بهترین بازی های شبیه ساز یا همان سیمولاتور، چند وقتی است که طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند و به یکی از بهترین بازی های گوشی تبدیل شده‌اند که البته این اتفاق بی‌دلیل نیست. با وجود پاندمی کرونا و مشکلات دنیای مدرن، انسان تبدیل به موجودی محدود شده و برای کسب تجربه‌های جدید باید بهای زیادی بپردازد. حال بهترین بازی های شبیه ساز وارد عمل شده‌اند تا انسان‌ها بتوانند با کمترین هزینه و ساده‌ترین امکانات و تکنولوژی، هر آنچه که آرزو داشته‌اند را در موبایل یا کامپیوتر خود تجربه کنند.

 از رویای دکتر شدن تا خلبانی و بسیاری از کارهای روزمره دیگر که شاید توان و وقت انجام آن را ندارید را می‌توانید با بازی‌های شبیه‌ساز که از بهترین بازی های آیفون گوشی هستند تجربه کنید. در این مقاله با ما همراه باشید تا بهترین بازی های شبیه ساز را با هم بررسی کنیم.

بازی شبیه ‌ساز اندروید و آیفون با موضوع بز! عجیب ‌ترین بازی شبیه‌ ساز دنیا

بازی شبیه ‌ساز اندروید و آیفون با موضوع بز! عجیب ‌ترین بازی شبیه‌ ساز دنیا

شاید بز بودن آخرین چیزی باشد که شما به آن فکر کنید اما با این حال بازی Goat Simulator این امکان را به شما می‌دهد تا حتی برای چند روز هم که شده، از دید یک بز به زندگی نگاه کنید! این بازی که چند سالی است برای دانلود موجود شده و شاید عجیب‌ترین بازی‌هایی باشد که در طول تاریخ منتشر شده ‌است. 

در بازی شبیه‌ساز بز که به نوعی جزو بازی‌های سوم شخص و جهان باز است می‌توانید با شخصیت اصلی گیم که یک بز است به زندگی بپردازید و کارهایی که یک بز برای زندگی انجام می‌دهد را تجربه کنید. این بازی روتین خاصی ندارد و شما می‌توانید با خلاقیت خود از بازی لذت ببرید. جهش، دویدن و خرابکاری جزو کارهایی هستند که شما آزادید به عنوان بز انجام دهید و بابت آن امتیاز نیز بگیرید! خرابکاری و درست کردن دردسر به عنوان یک بز کار جالبی‌ست که شاید نصیب هرکسی نشود.

در کل بازی Goat Simulator، یکی از بهترین بازی های شبیه ساز و خلاقانه‌ترین بازی‌های منتشر شده در دنیاست و خالی از لطف نیست که یکبار آن را امتحان کنید. برای دانلود یکی از بهترین بازی های شبیه ساز بز می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.دانلود بازی شبیه ‌ساز اندروید و آیفون با موضوع بز! عجیب ‌ترین بازی شبیه‌ ساز دنیا از گوگل پلیدانلود بازی شبیه ‌ساز اندروید و آیفون با موضوع بز! عجیب ‌ترین بازی شبیه‌ ساز دنیا از اپ استور

Surgeon Simulator؛  بازی شبیه ساز ایفون و اندروید با موضوع جراحی

Surgeon Simulator؛  بازی شبیه ساز ایفون و اندروید با موضوع جراحی

قطعا یکی از بهترین بازی های شبیه ساز دنیا می‌تواند همین بازی Surgeon Simulator باشد. چرا که در عین خلاقانه بودن، حس جالب و طنزی به کاربر ارائه می‌کند که در دیگر بازی‌های شبیه‌ساز ممکن است این حس را لمس نکنید. جراحی که در دنیای واقعی کار بسیار سخت و طاقت فرساست اما در این بازی تبدیل به کاری شیرین و راحت شده است که کاربر را معتاد خودش می‌کند.

مریض شما باب نام دارد و شما موظف هستید تا بیماری‌های باب که نیازمند جراحی هستند را درمان کنید. در این راه می‌توانید از ابزار پزشکی معمولی استفاده کنید اما گاه گزینه‌های جذاب‌تری نیز برای پیش بردن عمل جراحی وجود دارند. برای مثال  می‌توانید برای باز کردن قفسه سینه مریض از چکش استفاده کنید یا اشیای موجود در اتاق عمل را به سمت باب بخت برگشته پرت کنید! فقط مراقب باشید! باب مقدار محدودی خون دارد که با اتمام خون عمل شما موفقیت آمیز نخواهد بود و مریض را از دست خواهید داد. 

دانلود Surgeon Simulator؛  بازی شبیه ساز ایفون و اندروید با موضوع جراحی از apkmodyدانلود Surgeon Simulator؛  بازی شبیه ساز ایفون و اندروید با موضوع جراحی از اپ استور

WDAMAGE: car crash engine؛ بازی شبیه ساز تصادف

WDAMAGE: car crash engine؛ بازی شبیه ساز تصادف

در بین بهترین بازی های شبیه ساز حتما نام چندین و چند بازی شبیه ‌ساز تصادف به گوشتان می‌خورد. اما چرا بازی شبیه ساز تصادف اینقدر پرطرفدار است؟  شاید علت این ماجرا را در مرموز بودن تصادف و نحوه مقاومت خودرو در برابر ضربه‌های ناگهانی و شدید وارد به آن بتوان پیدا کرد. آیا شما نیز مشتاق هستید تا ببینید ماشین مورد علاقه‌تان چه عملکردی در حین تصادف دارد؟ پس حتما بازی‌های شبیه‌ساز تصادف را امتحان کنید.

بازی WDAMAGE: car crash engine از انواع بازی شبیه ساز اندروید جدید و نزدیک به واقعیت در بازار گیم‌های شبیه‌ساز تصادف است که در سال 2021 ساخته شده است. همچنین نسخه‌ای از این بازی برای آیفون هم وجود دارد. وجود سوپرکارهای گران‌قیمت و گرافیک بالای این بازی سبب شده تا کاربران زیادی این بازی شبیه‌ساز آیفون را نصب کنند و مشغول بازی شوند. همچنین وجود بیش از 50 خودروی کلاسیک و جدید مزید بر علت شده است تا این بازی طرفداران بیشتری داشته باشد. برای دانلود یکی از بهترین بازی های شبیه ساز تصادف آیفون و اندروید از لینک‌های زیر استفاده کنید.دانلود WDAMAGE: car crash engine؛ بازی شبیه ساز تصادف از گوگل پلیدانلود WDAMAGE: car crash engine؛ بازی شبیه ساز تصادف از اپ استور

Flight Simulator 2D؛ شبیه‌ساز پرواز دو بعدی

Flight Simulator 2D؛ شبیه‌ساز پرواز دو بعدی

وقتی برای دانلود یک بازی شبیه ساز ایفون و اندروید با موضوع پرواز دنبال یک اپلیکیشن می‌گردید، گزینه‌های سه بعدی و با گرافیک بالای زیادی به چشم می‌خورد اما شاید اغلب آنها از بسیاری از منظر‌ها شبیه هم باشند. اما در این بین یک بازی شبیه‌ساز پرواز دو بعدی دیده می‌شود که آن چنان که باید و شاید به آن توجه نشده است.

فلایت سیمولاتور دو بعدی شامل چندین فرودگاه در کشور یونان است که شما با هواپیمای خود میتوانید مسیر‌های مختلفی را برای جابجایی مسافر یا بار انتخاب کنید و بین شهر‌ها سفر کنید. علت محبوبیت این بازی بین خلبانان واقعی و طرفداران هوانوردی،  وجود شرایط جوی و فیزیکی موثر در بازی است. برای مثال، ممکن است شما در حین پرواز باد مخالف جهت حرکتتان شروع به وزیدن کند و شما مجبور باشید تا با قدرت موتور بیشتری مسیر را طی کنید. البته مراقب باشید! نقوص فنی زیادی ممکن است در حین پرواز انتظارتان را بکشند! پس کاپیتان گوش به زنگ باش! برای دانلود این بازی شبیه ساز اندروید و آیفون و اندروید به لینک‌های زیر مراجعه کنید.دانلود Flight Simulator 2D؛ شبیه‌ساز پرواز دو بعدی از گوگل پلیدانلود Flight Simulator 2D؛ شبیه‌ساز پرواز دو بعدی از اپ استور

F1 Clash.

F1 Clash.

آخرین بازی شبیه ساز اندروید و آیفون که برای شما در مقاله بهترین بازی های شبیه ساز در نظر گرفته‌ایم شاید یکی از استراتژیک ترین بازی‌های چند سال اخیر باشد. اگر با دنیای موتور اسپورت آشنایی داشته باشید قطعا مستحضر هستید که ورزش فرمول یک جزو سخت ترین ورزش‌های دنیاست و چنانچه استراتژی ضعیفی داشته باشید زحمات یک تیم را به راحتی نقش بر آب خواهید کرد. بازی F1 Clash قدرت شما را برای مدیریت یک تیم فرمول یکی را به چالش می‌کشد. این بازی که یکی از بهترین بازی های اندروید و آیفون شناخته می‌شود، همه ساله طرفداران بیشتری نیز جذب خود می‌کند.

کاری که شما باید انجام بدهید تقریباً ساده به نظر می‌رسد اما در عمل بسیار پیچیده و سخت است. شما باید با داشتن ماشین و راننده‌های مناسب وارد مسابقه شوید و سرعت و تایر‌های راننده‌های خود را طوری مدیریت کنید تا در برابر حریف آنلاین خود امتیاز بیشتری کسب کنید. برای رسیدن به پیروزی باید راننده‌های خود را در زمان مناسب برای توقف فرا بخوانید و از تایر‌های مناسب استفاده کنید. گرچه این بازی ذهن را بیش از هر بازی شبیه‌ساز دیگر وادار به فکر می‌کند اما با این حال جزو بهترین بازی های شبیه ساز است. برای دانلود بازی سیمولاتور اندروید و آیفون F1 Clash از لینک‌های پایین استفاده کنید.دانلود F1 Clash. از گوگل پلیدانلود F1 Clash. از اپ استور

سخن پایانی

گرچه بهترین بازی های شبیه ساز اغلب برای کامپیوتر‌ها تولید می‌شوند و با کیفیت‌ترین حالت آنها بر روی ویندوز است اما  با اینحال سیمولاتورهای مخصوص گوشی‌ها  روز به روز درحال پیشرفت هستند و هر چقدر زمان بیشتری بگذرد، بازی‌های بهتری نیز برای دانلود موجود خواهند شد. لذا پیشنهاد می‌شود اگر علاقه زیادی به بازی‌های سیمولاتور دارید، با وبسایت همه‌چی آنلاین همراه باشید تا با بهترین بازی های شبیه ساز و اخبار دنیای تکنولوژی در ارتباط باشید.

منبع: hutch