حتما برای شما هم پیش آمده که ایده ای به ذهنتان خطور کرده و بعدا آن را فراموش کرده اید. این موضوع ممکن است برای انجام کارهای روزمره رخ دهد و بنابراین بسیار مهم است که لیستی از کارهای روزانه تان تهیه کنید. از این رو، در این مطلب از همه چی آنلاین به بررسی بهترین برنامه های To Do List برای گوشی می پردازیم تا در مدیریت کارهای روزانه به مشکلی برنخورید. در صورتی که به دنبال بهترین اپلیکیشن های to do list در گوگل پلی و یا اپ استور باشید، بیش از 300 گزینه پیش روی شما قرار دارد که انتخاب را برای شما سخت می کند. در ادامه لیستی از بهترین اپلیکیشن های آیفون و اندروید آورده شده که توسط کاربران زیادی دانلود شده است و امتیاز خوبی نیز از آنها دریافت کرده اند. در صورتی که به دنبال بهترین برنامه های To Do List هستید، با ما همراه باشید.

قابلیت های بهترین برنامه های To Do List

قابلیت های بهترین برنامه های To Do List

یکی از نکاتی که هنگام دانلود برنامه مدیریت کارهای روزانه باید به آن توجه کنید، قابلیت های این برنامه می باشد. بهترین برنامه های To Do List ممکن است در دید شما نباشند اما برای انجام کارها می توانید به آنها رجوع کنید و در زمان تعیین شده آنها را انجام دهید. طراحی بهترین اپلیکیشن های to do list می تواند کار مشکلی باشد چرا که در ساخت این برنامه ها باید عوامل متعددی در نظر گرفته شود. از جمله قابلیت هایی که بهترین برنامه های To Do List باید آن را داشته باشند می توان به ارائه روش های گوناگون برای سازماندهی وظایف مانند برچسب ها، فهرست ها و سر رسیدها اشاره کرد. با این حال، برنامه مدیریت کارهای روزانه دارای قابلیت های دیگری نیز می باشد که شامل اضافه کردن سریع فعالیت ها، یادآوری موعد مقرر برای انجام کارها، رابط کاربری ساده همراه با اعلان ها و ویجت ها و همگام سازی دستگاه ها مربوطه می شود. 

بهترین برنامه های To Do List؛ برنامه Todoist

بهترین برنامه های To Do List؛ برنامه Todoist

برنامه Todoist بدون شک یکی از بهترین برنامه های اندروید برای مدیریت کارهای روزانه به شمار می رود و از طریق آن می توانید فعالیت هایی که در طول روز یا ماه انجام می دهید را تنظیم کنید. خوشبختانه این برنامه از تمامی پلتفرم ها پشتیبانی می کند و در همگام سازی آن با دیگر دستگاه ها دچار مشکلی نخواهید شد. یکی از مزایای برنامه Todoist رابط کاربری ساده و روان آن می باشد که کار کردن با این اپلیکیشن را بسیار ساده کرده است؛ به همین دلیل، بدون این که احساس خستگی کنید می توانید وظایفتان را هر طور که دوست دارید سازماندهی کنید. به لطف ویژگی هایی مانند تشخیص تاریخ، افزودن کارهای جدید به این برنامه بسیار سریع است و در صورتی که انجام کاری را در موعد مقرر مشخص کنید، این فعالیت ها به شما نمایش داده خواهد شد.

همچنین از طریق برنامه Todoist می توانید وظایفتان را با استفاده از پروژه ها، سر رسیدها، برچسب ها و فیلترها سازماندهی کنید. از ویژگی ها جالب این اپلیکیشن، ادغام سازی آن با دیگر برنامه های درون گوشی می باشد که از طریق آن قادر خواهید بود فعالیت های روزانه را به صورت دقیق کنترل نمائید. هنگام استفاده از این برنامه به لطف رابط کاربری نسخه اندروید آن احساس راحتی خواهید کرد و ویجت ها این امکان را به شما می دهند تا وظایف خودتان را ببینید و با سرعت بیشتری کارهای جدید را به صفحه اصلی اضافه کنید. اعلان ها نیز به شما موعد انجام کارهای روزانه را گوشزد می کنند و در صورتی که مایل به مشاهده کارهای روزانه تان هستید، می توانید صبح همان روز خلاصه ای از آنها را مشاهده کنید. تمامی ویژگی های گفته شده، این اپلیکیشن را به یکی از بهترین برنامه های To Do List تبدیل کرده است و باید بدانید که استفاده از این برنامه رایگان می باشد.

دانلود Todoist برای اندروید

دانلود Todoist برای آیفون

برنامه مدیریت کارهای روزانه Tick Tick

برنامه مدیریت کارهای روزانه Tick Tick

برنامه مدیریت کارهای روزانه Tick Tick نیز یکی دیگر از بهترین برنامه های To Do List به شمار می رود که کمتر شناخته شده است اما ارزش استفاده را دارد. طراحی این برنامه شاید خیلی جذاب نباشد اما زود قضاوت نکنید چرا که این اپلیکیشن به طور شگفت انگیزی کامل است و تمامی نیازهای شما از یک برنامه مدیریت کارهای روزانه را برطرف می کند. همانند برنامه قبلی که معرفی شد، افزودن کارها در این اپلیکیشن نیز به لطف تشخیص هوشمند تاریخ بسیار سریع صورت می گیرد. از جمله راه هایی که برای سازماندهی کارهای روزانه در این برنامه وجود دارد می توان به تاریخ های سر رسید، لیست ها و برچسب ها اشاره کرد. برنامه Tick Tick از پلتفرم های متعددی پشتیبانی می کند و به راحتی می توانید آن را با هر دستگاهی همگام سازی کنید.

از قابلیت های ویژه این برنامه که حتی در بهترین اپلیکیشن های to do list نیز کمتر دیده شده، استفاده از تقویم می باشد. بدین ترتیب شما می توانید تمامی کارهای روزانه از جمله قرار ملاقات، وقت دکتر و ... که در طول ماه باید انجام دهید را در یک صفحه مشاهده کنید. هنگامی که فعالیتی را تکمیل می کنید، صدایی پخش می شود که ممکن است برایتان خوشایند نباشد؛ با این حال، از طریق تنظیمات می توانید این صدا را خاموش کنید. استفاده از برنامه Tick Tick رایگان است و در صورتی که به دنبال قابلیت های بیشتری هستید می بایست اشتراک ماهیانه آن را تهیه کنید. با توجه به توضیحات داده شده، این برنامه یکی از بهترین اپلیکیشن های to do list به حساب می آید و استفاده از آن نیز برایتان لذت بخش خواهد بود.

دانلود Tick Tick برای اندروید

دانلود Tick Tick برای آیفون

جمع بندی

در این مطلب از همه چی آنلاین به بررسی بهترین برنامه های To Do List پرداخته شد و در صورتی که همچنان حس می کنید برنامه مورد نظرتان را پیدا نکرده اید، بهتر است سری به دیگر بهترین اپلیکیشن های to do list بزنید که در ادامه برخی از آنها ذکر شده است: برنامه Microsoft To DO ،Google Tasks ،Google Keep ،2Do Habitica Simpletask و Nozbe اکثر برنامه های معرفی شده رایگان هستند و برای استفاده از قابلیت های ویژه آنها می بایست اشتراک ماهیانه را تهیه کنید. توجه داشته باشید که ترلو در لیست بهترین اپلیکیشن های to do list قرار نمی گیرد اما از طریق آن نیز می توانید کارهای روزمره را مدیریت کنید. در صورتی که هر گونه سوالی در مورد برنامه های مدیریت کارهای روزانه دارید، از بخش دیدگاه ها با ما در ارتباط باشید.