بازی فورتنایت از محبوب ترین بازی های گوشی می باشد و همچنین از بهترین بازی های بتل رویال است. تعداد کمی از بازی های رایگان گوشی، به اندازه ی فورتنایت به بازیکنان حق انتخاب و قدرت شخصی سازی می دهند. یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت این بازی نیز، گستردگی در آپشن های شخصی سازی این بازی می باشد. اسکین های فورتنایت نیز بخشی از این قابلیت است که کمپانی Epic Games در اختیار کاربران قرار داده. برای دریافت بسیاری از اسکین های فورتنایت، باید هزینه پرداخت کنید. اما راه هایی نیز برای دریافت اسکین رایگان فورتنایت وجود دارد. در این مقاله، ابتدا به معرفی اسکین فورتنایت می پردازیم و سپس راه های دریافت اسکین رایگان فورتنایت را بررسی می کنیم. همچنین در انتهای مقاله، چند کد اسکین فورتنایت را معرفی کرده و نحوه ی فعالسازی آن را آموزش می دهیم.

اسکین فورتنایت چیست؟

اسکین فورتنایت چیست؟

در اکثر بازی های اکشن، شما در قالب شخصیتی در بازی در می آیید و آن را کنترل می کنید. در واقع اسکین فورتنایت، شکل و شمایل این شخصیت می باشد. اسکین به معنای پوست است و وقتی از اسکین یک کاراکتر صحبت می کنیم، در واقع به ظاهر آن شخصیت اشاره داریم. فورتنایت تنوع بالایی در اسکین ها دارد و همانطور که گفته شد، برای استفاده از بسیاری از این اسکین ها باید هزینه پرداخت کنید. اما راه هایی نیز برای دست یافتن به اسکین رایگان فورتنایت وجود دارد که در این مقاله به معرفی و آموزش این راه ها می پردازیم.

دریافت اسکین رایگان فورتنایت به روش های مستقیم

دریافت اسکین رایگان فورتنایت به روش های مستقیم

به دست آوردن اسکین رایگان فورتنایت راه های بسیاری دارد. از شرکت در رویدادها گرفته تا همکاری با شرکای Epic Games. در این بخش، به معرفی و بررسی بهترین راه های دریافت اسکین رایگان فورتنایت می پردازیم.

 • شرکت در رویدادها

رویدادهای بسیاری توسط Epic Games در فورتنایت برگذار می شود که بازیکنان می توانند با شرکت و به پایان رساندن آن ها، آیتم های رایگان و جذاب بسیاری را دریافت کنند که اسکین رایگان فورتنایت نیز یکی از این آیتم ها می باشد. این رویدادها هر ماه و همچنین در مناسبت های خاص مانند کریسمس یا تاریخ هایی که برای شرکت Epic Games مهم هستند برگذار می شوند.

 • شرکت در جام ها و رویدادها با زمان محدود

جام های متفاوت و رویدادهای زیادی با زمان های محدود در فورتنایت برگذار می شود که با شرکت در آن ها، شما این شانس را پیدا می کنید که آیتم های جدید را قبل از معرفی شدن در آیتم شاپ برنامه دریافت کنید که اسکین رایگان فورتنایت نیز یک نوع از این آیتم ها می باشد. برای مثال، در Wonder Woman Cup، به بازیکنان این امکان داده شد تا اسکین Wonder Woman را قبل از انتشارش به صورت عمومی، دریافت کنند. این جام ها و رویدادها در هر فصل برگذار می شوند و با شرکت در آن ها می توانید اسکین رایگان فورتنایت دریافت کنید.

 • دراپ های توییچ

اگر استریمرهای معروف فورتنایت را در توییچ دنبال کنید، این شانس را دارید تا برنده ی اسکین رایگان فورتنایت شوید. اکانت Epic خود را به اکانت Twitch خود لینک کرده و به دنبال دراپ هایی که در حال برگذاری هستند بگردید.

دریافت اسکین رایگان فورتنایت به روش های غیر مستقیم

دریافت اسکین رایگان فورتنایت به روش های غیر مستقیم

همانطور که دیدید، در بخش قبلی اسکین ها را مستقیم و بدون واسطه یا هزینه های غیر مستقیم دریافت می کردیم. اما روش دیگری نیز برای بدست آوردن اسکین رایگان فورتنایت وجود دارد. در این روش، شما به وسیله ی استفاده از خدمات شرکای Epic Games می توانید از برخی مزایای اضافی این خدمات استفاده کنید که یکی از آن ها، بدست آوردن اسکین رایگان فورتنایت می باشد. در ادامه به معرفی و بررسی این خدمات می پردازیم.

 • Amazon Prime Gaming Membership

شرکت آمازون خدمات بسیاری را به افراد مختلف ارائه می دهد. یکی از این خدمات، Amazon Prime Gaming Membership است. کسانی که در این سرویس عضو هستند، می توانند از خدمات Prime gaming نیز استفاده کنند که به کاربران این شانس را می دهد تا برنده ی اسکین رایگان فورتنایت باشند.

 • Playstation Plus Membership

اگر عضویت این سرویس را داشته باشید، این شانس به شما داده می شود تا در بازه هایی از زمان، برنده ی اسکین رایگان فورتنایت باشید. مدتی پیش، سونی به دارندگان این سرویس، Sultura skin را هدیه داد که بخشی از Celebration pack بود. سونی هر چند وقت، پک های مختلفی را به اعضای خود ارائه می دهد که ممکن است در این پک ها، اسکین رایگان فورتنایت نیز پیدا کنید. پس اگر عضویت این سرویس را دارید، فرصت را از دست ندهید.

 • Fortnite Crew Membership

کمپانی Epic Games به تازگی نوعی خدمات جدید را ارائه کرده است. با استفاده از این خدمات، ماهانه به ازای ۱۱.۹۹ دلار، به ۱۰۰۰ V Bucks و همچنین Battle Pass دسترسی پیدا می کنید که با استفاده از Battle Pass، می توانید اسکین رایگان فورتنایت بدست آورید. علاوه بر این ها، Fortnite Crew Membership به شما قابلیت دسترسی به Save the World و همچنین Spotify Premium را می دهد. پس استفاده از این سرویس می تواند جذاب و به صرفه باشد.

 • Challenge Packs

آیتم شاپ فورتنایت، علاوه بر ابزارهای مختلف، Challenge Pack های مختلفی را نیز ارائه می دهد. هزینه ی این Challenge Pack ها بین ۶ تا ۱۲ دلار می باشد که اسکین فورتنایت را نیز شامل می شوند.

همچنین با استفاده از Challenge Pack ها و به اتمام رساندن چالش ها، شانس خود را برای بدست آوردن ۱۵۰۰ تا ۶۰۰۰ V Bucks امتحان کنید.

 • Battle Pass

مانند بسیاری دیگر از بازی های آنلاین، فورتنایت نیز در هر فصل یک Battle Pass به بازیکنان پیشنهاد می کند که ۹۵۰ V Bucks هزینه دارد. شما می توانید با شرکت در این Battle Pass های جذاب، علاوه بر بدست آوردن مجدد V Bucks، آیتم های متفاوتی مانند اسکین فورتنایت را نیز بدست آورید. از قابلیت های جذاب Battle Pass می توان به این اشاره کرد که با گذراندن لول های متفاوت، جوایز مختلفی برای شما باز می شود و همچنین برای بازیکنانی که از لول ۱۰۰ (ماکسیموم لول های Battle Pass) عبور کنند، جوایز شگفت انگیز و ویژه ای در نظر گرفته شده است.

از دیگر مزیت های Battle Pass می توان به این اشاره کرد که با خریدن آن، به چالش های مختلف نیز دسترسی پیدا می کنید که با شرکت در این چالش ها، می توانید شانس خود را برای بدست آوردن اسکین رایگان فورتنایت محک بزنید.

کد اسکین فورتنایت و نحوه فعالسازی آن

کد اسکین فورتنایت و نحوه فعالسازی آن

یکی از بهترین و جذاب ترین روش ها برای بدست آوردن اسکین رایگان فورتنایت، کد اسکین فورتنایت است. در جدول زیر تعدادی از کدهای June 2022 را آوردیم. این کدها علاوه بر اسکین رایگان فورتنایت، شامل V Bucks نیز می شوند که آن هم کاملا رایگان است. توجه داشته باشید که این کد های جذاب، فقط برای تعدادی محدودی از بازیکنان کار می کنند پس هر چه سریع تر، از آن ها استفاده کنید.

برای فعال سازی این کدها، طبق مراحل زیر عمل کنید:

 • به سایت Epic Games بروید.
 • وارد اکانت Epic Games خود شوید.(اکانت فورتنایت)
 • در گوشه ی سمت راست صفحه، موس را روی Username خود اسکرول کنید.
 • بر روی Redeem Code از منویی که بلافاصله بعد از اسکرول کردن روی Username به نمایش در می آید، کلیک کنید.
 • هر کدام از کد های لیست پایین را که می خواهید، در باکس Enter Access Code وارد کنید.
کاربرد کد
کد
Wildcat Skin
WDCT-SD21-RKJ6-UACP
V-Bucks
XTGL-9DKO-SD9D-CWML
V-Bucks
XTGL-9DKO-SDBV-FDDZ
V-Bucks
GNHR-LWLW5-698CN-DMZXL
Frozen Suit
7A8D4-XAVA4-GYL7Z-3Y2MK
Rose Outfit
MYTJH-AXUFM-KA4VF-JV6LK
Taxi Banner
3QVS2-A9R27-2QFGZ-PF7W7
Batman
7A8D4-XAVA4-GYL7Z-3Y2MK
Nalia Skin
LPYDF-3C79V-TTFLG-YSBQP
Wildcat Skin
WDCT-SD74-2KMG-RQPV
Wildcat Skin
WDCT-SD21-RKJ1-LDRJ
V-Bucks
YXTU-DTRO-S3AP-QRHZ
V-Bucks
MK2T-7LGP-UFA8-KXGU
V-Bucks
MK2T-UDBL-AKR9-XROM
V-Bucks
MPUV-3GCP-MWYT-RXUS
V-Bucks
SDKY-7LKM-ULMF-ZKOT
V-Bucks
SDKY-7LKM-UTGL-LHTU

همانطور که گفته شد، این کدها برای تعداد محدودی کاربر می باشند و برای استفاده از آن ها باید هر چه سریع تر دست به کار شوید.

چرا نباید از هک اسکین فورتنایت استفاده کرد؟

اگر بخواهیم صادقانه با این موضوع برخورد کنیم، هیچ بازی سازی علاقه ندارد تا هکرها، راه های نفوذ به امکانات پرمیوم بازی را پیدا کرده و آن ها را با قیمت بسیار کمتر، یا حتی گاهی رایگان در اختیار مردم قرار دهند. استفاده از هک ها و راه هایی که هکرها پیشنهاد می دهند، می تواند عواقب سنگینی مانند بن شدن اکانت را در پی داشته باشد. به همین دلیل، به هیچ عنوان پیشنهاد نمی کنیم که نه تنها از هک اسکین فورتنایت، بلکه از هیچکدام از هک های دیگر این بازی استفاده کنید.

سخن آخر

در این مقاله سعی کردیم تا روش هایی عملی و امن را برای دریافت اسکین رایگان فورتنایت به شما ارائه دهیم. از روش های مستقیم گرفته، تا روش های غیر مستقیم. همچنین تعدادی کد اسکین فورتنایت را نیز به شما معرفی کردیم. امیدواریم توانسته باشیم مطالب جذابی را بیان کرده و شما را به مقصود خود رسانده باشیم.