وقتی به‌ دنبال بهترین نرم افزار ویرایش فیلم اندروید می‌گردید، مسلماً یکی از گزینه‌ها، نرم افزار ActionDirector Video Editor است. در واقع این نرم‌ افزار برای هر کس که موبایل دارد و می‌خواهد ادیت کند، حتماً مفید و صد البته ضروری خواهد بود؛ مخصوصاً که این نرم‌ افزار به‌ راحتی روی گوشی سامسونگ، گوشی شیائومی و حتی انواع آیفون قابل نصب است. پس اگر به‌ دنبال دانلود نرم افزار actiondirector video editor هستید و می‌خواهید بدانید چه ویژگی‌هایی دارد و می‌تواند در کدام بخش‌ها به شما کمک کند، بهتر است این مطلب همه‌چی آنلاین را تا انتها دنبال کنید. قرار است همه آنچه که باید درباره نرم افزار ActionDirector Video Editor بدانید را به شما بگوییم. به‌ هر‌ حال بهتر است اول نرم افزار اکشن دایرکتور را دانلود کنید و بعد ادامه متن را بخوانید تا ویژگی‌های این نرم‌ افزار را به‌ صورت عملی ببینید.

نرم افزار ActionDirector Video Editor چه کار می‌کند؟

نرم افزار ActionDirector Video Editor چه کار می‌کند؟

نرم افزار ActionDirector Video Editor خودش را همان‌طوری معرفی می‌کند که واقعاً هست، حتی در مورد معرفی خودش جانب انصاف را بیش از حد رعایت کرده است. دست‌اندرکاران نرم افزار ActionDirector Video Editor می‌گویند: «ActionDirector تنها برنامه ویرایش ویدیویی است که برای ضبط ویدئو، ویرایش فیلم، اعمال جلوه‌های ویدئویی و به اشتراک‌گذاری با دوستان نیاز دارید. شما به‌ راحتی می‌توانید ویدیوی ویروسی یا فیلم خودتان را با ActionDirector ضبط کنید! ویدیوها را ویرایش کنید و برش دهید، موسیقی را به ویدیو اضافه کنید تا موسیقی متن خود را ایجاد کنید و پروژه‌های ویدیویی را که به آنها در شبکه‌های اجتماعی و برنامه‌های پیام‌رسان افتخار خواهید کرد، بسازید! افکت‌های ویدیوها خیلی دقیق و ظریف اعمال می‌شوند، بنابراین می‌توانید با نرم افزار ActionDirector Video Editor هر ویدیویی را حرفه‌ای جلوه دهید».

پس می‌بینید که این نرم‌افزار به شما امکان می‌دهد ویدیوها را در تلفن همراه خود، درست مانند دسکتاپ ویرایش کنید. افکت‌های نرم افزار ActionDirector Video Editor لحظات کلیدی هر ویدیو را برجسته می‌کنند. این نرم‌ افزار همچنین با حرکت آهسته و ویرایش‌های سرعت ویدیو به شما کمک می‌کند با یک نوار لغزنده ساده، اکشن هر ویدیو را افزایش دهید. حتی می‌توانید افکت‌هایی مثل عقب‌گرد و ایجاد لوپ را هم به کلیپ خود اضافه کنید تا ویدیوی نهایی را ایجاد کنید. نرم افزار ActionDirector Video Editor واقعاً شما را از دسکتاپ بی‌نیاز می‌کند.

قابلیت ضبط با نرم افزار ActionDirector Video Editor

قابلیت ضبط با نرم افزار ActionDirector Video Editor

یکی از ویژگی‌های فوق‌ العاده جذاب نرم افزار ActionDirector Video Editor این است که می‌توانید با آن ویدیو بسازید، یعنی می‌توانید با آن فیلم ضبط کنید و بلافاصله ویرایش را شروع کنید و می‌دانید که این کار با یک موبایل 200 گرمیِ خیلی سبک قابل اجراست و اینطور نیست که شما حتماً باید یک فیلم ضبط‌ شده را از قبل داشته باشید و به این نرم افزار بدهید. سازنده ویدیو در این نرم‌ افزار به شما امکان می‌دهد پس از اتمام ضبط، مستقیماً وارد فضای ادیت شوید. این مورد برای چه زمانی خوب است؟ برای زمانی که شما به امکانات ادیت نرم افزار ActionDirector Video Editor واقف شده‌اید و می‌توانید فیلم را بر اساس این امکانات ضبط کنید.

امکانات ادیت ویدیو با نرم افزار ActionDirector Video Editor

می‌دانید که افکت‌های ویدیویی هر پروژه‌ای را زنده می‌کند، نرم افزار ActionDirector Video Editor هم پر است از انواع افکت برای ویدیو، طوریکه در روزهای ابتدایی کار با این نرم‌ افزار مردد می‌مانید که از بین آن همه افکت باید کدام را انتخاب کنید. در این نرم‌ افزار می‌توانید رنگ ویدیو را ویرایش کنید و تنظیمات روشنایی، کنتراست و اشباع را هم اعمال کنید. ویژگی بعدی شاهکار است؛ ضبط ویدیو با یک موسیقی از پلی‌لیست خودتان. این یکی واقعاً برای نسل‌های گذشته چیزی شبیه آرزو بود.

شما همچنین با نرم افزار ActionDirector Video Editor می‌توانید به‌ راحتی فیلم را کوتاه یا کات کنید و حتی روی عکس‌هایی که می‌خواهید فوکوس کنید تا بتوانید یک ویژگی مستند گونه به ویدیو خود بدهید. در کنار این‌ها می‌توانید فیلترهای ویدیویی را هم برای هر شات استفاده کنید. یکی دیگر از ویژگی‌های نرم افزار ActionDirector Video Editor برای صاحبان صفحه‌های اینستاگرامی این است که آن‌ها می‌توانند متن و عنوان را با سایه و حاشیه اضافه کنند و حتی استیکرهای متحرک را هم روی ویدیو بیاورند. اینجاست که می‌فهمیم این نرم‌ افزار در واقع آنچه خوبان همه دارند را یک‌جا گرد آورده است.

در کنار همه این‌ها افکت‌های فیلم اکشن را داریم، ما با نرم افزار ActionDirector Video Editor با وجود حرکت آهسته و حرکت سریع می‌توانیم با کنترل‌های دقیق سرعت، اکشن ویدیو را برای مخاطب بولد کنیم، همچنین امکان هایلایت ویدیو برای پخش مجدد هم با این نرم افزار امکان‌پذیر است. اضافه کردن و میکس‌کردن موسیقی پس‌زمینه هم در دسترس شما خواهد بود تا یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر ویدیو یعنی صدا را هم در دسترس داشته باشید.

نرم افزار اکشن دایرکتور روی دسکتاپ قابل اجراست؟

نرم افزار اکشن دایرکتور روی دسکتاپ قابل اجراست؟

شما می‌توانید با نرم افزار ActionDirector Video Editor ویدیوهای Ultra HD 4K را از طریق شبکه‌های اجتماعی یا برنامه‌های پیام‌رسان تولید و آپلود کنید به اشتراک بگذارید. اگر کارکرد بیشتری از این نرم‌افزار می‌خواهید و دلتان می‌خواهد آن را روی لپ‌تاپ اجرا کنید، حتماً ActionDirector را برای دسکتاپ بررسی کنید چون این نرم افزار با داشتن طیفی از تم‌های از‌ پیش‌تعیین‌شده، اصلاح لنز و رنگ، تثبیت‌کننده ویدیو، و حتی جلوه‌های اکشن بیشتر از جمله استاپ‌موشن، تنها نرم افزاری است که برای ایجاد یک ویدیوی اکشن ویروسی با افکت لازم دارید. در ضمن قبل از هر چیز بررسی کنید و بسنجید که آیا گوشی سامسونگ یا گوشی شیائومی شما از ویرایش و تولید ویدیوی Ultra HD 4K پشتیبانی می‌کند یا نه؟

روش اول نصب نرم افزار اکشن دایرکتور روی لپ‌تاپ

روش اول نصب نرم افزار اکشن دایرکتور روی لپ‌تاپ

Bluestacks یکی از جالب‌ترین و پرکاربردترین شبیه‌سازها برای اجرای برنامه‌های اندروید بر روی رایانه شخصی ویندوز شماست. نرم افزار Bluestacks حتی برای سیستم عامل مک نیز موجود است. ما قصد داریم در این روش از Bluestacks برای دانلود و نصب ActionDirector Video Editor برای ویندوز 7، 8 10 استفاده کنیم. بیایید راهنمای نصب قدم به قدم خود را شروع کنیم.

اگر قبلاً آن را نصب نکرده‌اید، نرم افزار Bluestacks را دانلود کنید. روش نصب بسیار ساده و سر راست است. پس از نصب موفق، شبیه‌ساز Bluestacks را باز کنید. بارگیری برنامه Blue stacks در ابتدا ممکن است کمی طول بکشد. پس از باز شدن، باید بتوانید صفحه اصلی Blue stacks را ببینید. Google play store از قبل در Blue stacks نصب شده است. در صفحه اصلی، Playstore را پیدا کنید و روی آیکون آن دوبار کلیک کنید تا باز شود.

حالا برنامه‌ای را که می‌خواهید روی رایانه شخصی خود نصب کنید، جستجو کنید. در مورد بحث ما نرم افزار ActionDirector Video Editor را جستجو کنید. پس از کلیک بر روی دکمه Install نرم افزار ActionDirector Video Editor به‌ طور خودکار در Blue stacks نصب می‌شود. می‌توانید برنامه را در زیر لیست برنامه‌های نصب شده در Blue stacks پیدا کنید. حالا می‌توانید روی آیکون برنامه در blue stacks دوبار کلیک کنید و شروع به استفاده از نرم افزار Action Director Video Editor در لپ تاپ خود کنید. می‌توانید از این برنامه به همان روشی که از آن در تلفن‌های هوشمند Android یا iOS خود استفاده می‌کنید، بهره ببرید.

یادتان باشد اگر یک فایل APK دارید، در Blue stacks گزینه‌ای برای وارد‌ کردن فایل APK وجود دارد. یک نکته جانبی هم بگوییم؛ آخرین نسخه Blue stacks دارای بسیاری از ویژگی‌های خیره‌کننده است. Blue stacks به‌ معنای واقعی کلمه 6 برابر سریع‌تر از عملکرد گوشی هوشمند Samsung Galaxy J7 است. بنابراین استفاده از Blue stacks روش توصیه‌ شده برای نصب نرم افزار ActionDirector Video Editor در رایانه شخصی است. برای استفاده از Blue stacks باید یک رایانه شخصی با حداقل تنظیمات داشته باشید. در غیر این صورت، ممکن است هنگام اجرای بازی‌های سطح بالا مانند PUBG با مشکلات بارگیری مواجه شوید.

روش دوم نصب نرم افزار اکشن دایرکتور روی لپ تاپ

یکی دیگر از شبیه‌سازهای محبوب اندروید که اخیراً مورد توجه قرار گرفته است، MEmu play است. این برنامه فوق‌ العاده انعطاف‌پذیر، سریع و منحصراً برای بازی طراحی شده است. در اینجا خواهیم دید که چگونه می‌توان نرم افزار Action Director Video Editor را با استفاده از Memu Play روی لپ‌تاپ و ویندوز 10، 7 و 8 نصب کنیم. دانلود و نصب Memu Play بر روی کامپیوتر شما، مرحله اول است. وب‌سایت رسمی این نرم‌ افزار را باز و آن را دانلود کنید. پس از نصب شبیه‌ساز، کافی است آن را باز کنید و آیکون برنامه Google Playstore را در صفحه اصلی Memu play پیدا کنید. فقط روی آن دابل کلیک کنید تا باز شود.

حالا نرم افزار ActionDirector Video Editor را در گوگل پلی‌ استور جستجو کنید. در انتها روی دکمه Install کلیک کنید. بعد از نصب موفقیت‌آمیز، می‌توانید Action Director Video Editor را در صفحه اصلی memu Play پیدا کنید. نکته جانبی این‌که Memu Play یک برنامه ساده و آسان برای استفاده است. در مقایسه با بلو استکس بسیار سبک وزن است. از آنجایی که برای اهداف بازی طراحی شده است، می‌توانید بازی‌های سطح بالایی مانندPUBG ، Mini Militia ،Temple Run و غیره را بازی کنید.