از قدیم تا به حال، جوانان و نوجوانان علاقه زیادی به بازی های کامپیوتری دارند. به خاطر استقبال زیادی که مردم، مخصوصا نوجوانان از بازی های کامپیوتری دارند؛ باعث شد تا این صنعت روز به روز پیشرفت کند و بازی های متنوعی را در اختیار کاربران قرار بدهد. طراحان بازی های مختلف هم برای جذب کاربران بیشتر، سعی می کنند که بازی ها را طوری طراحی کنند که ذهن مخاطب همیشه و در هر حالی درگیر آن باشد. این کار باعث می شود تا کاربر به طور مدام پیگیر بازی باشد و حتی به دنبال ورژن به روز شده آن نیز باشد. در بین بازی های کامپیوتری که وجود دارد، بازی های جنگی طرفداران خیلی زیادی دارند. در این مقاله قصد داریم به شما بهترین بازی های جنگی را معرفی کنیم. پس با ما همراه باشید!

آشنایی با بازی های جنگی 

بازی های جنگی که در زبان انگلیسی به آن wargames گفته می شود، یک نوع بازی استراتژیک می باشد. در این نوع از بازی، می توان گفت که جنگ به صورت واقعی برای کاربران شبیه سازی شده است. همین میزان از شباهت داشتن با دنیای واقعی در این بازی های جنگی باعث می شود مخاطب زیادی را به خود جذب کنند. بازی های جنگی که طراحی می شوند، امکان دارد برای تفریح و گذراندن اوقات کاربران باشد یا یک نوع آموزش برای افسران نظامی باشد؛ زیرا همانطور که گفتیم فضای بازی بسیار به دنیای جنگ واقعی شباهت دارد. در بیشتر بازی های جنگی و همینطور در بین بهترین بازی های جنگی، جنگ ها و نبرد هایی که بسیار قدیمی هستند را به نمایش می گذارند.

در واقع آن ها صحنه های جنگی تاریخی و قدیمی را باز آفرینی می کنند و انواع جنگ هایی که اتفاق افتاده و درگیری هایی که حتی ممکن است سطحی باشند را هم پوشش می دهند. شاید اینطور فکر کرده باشید که بازی های جنگی که ساخته می شود، اکثرا جنگ های زمینی باشند ولی در واقعیت بازی های زیادی هم در ارتباط با جنگ های هوایی و همینطور جنگ های دریایی نیز وجود دارد.

بازی های جنگی مدرن در آلمان در اوایل قرن 19 اختراع شده است. در واقع ارتش آلمان از این بازی های جنگی به طریق خیلی خوبی استفاده کرد؛ آن ها بازی های جنگی را به عنوان مسیری برای آموزش دادن به افسران خود و بهتر کردن اصول جنگیدن قرار دادند. در جنگ بین فرانسه و آلمان، بعد از اینکه آلمانی ها به پیروزی دست پیدا کردند، بازی های جنگی به طور خیلی گسترده ای بین افسران نظامی دیگر کشورها طرفدار پیدا کرد. حتی افراد غیر نظامی هم به شدت به بازی های جنگی علاقه مند شده بودند.

تا اینجا تا حدودی با بازی های جنگی آشنا شدید. در ادامه قصد داریم راجع به بهترین بازی های جنگی، بازی جنگی آنلاین و بازی جنگی آفلاین و نیز بهترین بازی های آفلاین و آنلاین بیشتر باهم صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.

بازی جنگی آنلاین

بازی War Machines

یکی از بازی های جنگی انلاین و محبوب است که طرفداران زیادی دارد. همچنین war machines جزو بازی جنگی اندروید 2022 و بازی جنگی آیفون 2022 نیز می باشد. در این بازی کاربر به جای اینکه اسلحه در دست داشته باشد و بجنگد؛ سوار تانک می شود و اینگونه به مبارزه با دشمنان می پردازد. این بازی برای افرادی که تانک و جنگیدن با تانک را دوست دارند، بسیار توصیه می شود. در این بازی کاربر باید از ارتش خود دفاع کند و مراقب آن ها باشد تا بتواند در بازی به عنوان بهترین فرمانده نظامی جهان معرفی شود.

بازی War Machines

این بازی از بازی های رایگان گوشی محسوب می شود و می توانید به راحتی آن را دانلود کنید و از بازی کردن لذت ببرید. برای دانلود بازی از گوگل پلی و اپ استور می توانید از لینک های زیر اقدام کنید.

دانلود بازی war machine از گوگل پلی

دانلود بازی war machine از اپ استور

بازی World War Heroes: WW2 FPS

این بازی از بهترین بازی های تفنگی محسوب می شود که به دوران جنگ جهانی مربوط می شود. درست است که خود جنگ جهانی بسیار دردناک و ترسناک بوده و انسان های زیادی کشته و زخمی شدند، اما بازی آن بسیار پرطرفدار است. از اسم بازی کاملا مشخص است که مربوط به جنگ جهانی دوم می شود و حتی مکان هایی که در بازی در نظر گرفته شده هم به مکان های جنگی جنگ جهانی دوم ارتباط دارد.

بازی World War Heroes: WW2 FPS

همانطور که اشاره کردیم، این بازی از بازی های محبوب تفنگی است و شما در این بازی با انواع سلاح ها و تفنگ ها می توانید جنگ کنید. با پیشروی در بازی و پیشرفت کردن در آن به شما اختیارات جدیدی داده می شود و مهارت ها و سلاح هایی که استفاده می کنید بهتر خواهند شد. در واقع می توان گفت این بازی از بهترین بازی های جنگی است. از دیگر ویژگی های این بازی این است که در دسته بازی های رایگان گوشی قرار می گیرد. برای دانلود بازی از گوگل پلی و اپ استور می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

دانلود بازی world war heros از گوگل پلی

دانلود بازی world war heros از اپ استور

بازی Real Commando Secret Mission

یکی دیگر از بهترین های بازی تفنگی، Real Commando Secret Mission است. این بازی هیجان انگیز برای افرادی که بازی های اول شخص دوست دارند و طرفدار تفنگ های تک تیر انداز هستند بسیار عالی است. از جذابیت هایی که این بازی دارد این است که در مراحل آن ترور نیز وجود دارد که کاملا مثل دنیای واقعی طراحی شده و افراد باید انسان های خاصی را مورد حمله و هدف خود قرار دهند. در واقع می توان گفت که گرافیک این بازی در سطح بسیار بالایی قرار گرفته است.

بازی Real Commando Secret Mission

این بازی بسیار هیجان انگیز است و برای پیش روی در این بازی و موفقیت در مراحل آن ها باید یک برنامه ریزی خیلی قوی و کاملی داشته باشید. از دیگر ویژگی های این بازی این است که می توانید آن را به صورت آفلاین نیز بازی کنید. برای دانلود بازی Real Commando Secret Mission از لینک های زیر استفاده کنید.

دانلود بازی real commando secret mission

دانلود بازی real commando secret mission از اپ استور

بازی Code of War

احتمالا اسم این بازی جنگی را خیلی شنیده اید. سبک این بازی مانند شوتر های قدیمی است ولی گرافیک آن سطح بسیار بالایی دارد و امکانات بسیار خوبی در اختیار کاربران خود قرار می دهد. می توان گفت که این بازی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین بازی های شوتر آنلاین همه دوران کانتر باشد و شباهت خیلی زیادی هم با آن دارد. سبک این بازی اینگونه است که شما باید گروگان ها را از دست تروریست ها نجات بدهید. فکر نکنید که سبک بازی تا انتها به یک شکل است و شما را خسته خواهد کرد؛ در این بازی نقشه های مختلفی طراحی شده که بازی را برای شما کاربران جذاب تر می کند. تنوع اسلحه در این بازی بسیار بالا است.

بازی Code of War

Code of War یکی از بهترین بازی های جنگی در اندروید و آیفون محسوب می شود. می توانید این بازی را به صورت انفرادی و حتی گروهی بازی کنید. اگر تلفن همراه شما پردازشگر چندان قدرتمندی نداشته باشد، باز هم می توانید از بازی کردن لذت ببرید!

دانلود بازی code of war از گوگل پلی

دانلود بازی code of war از اپ استور

بازی جنگی آفلاین

بازی Gun war : Shooting Games

در این مقطع از زمان وقتی به بازی های موبایلی مختلفی که کودکان یا بزرگسالان به آن می پردازند نگاه می کنیم متوجه می شویم که بازی های موبایل نیاز به اینترنت دارند. که یکی از ویژگی های اصلی این بازی ها می باشد. در حالی که همیشه اینترنت در دسترس نمی باشد بنابراین بازی هایی که نیاز به اینترنت ندارند طرفداران خاص خود را پیدا کرده است . بازیGun war : Shooting Games  آفلاین است که کاربران می توانند به راحتی از بازی آفلاین لذت کافی را ببرند بدون توجه به مصرف اینترنت و یا هر مشکلی که با اینترنت مواجه می شوند.

بازی Gun war : Shooting Games

برای انجام این بازی کافی است چند تکنیک ساده را یاد بگیرید و آن را در موقعیت های مختلف و همینطور درست استفاده کنید. گرافیک این بازی خیلی خوب است و به شما پیشنهاد می کنیم که حتما این بازی را تجربه کنید.

دانلود بازی gun war از گوگل پلی

دانلود بازی gun war از اپ استور

بازی WARSHIP Battle: 3D World War ll

تا الان راجع به انواع بازی های جنگی که بر روی زمین انجام می شد صحبت کردیم و تعداد زیادی بازی معرفی کردیم که هر کدام از آن ها بسیار جذاب و هیجان انگیز بودند. حالا می خواهیم به شما بازی جنگی دریایی معرفی کنیم. بازی های جنگی دریایی هم طرفداران زیادی دارند. شما در این بازی می توانید از کشتی های بزرگ و قدرتمند که مربوط به جنگ جهانی دوم می شوند استفاده کنید و به نبرد بپردازید. از اسم بازی هم می توان این را متوجه شد که این بازی مربوط به جنگ جهانی دوم می شود. 

بازی WARSHIP Battle: 3D World War ll

از دیگر ویژگی های جذاب این بازی این است که محیط گرافیکی آن سه بعدی است. همین مورد باعث می شود که بازی هیجان انگیز تر و جالب تر پیش برود و مخاطب را به خود جذب می کند. این بازی را می توان یکی از بهترین بازی های سیستم عامل اندروید معرفی کرد. حتی این بازی برای گوشی های اندروید بهینه شده است و شما برای بازی  WARSHIP Battle: 3D World War ll نیازی به گوشی با مدل بالا ندارید.

دانلود بازی Warship battle از گوگل پلی

دانلود بازی Warship battle از اپ استور

بازی Dead Effect 2

این بازی به نسبت بازی هایی که در بالا راجع به آنها صحبت کردیم متفاوت است. این بازی جنگی جذاب در فضا به همراه موجودات فضایی اتفاق می افتد. همین امر باعث متفاوت شدن و بهتر شدن بازی می شود. در این بازی از گرافیک های ترسناک به خوبی استفاده شده است و از بهترین بازی های موجود برای سیستم عامل اندروید و آیفون می باشد که طرفداران خاص خود را دارد.

بازی Dead Effect 2

در این بازی شما دارای سه کاراکتر هستید که در هر کاراکتر شما باید سلاح های موجود و جدید را کشف کنید و با موجودات ناشناخته فضایی جنگ کنید و همه آن ها را نابود کنید. همچنین فضاهایی طراحی شده که دارای راهرو های تاریک و ناشناخته است، همین ویژگی بازی را هیجان انگیزتر می کند و می تواند شما را به مدت طولانی سرگرم کند. Dead Effect 2 از جمله بهترین بازی های جنگی و از جذاب ترین بازی های رایگان گوشی است. گرافیک فوق العاده عالی دارد و صداگذاری بی نظیری در این بازی انجام گرفته است.

دانلود بازی Dead effect 2 از گوگل پلی

دانلود بازی dead effect 2 از اپ استور

کلام آخر

دنیای بازی های کامپیوتری بسیار جذاب و هیجان انگیز است. بازی های جنگی در بین بازی های موجود از همه هیجان انگیز تر هستند و هر روز طرفداران این بازی ها بیشتر می شود. بیشتر آنها رایگان اند و همین امر باعث جذب بیشتر کاربران می شود. در آخر، اگر به بازی های جنگی علاقه دارید می توانید از بازی هایی که به شما معرفی شد، یکی را انتخاب کنید و با بازی با آن اوقات خیلی خوبی را سپری کنید!

منبع: پاکت تکتیکس