلود از توییتر، که در این مطلب ما روش های فوق را بصورت مرحله به مرحله به شما آموزش خواهیم داد. 

چگونه از توییتر فیلم دانلود کنیم؟

اگر از کاربران شبکه اجتماعی توییتر هستید پس حتما با سوال چگونه از توییتر فیلم دانلود کنیم؟ مواجه شده اید. همان طور که اشاره کردیم روش های مختلفی در پاسخ به سوال فوق وجود دارد. روش هایی همچون استفاده از ربات دانلود از توییتر که با عضو شدن در ربات تلگرامی دانلود کننده از توییتر به راحتی می توانید به کلیپ مورد نظر دسترسی پیدا کنید و آن را دانلود کنید یا روش سایت دانلود از توییتر که به نشانی خاصی می روید و با ارائه لینک توییت مورد نظرتان، کلیپ فوق به شما ارائه خواهد شد. در روش نرم افزار دانلود از توییتر، شما با دانلود اپلیکیشن شخص ثالث به راحتی می توانید لینک توییت را به نرم افزار بدهید و فیلم مورد نظر را بدست آورید. در پایین هر سه روش فوق را به صورت کامل برای شما شرح داده ایم تا بتوانید از طریق هر روشی که برای شما آسانتر است، به دانلود ویدیو از توییتر اقدام کنید.

ربات دانلود از توییتر

بررسی ربات دانلود ویدیو از تلگرام

در روش ربات دانلود از توییتر، شما به کمک ربات های تلگرام، اقدام به دانلود ویدیو از توییتر می کنید. برای استفاده از این روش مراحل زیر را بطور دقیق و مرحله به مرحله اجرا کنید.

 • ابتدا باید برنامه تلگرام گوشی موبایل خود را باز کنید
 • عضو ربات مقابل شوید. (Twideo_bot@)
 • دکمه استارت را بزنید
 • از شما درخواست لینک توییتر خواهد شد، لینک توییت مورد نظرتان را به ربات فوق بدهید.
 • پس از لحظاتی فیلم مورد نظرتان توسط ربات برای شما ارسال خواهد شد.

سایت دانلود از توییتر

بررسی سایت دانلود ویدیو از تویتر به وسیله سایت

یکی از روش های مرسوم در بین کاربران برای دانلود از اپلیکیشن هایی که اجازه دانلود بصورت مستقیم را نمی دهند، استفاده از سایت های دانلود می باشد. در این بخش قصد داریم تا نحوه استفاده از سایت دانلود از توییتر را به صورت گام به گام به شما آموزش دهیم. برای دانلود از طریق این روش مراحل زیر را دنبال کنید.

 • ابتدا به سایت twittervideodownloader.com یا www.downloadtwittervideo.com بروید.
 • سپس لینک توییت حاوی فیلم را کپی کرده و در یکی از سایت های بالا وارد کنید.
 • دکمه دانلود را بزنید
 • پس از لحظاتی لینک دانلود فیلم مورد نظرتان نمایش داده خواهد شد.

نکته ای که در این بخش باید خاطر نشان کنیم، این است که سایت downloadtwittervideo به شما اجازه دانلود فیلم و صوت جداگانه فیلم از توییتر را می دهد.

نرم افزار دانلود از توییتر

در این بخش از محتوای دانلود ویدیو از توییتر می خواهیم با استفاده از اپلیکیشن های شخص ثالث به سوال چگونه از توییتر فیلم دانلود کنیم؟ پاسخ دهیم. در استورهای مختلف، اپلیکیشن های متنوعی با ادعای دانلود ویدیو از توییتر ارائه شده اند. ما در این بخش قصد داریم تا تعدادی نرم افزار دانلود از توییتر را به شما معرفی کنیم که بتوانید به راحتی به این کار بپردازید. برای اینکه کاربران ایفون و اندروید به راحتی و بدون هیچ مشکلی بتوانند به دانلود ویدیو از توییتر بپردازند، هر کدام از این گوشی ها را بصورت جداگانه بررسی و نرم افزار مناسب آن را معرفی می کنیم.

دانلود ویدیو از توییتر در اندروید

برنامه اندرویدی دانلود ویدیو از تویتر

اگر از کاربران گوشی های اندرویدی هستید، باید بگوییم که گزینه های بسیاری برای دانلود ویدیو از توییتر در خدمت شما می باشد. ابتدا اپلیکیشن Download Twitter Videos را از لینک زیر دانلود کنید.

دانلود اپلیکیشن Download Twitter Videos از گوگل پلی

پس از دانلود و نصب برنامه فوق مراحل زیر را به ترتیب طی کنید.

 • وارد برنامه توییتر شوید
 • به صفحه مورد نظرتان بروید.
 • در توییت مورد نظرتان گزینه Share را بزنید
 • بر روی گزینه Share via ضربه بزنید
 • از لیست باز شده برنامه Download Twitter Videos را انتخاب کنید
 • پس از انتخاب برنامه فوق، لینک مورد نظرتان به برنامه معرفی شده و با زدن دکمه download می توانید اقدام به دانلود ویدیو از توییتر کنید.

دانلود ویدیو از توییتر در آیفون

دانلود ویدیو تویتر توسط گوشی آیفون

اپلیکیشن AnySave نرم افزار دانلود از توییتر است که به کاربران اجازه دانلود ویدیو از توییتر را می دهد. برای استفاده از این اپلیکیشن، ابتدا از طریق اپ استور یا لینک زیر، آن را دانلود و نصب کنید، سپس مراحل زیر را انجام دهید.

دانلود برنامه anysave از اپ استور

 • برنامه توییتر را باز کنید و به توییت مورد نظرتان بروید.
 • از پایین صفحه بر روی گزینه Share ضربه بزنید.
 • از منوی باز شده گزینه share via را انتخاب کنید.
 • از منوی جدید باز شده برنامه AnySave را انتخاب کنید.
 • حال لینک توییت در برنامه AnySave کپی شده است، با زدن دکمه save می توانید به دانلود ویدیو از توییتر توسط اپ شخص ثالث اقدام کنید.

کلام آخر

اگر از کاربران شبکه اجتماعی توییتر هستید، حتما پرسش چگونه از توییتر فیلم دانلود کنیم؟ برای شما نیز پیش آمده است. ما در این مطلب سعی کردیم تا به روش های مختلف همچون ربات دانلود از توییتر، سایت دانلود از توییتر و نرم افزار دانلود از توییتر به پرسش فوق پاسخ دهیم. اگر شما روش دیگری بلد هستید که در این مورد عملکرد بهتری را داراست یا انتقاد و پیشنهادی در این رابطه دارید، می توانید از طریق بخش نظرات که در پایین صفحه قرار دارد، مطالب فوق را با ما و دیگر کاربران همه چی آنلاین در میان بگذارید.

منبع: usatoday