اگر قرار باشد به لیستی از بازی‌های نوستالژیک اشاره‌ای کنیم، مطمئنا بازی مورتال کمبت یکی از چند بازی می‌باشد که در بالای لیست قرار می‌گیرد. این بازی را می‌توانیم از پلی استیشن 1 به یاد بیاوریم که با گرافیک پیکسلی خودش دنیا را شگفت زده کرده بود. اما حال چند سالی است که این بازی پا به دنیای گوشی‌های همراه گذاشته است و نه تنها گرافیک بلکه گیم پلی بسیار عالی را به کاربر ارائه می‌کند. این گیم مهیج برای گوشی‌های آیفون و اندروید موجود است و می‌توانید آن را از مراجع معتبر دانلود نمایید. با بررسی این بازی مبارزه ای و محبوب با ما همراه باشید.

بررسی گیم پلی بازی مورتال کمبت

بازی‌های مانند gta، پوکمون و گیتار هیرو و بازی مورتال کمبت از جمله فرنچایزهای هستند که اگر آن‌ها را تجربه نکرده باشید، نمی‌توانید خودتان را گیمر بدانید. این بازی‌های مهیج سالیان سال است که مهمان گیمرها بوده و ساعت‌های خوشی را برای آن‌ها فراهم کرده است. چندین سال گذشت و بالاخره این بازی محبوب پا به دنیای گوشی‌های همراه گذاشت. نمی توانیم توقع هیجان بالای کنسول‌ها و کامپیوترهای شخصی را داشته باشیم، اما هنوز هم بازی مهیج است و می‌تواند برای ساعت‌ها شما را سرگرم سازد. بازی به صورت touchscreen taps and slashes انجام می‌گیرد و خیالتان راحت باشد هنوز هم جذابیت خاص خود را دارد. دفاع کنید، ضربه بزنید و در نهایت حریف خود را با یک فیتلیتی از پا در بیاورید و پیروز شوید. بازی در تیم‌های 3 نفره انجام می‌گیرد و می‌توانید بین کاراکترهای انتخابیتان سوئیچ کنید. این بازی را می‌توانیم یکی از بهترین بازی های رایگان گوشی موبایل بدانیم.

با هر ضربه و دفاعی که انجام می‌دهید به شما به اصطلاح پوینتی داده می‌شود که با جمع کردن آن می‌توانید حرکات ویژه خود را انجام دهید و حریف خود را شکست دهید.

گرافیک بازی mortal Kombat

بررسی گرافیک فوق العاده بازی mortal kombat

در سال‌های اخیر این بازی اکشن مهیج تحول‌های بسیاری را در گرافیک خود شاهد بوده است. بازی از گرافیکی پیکسلی حالا به یک بازی سه بعدی تبدیل گردید. Mortal kombat را نمی توانیم با گرافیک کامپیوتر و کنسول‌های بازی مقایسه کنیم، اما باور کنید بازی از گرافیک و جلوه های ویژه فوق العاده ای برخوردار بوده و ضربات، خون‌ریزی‌ها، لحظات شکسته شدن استخوان همه به خوبی نشان داده می‌شوند. بازی شما را جذب خود خواهد کرد.

دانلود بازی مورتال کمبت برای اندروید

دانلود بازی mortal kombat برای اندروید را به تمامی عزیزانی که علاقه به انجام بازی‌های اکشن می‌باشند را پیشنهاد می‌دهیم. این فرنچایز مهیج با کاراکترهای خاطره انگیز خود شما را برای ساعت‌ها سرگرم خود خواهد ساخت. با بیش 100 میلیون دانلود و امتیاز 4.3 از 4.5 میلیون بررسی، عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته است. می‌توانید بازی مورتال کمبت در اندروید را از طریق لینک زیر دانلود کنید.

دانلود بازی مورتال کمبت از گوگل پلی برای اندروید

دانلود بازی mortal kombat برای IOS

نه تنها کاربران گوشی‌های اندرویدی بلکه کاربران گوشی‌های آیفون نیز از این بازی مهیج لذت می برند و با توجه به عملکرد بی نظیر بازی، دانلود خوبی را به جا گذاشته است. این بازی مهیج بیش از 137 هزار را دریافت کرده که نتیجش امتیاز 4.6 از 5 می باشد. می‌توانید بازی مورتال کمبت در آیفون را از طریق لینک زیر دانلود کنید.

دانلود بازی مورتال کمبت از اپ استئور برای آیفون

کاراکترهای بازی مورتال کمبت

بررسی کاراکترهای بازی مورتال کمبت

تیمی که در بازی مورتال کمبت برای خودتان جمع و جور می کنید باید جمعی از کاراکترها با ویژگی‌های مختلف باشد تا زمانی که یک کاراکتر با قابلیت‌هایش نمیتواند حریفش را شکست دهد، کاراکتر دیگر با قابلیت‌های ویژه اش بتواند دشمن را به چالش بکشد. از کاراکترهای محبوب بازی می‌توانیم به kabal, Sub-Zero, Scorpion, Raiden و Skarlet اشاره کنیم. کاراکترها هنوز هم جذابیت و قدرت خود را حفظ کرده‌اند و می‌توانند ساعات لذت بخشی را برای شما فراهم کنند. بدون تردید یکی از نقطه قوت‌های بازی مورتال کمبت همین کاراکترهای جذاب با داستان جذاب پشتشان می‌باشد. یکی از زیباترین و جذابیت‌های تمامی تاریخ بازی‌های کامپیوتری بدون تردید فیتالیتی های جذاب کاراکترهای بازی مورتال کمبت می باشد.

سخن پایانی

بازی مورتال کمبت یکی از خاطره انگیزترین بازی های تاریخ می باشد. این بازی با گیم پلی مهیج، گرافیکی خیره کننده و کاراکترهای با شخصت سازی فوق العاده میتوانند شما را ساعت‌ها سرگرم خود سازد. بازی با بدست آوردن امتیازات فوق العاده و دانلود بسیار به یکی از محبوب ترین بازی های تاریخ گوشی موبایل تبدیل شده است. بازی را دانلود کنید و از ساعت های پیش روی خود لذت ببرید.

منبع: gamezebo