اگر قرار باشد به لیستی از محبوب ترین بازی های موبایل بپردازیم، مطمئنا همه ما با هم توافق داریم که بازی subway surfers باید حداقل بین 4 رتبه اول قرار بگیرید. بازی محبوبی که در هر آپدیت خود به یکی از شهرهای بزرگ جهان می‌رود و حال و هوا و فرهنگ آن کشور را به کاربر الغا می‌کند. بازی دارای کاراکترهای مختلف و اسکیت‌های متفاوتی است که بازی را از پیش جذاب‌تر می‌کند. کاراکترها خیر، ولی اسکیت‌ها دارای ویژگی‌های منحصر به فرد و جذابی هستند که به شما اجازه سواری بدون نگرانی از مرگ را می‌دهند. بازی دارای گرافیک و گیم پلی جذابی می‌باشد و شما را برای ساعت‌ها می‌تواند سرگرم نگهدارد. با بررسی بیشتر این بازی که یکی از بهترین بازی های کارتونی نیز می‌باشد همراه ما باشید.

بررسی گیم پلی بازی subway surfers

بازی subway surfers یکی از جمله بازی‌های می‌باشد که پایانی برای آن در نظر گرفته نشده است و شما تنها با دویدن باید رکورد بزنید و پیش بروید. از میان مانع‌ها، قطارها بگذرید و سکه جمع کنید و با خرید آیتم‌های مختلف بازی خود را جذاب تر از قبل کنید. در حین بازی می‌توانید به صورت‌های مختلفی از مانع‌ها عبور کنید، یا می‌پرید یا خط ریل را عوض می‌کنید و یا غلت می‌خورید. همچنین با استفاده از برخی قابلیت‌ها مانند موشک، کتونی‌های پرشی نیز می‌توانید مانع‌ها را رد کنید. در روند بازی قابلیت‌هایی نیز وجود دارد که باعث افزایش رکورد شما می‌شود. برای مثال با گرفتن قابلیت X2 هر مقدار که جلوتر بروید برای شما دو برابر در نظر گرفته می‌شود.

پلیس و سگ با وفایش به دنبالتان هستند و می‌خواهند شما را بگیرند و از روی ریل بیرون بکشند. دلیلش را کسی نمی‌داند؛ البته شک و ابهاماتی وجود دارد که می‌گویند پیرمرد روی همین ریل‌ها فرزند خود را از دست داده و به دنبال مجازات جک (کاراکتر اصلی) نیست و تنها می‌خواهد او را از این مسیر خطرناک بیرون ببرد تا در امان باشد. گذشته از داستان یا تراژدی که پشت آن قرار دارد، بازی رایگان subway surfers می‌تواند به عنوان یکی از جذاب‌ترین بازی‌ها در گوشی شما باشد. این موضوع را یکی از کاربران با زدن رکورد 2,147,483,647 اثبات کرده است.

کاراکترهای بازی موج سواران

بررخی از محبوب ترین کاراکترهای بازی Subwaysurfers

کاراکترهای بازی موج سواران که با نام موج سوار نیز شناخته می‌شوند را می‌توانید هم با پرداختن سکه و همچنین پیدا کردن برخی آیتم‌ها بازگشایی کنید. در کنار جک که کاراکتر اصلی و محبوب بازی است می‌توانیم به:

  • تریکی: که با پیدا کردن 3 کلاه باز می‌شود
  • فرش: برای استفاده از این کاراکتر باید 50 ضبط صوت را پیدا کنید
  • اسپایک: این شخصیت با تیپ و لباسش یکی از محبوب‌ترین کاراکترهای بازی subway surfers می‌باشد
  • یوتانی: یکی دیگر از شخصت‌های محبوب بازی است که برای باز کردن آن باید 500 ufo را پیدا کنید

اشاره کنیم. بازی موج سواران دارای کاراکترهای بیشتری نیز است اما این 4 کاراکتر محبوب‌ترین‌های بازی می‌باشند که بسیار برای باز کردن آن‌ها ساعت‌های بسیاری را می گذرانند. بازی موج سواران یکی از بهترین بازی های افلاین موبایل می‌باشد.

اسکیت‌های بازی Subway Surfers

اسکیت های محبوب بازی موج سواران

یکی از جذاب ترین بخش های بازی مربوط به زمانی می‌شود که از اسکیت‌ها استفاده می‌کنید. برخی از اسکیت‌های بازی دارای ویژگی‌های خاص خود می‌باشند و گیمرها با استفاده از آن می‌توانند به بعضی ویژگی‌ها مانند پرش بلند، سرعت بالا و… دست پیدا کنند. از برخی از Hoverboard بازی می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • اسکول فایر: برای باز کردن این اسکیت جذاب باید 75 هزار سکه هزینه کنید.
  • تلپورتر: این اسکیت جذاب نیاز به 220 هزار سکه دارد.
  • هات رود: با توجه به سرعت بالایش باید 280 هزار سکه برای آن بپردازید.
  • بانسر: با نگاهی به اینکه در هنگام استفاده از این اسکیت می‌توانید از قابلیت پرش بلند نیز استفاده کنید، باید حدود 280 هزار سکه برای آن پرداخت کنید.
  • فری استایلر: این اسکیت نیز یکی از ارزان‌هاست و برای استفاده از آن باید تنها 45 هزار سکه بپردازید.

دانلود بازی subway surfers برای اندروید و آیفون

این بازی مهیج نه تنها برای گوشی موبایل اندروید بلکه برای آیفون نیز در دسترس است و می‌توانید آن را از فروشگاه‌های معتبر که لینک آن برای شما قرار داده شده است دانلود کنید. بازی در فروشگاه گوگل دارای بیش از 1 میلیارد دانلود می‌باشد که با توجه به 40 میلیون رای دریافتی از کاربران توانسته امتیاز 4.6 از 5 را دریافت کند. اگر از طرفداران بازی‌های دویدنی بی پایان هستید، دانلود بازی موج سواران را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

برای دانلود بازی Subway Surfers در اندروید از دکمه زیر استفاده کنید.

دانلود بازی Subway Surfers در اندروید

برای دانلود بازی Subway Surfers در ایفون از دکمه زیر استفاده کنید.

دانلود بازی Subway Surfers در ایفون

سخن پایانی

بازی موج سواران یکی از بازی‌های محبوب گوشی های موبایل است که سال های سال است بروی دستگاه های گوشی هوشمند نصب و ما را سرگرم می‌سازد. بازی بسیار هیجان انگیز بوده و گرافیک آن می‌تواند شما را به وجد بیاورد. پیشنهاد می‌شود حتما اقدام به نصب بازی کنید و کنترل جک را در دست بگیرید. سکه جمع کنید و آیتم ها و کاراکترهای جدیدتر را باز کنید.

منبع: subwaysurf.fandom