در این مطلب به بررسی بهترین برنامه های تایمر و کرنومتر که از بهترین برنامه های گوگل است، خواهیم پرداخت تا بتوانید با ویژگی‌های هر کدام از آن‌ها آشنا شده و بهترین تایمر برای گوشی موبایل را دانلود کنید. اما سوالی که امکان دارد پیش بیاید این است که با وجود برنامه‌های تایمر و کرنومتری که به‌صورت پیش‌فرض روی گوشی‌های اندروید و آیفون وجود دارد، چرا نیاز است برخی اوقات یک برنامه تایمر جداگانه دانلود کنیم؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که شما ممکن است به یک تایمر ورزشی خاص با فواصل زمانی آماده نیاز داشته باشید. همچنین ممکن است میزان مصرف شما از تایمر، زیاد یا به‌صورت حرفه‌ای باشد و به دنبال آپشن‌های پیشرفته‌تری باشید. در این صورت می‌توانید بهترین برنامه های کرنومتر و تایمر را دانلود کنید تا عملکرد گسترده‌تری داشته باشید. بنابراین ما در ادامه این مطلب، ابتدا مزایای برنامه تایمر را بررسی کرده و سپس به معرفی بهترین برنامه های گوگل با عنوان تایمر و کرنومتر خواهیم پرداخت.

مزایای بهترین برنامه های تایمر

مزایای بهترین برنامه های تایمر

همانطور که می‌دانید امروزه با وجود گوشی‌های هوشمند، شما هر چیزی که نیاز داشته باشید را در اختیار دارید. شما می‌توانید با دانلود برنامه کرنومتر، زمان انواع کارهای خود را اندازه‌گیری کرده و روی آن‌ها متمرکز بمانید. اما بیایید تا با مزایای دیگر دانلود برنامه تایمر و بهترین برنامه های تایمر نیز آشنا شویم.

مدیریت زمان بهتر

امروزه، افراد معمولاً برنامه‌های شلوغی دارند و باید کارهای خود را به تعداد دقایق معین با بهترین زمان‌بندی انجام دهند. برخی افراد دیگر نیز می‌خواهند از اتلاف وقت در بیرون رفتن جلوگیری کنند. همچنین شما ممکن است نیاز به برنامه‌ای داشته باشید که به شما یادآوری کند که وقتتان را بیهوده پای گوشی تلف نکنید. بنابراین تایمرها برای بسیاری از افراد، برنامه‌های ارزشمند و سودمندی هستند زیرا مدیریت زمان را بهتر هدایت می‌کنند. بهترین برنامه های تایمر با هشدار دادن به شما اطلاع می‌دهند که چه زمانی باید روی کار خود متمرکز شوید یا به استراحت بپردازید. علاوه‌بر آن، بهترین برنامه های کرنومتر به شما کمک می‌کنند که از جلسات تمرینی و ورزشی طولانی و غیر ضروری اجتناب کنید. در واقع وقتی به تلفن یا ساعت معمولی خود تکیه می‌کنید، ممکن است نتوانید متوجه شوید که چه زمانی باید کارتان را تمام کنید و به فعالیت بعدی بپردازید.

افزایش دقت

استفاده از بهترین برنامه های تایمر به شما کمک می‌کند که دقت خود را در کارتان افزایش دهید و بتوانید روی یک پروژه، تمرکز کنید. همچنین با دانلود برنامه تایمر، می‌توانید تعداد دقایقی که کار کرده‌اید را اندازه‌گیری کرده و نسبت به زمان مصرف‌شده، حقوق دریافت کنید.

کمک به اندازه‌گیری میزان پیشرفت در هنگام ورزش

یکی از راه‌های اصلی برای اندازه‌گیری میزان پیشرفت در ورزش، شمارش تعداد تمریناتی است که می‌توانید در یک فعالیت بدنی انجام دهید. به‌عنوان مثال، با استفاده از بهترین برنامه های اندروید برای زمان‌بندی تمرینات، می‌توانید حجم بیشتری از هر تمرین با وزن بدن را در مدت زمان مشخصی انجام دهید. بنابراین شما نیاز به دانلود برنامه تایمر دارید تا بتوانید روی یک فرم ورزشی و سرعت خوب تمرکز کنید. سپس بدون این‌که نیازی به بررسی گوشی موبایل و از دست دادن تمرکز خود داشته باشید خود تایمر به شما نشان می‌دهد که دوره تنظیم شده شما چه زمانی به پایان رسیده است.

امکان انجام کارهای پاره‌وقت بین‌المللی به‌صورت دورکاری با بهترین برنامه های تایمر

لازم به ذکر است که با دانلود برنامه کرنومتر، شما می‌توانید انواع کارهای اداری و... را به‌صورت دورکاری از اتاق یا دفتر شخصی خود انجام دهید. بهترین برنامه های تایمر به شما کمک می‌کنند که زمان انجام کار را محاسبه کرده و آن را به کارفرمای خود در یک شهر یا کشور دیگر ارائه دهید تا متناسب با آن، حقوق دریافت کنید.

سهولت دسترسی

ناگفته نماند که با دانلود برنامه کرنومتر می‌توانید در هر زمان و هر مکان به آن دسترسی داشته باشید. بنابراین هر موقع که بخواهید می‌توانید به سراغ گوشی موبایل خود رفته، برنامه تایمر را اجرا کرده و به‌سادگی از آن استفاده کنید.

اکنون که مزایای دانلود برنامه تایمر برای انجام کارها و تمرینات ورزشی را می‌دانید ممکن است بخواهید بدانید که از کجا می‌توانید بهترین برنامه های تایمر را دانلود کنید.

بهترین برنامه های تایمر برای اندروید و IOS

اکنون که متوجه شدید برنامه‌های تایمر و کرنومتر، فقط ثانیه‌شماری نمی‌کنند و ویژگی‌های دیگری نیز دارند ممکن است به دنبال دانلود بهترین اپلیکیشن های ایفون و اندروید که به‌عنوان تایمرهای پیشرفته شناخته می‌شوند، باشید. همچنین اگر اهل ورزش و تمرینات بدنسازی هستید نیز ممکن است لزوم استفاده از برنامه تایمر را بیش از پیش درک کرده باشید. در ادامه، ما لیستی از بهترین برنامه های تایمر و کرنومتر به همراه لینک دانلود اندروید و IOS را در اختیار شما قرار داده‌ایم تا دسترسی شما به این برنامه‌‌ها را آسان‌تر کنیم.

اپلیکیشن Seconds

اپلیکیشن Seconds

Seconds یک تایمر با فواصل زمانی عالی برای انجام تمرینات ورزشی است. این برنامه، به‌دلیل کیفیت بالا، کارایی عالی و رابط کاربری آسانی که دارد یکی از بهترین برنامه های تایمر به شمار می‌رود. صفحه نمایش تایمر Seconds بزرگ است. بنابراین زمان را به وضوح نمایش می‌دهد. در واقع شما حتی از فاصله دور نیز می‌توانید فواصل فعلی و بعدی ورزش را مشاهده کنید تا همیشه برای مرحله بعدی آماده باشید.

یکی از ویژگی‌های عالی این برنامه،‌ این است که نام فواصل زمانی را با صدا به شما می‌گوید تا شما را زودتر در مورد حرکتی که قرار است تمرین کنید آگاه کند. همچنین از آن‌جا که برنامه Seconds در لیست بهترین برنامه های تایمر قرار دارد دارای سنسورهای ضربان قلب است تا بتواند نبض و میزان کالری دریافتی و سوزانده‌شده را به‌صورت تقریبی، به شما اعلام کند.

ویژگی‌ها:

  • الگوهای مختلف برای تمرین تناوبی با شدت بالا و تمرین‌های دیگر
  • امکان ایجاد چندین تایمر با فواصل زمانی متعدد
  • پشتیبانی از سنسورهای ضربان قلب
  • همگام‌سازی موسیقی با فواصل زمانی تمرین
  • سازگاری با تمامی دستگاه‌ها
  • امکان اشتراک‌گذاری نتایج در فیسبوک و توییتر

دانلود اپلیکیشن Seconds از گوگل پلی

دانلود اپلیکیشن Seconds از اپ استور

اپلیکیشن SmartWOD Timer

اپلیکیشن SmartWOD Timer

یکی دیگر از بهترین برنامه های تایمر، اپلیکیشن SmartWOD Timer است. این برنامه دارای دو ویژگی اصلی بوده که برای کاربران، بسیار جالب است. یکی این‌که این برنامه دارای طراحی رابط کاربری شیک و فوق‌العاده‌ای بوده که کار با آن نیز بسیار ساده است. همچنین این برنامه، همیشه به‌درستی و با دقت بالا کار می‌کند تا بتواند زمان‌بندی فواصل را به‌درستی و کاملا دقیق انجام دهد. علاوه‌بر این اگر می‌خواهید استفاده بیشتر و بهتری از این برنامه که در لیست بهترین برنامه های تایمر قرار دارد داشته باشید، می‌توانید از ویژگی‌های دیگری که در آن وجود دارد نیز استفاده کنید.

به‌عنوان مثال، صداهای تشویق را در طول زمان‌بندی به‌ آن اضافه کنید. با این کار، ممکن است انرژی و انگیزه بیشتری برای ادامه کار یا تمرینات خود داشته باشید. با استفاده از این برنامه تایمر، زمان‌بندی کارها و ورزش‌های خود را بهتر انجام دهید.

دانلود اپلیکیشن SmartWOD Timer از گوگل پلی

دانلود اپلیکیشن SmartWOD Timer از اپ استور

اپلیکیشن ClickUp

اپلیکیشن ClickUp

ClickUp نیز یکی دیگر از بهترین برنامه های تایمر و کرنومتر بوده که می‌توانید از آن برای انجام انواع کارهای بیزینسی و حرفه‌ای استفاده کنید. در واقع این اپلیکیشن، یک ابزار بهره‌وری رایگان و همه‌کاره برای کاربران و تیم‌های کوچک و بزرگ است که با استفاده از آن می‌توانند زمان را مدیریت کنند، کارها را سازماندهی کنند و میزان پیشرفت را بر روی یک پلتفرم، نظارت کنند. ClickUp با صدها ابزار کاربردی از جمله ردیاب زمان جهانی، افزونه کروم و ویژگی تخمین زمان، تکنیک پومودورو و اندازه‌گیری زمان را به سطح جدیدی می‌برد. با استفاده از بهترین برنامه های تایمر از جمله ClickUp، شما می‌توانید زمان را از هر دستگاهی شروع و متوقف کنید و با تایمر سراسری اپلیکیشن ClickUp چند کار را به‌صورت همزمان انجام دهید. به‌علاوه، ClickUp با ۱۰۰۰ ابزار دیگر مانند PomoDone ادغام می‌شود تا تمام وقت شما را در چند ثانیه به ClickUp انتقال دهد.

ویژگی‌ها:

  • در این برنامه، شما می‌توانید داشبوردهای ردیابی زمان را برای بینش بصری بهتر در مورد وظایف در حال انجام یا تکمیل شده بسازید.
  • یکی دیگر از ویژگی‌های این برنامه که جزو بهترین برنامه های تایمر قرار دارد این است که با افزونه ClickUp Chrome، از وظایف، نماهای مختلف ایجاد کرده و در هر صفحه‌ای به تایمر جهانی خود دسترسی داشته باشید.
  • همچنین می‌توانید برچسب‌هایی ایجاد کنید تا به‌راحتی زمان صرف شده را طبقه‌بندی، فیلتر و علامت‌گذاری کنید.

یکی دیگر از مزایای این برنامه این است که مانند بسیاری از بهترین برنامه های تایمر، همه ویژگی‌های ردیابی زمان ClickUp نیز به‌صورت رایگان در دسترس هستند. تنها کافی است که از طرح رایگان آن‌ها استفاده کنید.

دانلود اپلیکیشن ClickUp از گوگل پلی

دانلود اپلیکیشن ClickUp از اپ استور

اپلیکیشن Interval Timer

اپلیکیشن Interval Timer

Interval Timer که توسط Polycents ساخته شده، یک تایمر درجه یک برای دویدن، انجام حرکات بدنسازی، حرکات کششی، بوکس و... است. اول از همه، باید بگوییم که این برنامه که یکی از بهترین برنامه های تایمر بوده،‌ بسیار کم حجم است. بنابراین، نصب فقط چند ثانیه طول می کشد! پس از باز کردن برنامه، باید روی دکمه بزرگ Start ضربه بزنید تا تایمر اجرا شود. کاربران با استفاده از این تایمر، می‌توانند فواصل زمانی مختلف را تنظیم کنند، در حین استراحت مکث کنند، میزان صدا را تنظیم کنند یا هر کدام از صداهای تایمر که ترجیح می‌دهند را انتخاب کنند.

لازم به ذکر است که این تایمر با تاریخچه دقیقی از عملکرد شما همراه است. بنابراین، با استفاده از Interval Timer که در لیست بهترین برنامه های تایمر قرار گرفته است کاربران می‌توانند روند تمام تمرینات خود را در هفته‌ها یا ماه‌ها نظارت کنند. همچنین این برنامه، کاربران را قادر می‌سازد تا فواصل با شدت بالا و زمان کم را سفارشی کنند.

در واقع، از آن‌جا که تایمر یکی از ضروری‌ترین ابزار زندگی است می‌توان از آن نه تنها در ورزش، بلکه در هنگام تهیه یک وعده غذایی پیچیده، انجام یک آزمایش علمی، تمرین سخنرانی قبل از یک رویداد مهم و... نیز استفاده کرد. اما اگر برای برای انجام تمرین‌های حرفه‌ای خود لازم است یک شمارش معکوس پیچیده داشته باشید که به شما این امکان را بدهد که فواصل زمانی را تنظیم کرده و مدت زمان آن‌ها را سفارشی کنید، Interval Timer یکی از بهترین برنامه های تایمر است.

دانلود اپلیکیشن Interval Timer از گوگل پلی

دانلود اپلیکیشن Interval Timer از اپ استور

اپلیکیشن Exercise Timer

اپلیکیشن Exercise Timer

Exercise Timer نیز یکی دیگر از بهترین برنامه های تایمر و کرنومتر است که می‌توانید از آن برای تنظیم فواصل میان حرکات ورزشی استفاده کنید. هنگامی‌که این برنامه را نصب می‌کنید و برای اولین بار آن را اجرا می‌کنید راهنمای ساده‌ای برای تنظیم زمان‌ها در اختیار شما قرار می‌دهد. در مرحله بعد، می‌توانید با فیسبوک وارد شوید یا اکانت خود را بسازید و شروع به استفاده از برنامه کنید.

برای افزودن یک تمرین جدید یا یک برنامه تمرینی، روی دکمه + کلیک کنید. پس از آن، می‌توانید فاصله و دور تمرینی ترجیحی را انتخاب کنید. در صورت تمایل هنگام استفاده از بهترین برنامه های تایمر مانند Exercise Timer، می‌توانید داده‌های زمانی را برای یک تمرین یا استراحت نیز اضافه کنید. یکی دیگر از ویژگی‌هایی که این برنامه به شما ارائه می‌دهد این است که شما می‌توانید سوابق تمرینات خود را به‌راحتی مشاهده کنید. همان‌طور که می‌بینید استفاده از این برنامه بسیار ساده بوده و پیچیدگی خاصی ندارد.

دانلود اپلیکیشن Exercise Timer از گوگل پلی

دانلود اپلیکیشن Exercise Timer از اپ استور

سخن پایانی

اکنون که با بهترین برنامه های تایمر و کرنومتر آشنا شدید می‌توانید برنامه‌ای که برایتان مفیدتر واقع می‌شود را انتخاب کرده و آن را برای دستگاه اندروید یا ایفون خود دانلود کنید. در واقع، فرقی نمی‌کند که شما یک انسان شاغل با چند شغل مختلف باشید، والدینی باشید که در خانه از فرزندان نگهداری می‌کنید و یا یک بدنساز با سابقه حرفه‌ای باشید. شما در هر حال به بهترین برنامه های تایمر و کرنومتر نیاز خواهید داشت تا بتوانید با استفاده از آن‌ها تمرکز خود را روی فعالیت‌های روزانه خود بیشتر کرده و بتوانید کارهای خود را زمان‌بندی کنید.

می‌توان گفت که این روش، یکی از بهترین راه‌ها برای افزایش میزان بهره‌وری بوده و به پیشرفت شما نیز کمک می‌کند. همچنین شما می‌توانید با استفاده از ویژگی‌ها و برخی از امکانات اضافه‌ای که در بهترین برنامه های تایمر وجود دارد انگیزه خود برای انجام فعالیت‌ها در روز را افزایش دهید. بنابراین صرف نظر از اینکه از گوشی موبایل سامسونگ یا اپل استفاده می‌کنید بهتر است همین الان بهترین برنامه های کرنومتر را بررسی کرده و شروع به استفاده از آن‌ها کنید.

منبع: freeappsforme