امروزه نرم افزار‌های مختلف زندگی ما را آسان‌تر کرده‌اند. نرم افزار‌هایی که هرکدام کاربرد منحصر‌ به‌ فرد خود را دارند. برای مثال می‌توان به برنامه‌های پیام‌رسان، ادیت فیلم و عکس و ... اشاره کرد که در بسیاری از موقعیت‌ها نبود آن‌ها یک مشکل بزرگ به‌ وجود می‌آورد. اما در بین نرم‌افزارها با کاربرد‌های متفاوت، نرم‌افزار‌های مربوط به ادیت و عکس از محبوبیت متفاوتی برخوردارند. در این مقاله قصد داریم یکی از بهترین برنامه‌های ادیت فیلم را به شما معرفی کنیم. نرم افزار Funimate یکی از محبوب‌ترین برنامه‌ها در این زمینه به حساب می‌آید. همچنین در ادامه نرم افزار Funimate را با دیگر برنامه‌های هم‌شکل مقایسه می‌کنیم تا به سوال بهترین نرم افزار ویرایش فیلم اندروید کدام است؟ پاسخ دهیم. با ما همراه باشید.

چرا برنامه‌های ادیت فیلم و عکس محبوبیت زیادی دارند؟

چرا برنامه‌های ادیت فیلم و عکس محبوبیت زیادی دارند؟

قبل از اینکه به سراغ نقد و بررسی نرم افزار Funimate برویم، بهتر است نگاهی به دلیل محبوب شدن برنامه‌های ویرایش عکس و فیلم بیاندازیم؛ در سال‌های گذشته و با افزایش نجومی تعداد کاربران ایسنتاگرام، تیک تاک و از این قبیل برنامه‌ها، کیفیت بالای عکس و فیلم‌ها اهمیت‌ بیشتری یافت. به‌ طوریکه در حال حاضر برای خرید یک گوشی موبایل، کیفیت مجموعه دوربین آن از مهم‌ترین معیارها به حساب می‌آید. امروزه دوربین‌هایی با کیفیت‌های بسیار بالا در بازار وجود دارند. اما هنوز هم دوربین گوشی‌ها نقاط ضعف مخصوص به خود را دارند. عوامل محیطی نیز همچون کمبود نور مناسب در برخی زمان‌ها و مکان‌ها، بر اهمیت نرم افزار‌های ویرایش عکس و فیلم می‌افزایند، چرا که با استفاده از این قبیل برنامه‌ها می‌توان تا حدودی از عیب و ایرادات عکس و فیلم را برطرف کرد.

دانلود، نقد و بررسی نرم افزار Funimate

دانلود، نقد و بررسی نرم افزار Funimate

بعد از بررسی دلیل محبوبیت برنامه‌های ویرایش عکس و فیلم نوبت به نقد و بررسی برنامه Funimate رسیده است. در این بخش به‌ صورت کلی این اپلیکیشن را بررسی کرده و نقاط ضعف و قوت آن را به شما معرفی می‌کنیم. نرم افزار Funimate یک ویرایشگر حرفه‌ای ویدیو است. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید موزیک ویدیو درست کنید. نرم افزار Funimate نکات مثبت زیادی دارد. برای مثال، اگر فایل صوتی مد نظر خود را ندارید، می‌توانید قسمت صدای یک ویدیو را برداشته و بر روی یک ویدیو دیگر بگذارید. از دیگر ویژگی‌های مثبت نرم افزار Funimate می‌توان به فضای درون برنامه اشاره کرد؛ در این برنامه محیطی قرار داده شده که شما می‌توانید ویدیو‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. گفتنی است که برنامه Funimate رایگان است و کارکردی ساده و در عین حال کارآمد دارد. نرم افزار Funimate با داشتن ویژگی‌های مثبت زیاد و ایرادات بسیار کم، خود را به یک انتخاب عالی تبدیل کرده است. تنها ایراد این برنامه حک شدن لوگو برنامه در پایین ویدیو بعد از اتمام فرایند ویرایش است. ما استفاده از برنامه Funimate را حتماً به شما پیشنهاد می‌کنیم. در ادامه لینک دانلود نرم افزار Funimate را برای دو پلتفرم اندروید و آی او اس در اختیار شما می‌گذاریم. 

برای دانلود نرم افزار Funimate اندروید اینجا کلیک کنید. / برای دانلود نرم افزار Funimate آی او اس اینجا کلیک کنید.

راهنمای عضویت در نرم افزار Funimate

راهنمای عضویت در نرم افزار Funimate

یکی از مشکلات رایجی که کاربران با برنامه Funimate دارند؛ عضویت در آن است؛ اما دیگر جای نگرانی نیست ما نحوه ثبت نام در این برنامه را به شما آموزش می‌دهیم. با ما همراه باشید. در ابتدا برنامه‌ Funimate را نصب و آن را باز کنید. در قدم بعدی دو گزینه login و Create account مشاهده می‌کنید. اگر قبلاً در این برنامه عضویت داشتید گزینه login را بزنید و اطلاعات خود را وارد کنید. اما اگر قبلاً در برنامه Funimate فعالیتی نداشته‌اید، گزینه Create account را انتخاب کنید. در این لحظه یک پیام برای شما بارگذاری می‌شود که مربوط به مسائل امنیتی و قوانین استفاده از این برنامه است و گزینه ACCEPT & CONTINUE را انتخاب کنید. در قدم بعدی برنامه از شما می‌خواهد که از بین ایمیل، فیس‌بوک و جیمیل یکی را برای ثبت‌نام انتخاب کنید. یک توصیه دوستانه، انتخاب جیمیل بسیار ساده‌تر از دیگر روش‌ها است. پس از انتخاب اکانت گوگل، ایمیل و یا فیس‌بوک مورد نظر، دیگر مانعی بر سر راه شما نیست.

سخن پایانی

همانطور که بالاتر گفته شد، اپلیکیشن Funimate یکی از بهترین اپلیکیشن‌ها برای ویرایش و تدوین ویدیوهای شما است. با استفاده از این برنامه کاربردی می‌توانید موزیک ویدیو درست کنید و آن‌ را درون برنامه به اشتراک بگذارید. در این مقاله به نقد و بررسی برنامه Funimate پرداختیم و نقاط قوت و ضعف این برنامه را به شما معرفی کردیم. در نهایت گفتنی است که برنامه Funimate یک انتخاب بی چون و چرا است که با استفاده از این برنامه می‌توان ویرایش‌های حرفه‌ای انجام داد. همچنین با یکدیگر دیدیم که تنها نقطه ضعف این برنامه حک شدن لوگو در پایین ویدیوها بود که در مقایسه با نقاط قوت این برنامه‌ چیزی به حساب ‌نمی‌آید. نظر خود را با ما در همه‌چی آنلاین در میان بگذارید. آیا Funimate یک انتخاب نهایی برای شما است؟ و یا گزینه بهتری نیز وجود دارد؟

منبع