با عرضه شدن برنامه‌های مسیریاب در سال‌های گذشته بسیاری از مشکلات رانندگان رفع شده است. می‌توان گفت که برنامه‌های مسیریاب جزو برنامه‌هایی هستند که هر راننده‌ای به آن احتیاج پیدا می‌کند. در این مقاله برنامه here wego را معرفی می‌کنیم. برنامه here wego یک اپلیکیشن مسیر یاب است که کاربرد زیادی در زمینه مسیریابی و رهایی از ترافیک دارد. این برنامه دارای ویژگی‌هایی است که در برنامه‌های مشابه وجود ندارند. مسیر یاب here wego جزو برنامه‌هایی است که به صورت آنلاین و آفلاین کار می‌کند و نقشه‌های بیش از 100 کشور دنیا را دارد. این برنامه دارای قابلیت‌های جذابی است که در ادامه آن‌ها را به شما معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

همه چیز درباره برنامه here wego

همه چیز درباره برنامه here wego

در سال 2006 شرکت نوکیا یک استارت آپ مستقل در برلین را به اسم Gate 5 به همراه یک برنامه نقشه‌برداری به اسم Smart 2 go خریداری کرد. در ادامه و بعد از گذشت 15 سال این برنامه با شکل و شمایل و اسمی متفاوت در دسترس کاربران قرار دارد. گفتنی است در سال‌های اخیر برنامه here wego با اسم here maps در دنیای اپلیکیشن‌ها شناخته شده بود که بعدها مدیران این برنامه با تغییر اسم و انتخاب here wego به‌ عنوان اسم جدید به فعالیت خود ادامه دادند. داخل برنامه Play Store برنامه here wego بیش از ده میلیون دانلود دارد که نشانگر محبوبیت بالای این برنامه است.

برنامه here wego می‌تواند جایگزین خوبی برای برنامه‌هایی مثل Waze ،Google Map و ... باشد، چرا که برنامه here wego علاوه بر داشتن ویژگی‌ها مشترک با دیگر برنامه‌های مشابه یک برگ برنده دارد؛ آفلاین بودن برنامه. فقط کافی است نقشه کشور مورد نظر خود را دانلود کنید. بعد از آن دیگر نیازی به اینترنت ندارید. گفتنی است که این برنامه برای هر دو سیستم عامل اندروید و آی او اس منتشر شده است که در این بخش قصد داریم لینک‌های دانلود این برنامه یعنی برنامه here wego را در اختیار شما قرار بدهیم.

دانلود برنامه here wego برای اندروید / دانلود برنامه here wego براای آی او اس

نکات مثبت و منفی برنامه here wego

نکات مثبت و منفی برنامه here wego 

برنامه here wego مانند هر برنامه دیگری دارای نقاط ضعف و قوت است. در این بخش قصد داریم تا نکات مثبت و منفی آن را به شما معرفی کنیم.

نکات مثبت:

قبل از معرفی تنها نکته منفی مسیریاب here wego بهتر است به ویژگی‌های مثبت این برنامه نگاهی بکنیم.

  • تشخیص دقیق ترافیک وسایل نقلیه و حتی عابر پیاده
  • پیشنهاد و ارائه بهترین مسیرها برای رهایی از ترافیک
  • داشتن سه حالت مختلف Transit ،Satellite و Traffic به ترتیب نشان‌دهنده تصویر ماهواره‌ای، مسیر وسایل نقلیه عمومی و وضعیت ترافیک 
  • امکان جستجوی مکان دلخواه
  • امکان به اشتراک گذاری مکان‌ها و ذخیره آن‌ها
  • امکان استفاده آفلاین از برنامه در صورت دانلود نقشه کشور دلخواه
  • قابلیت مسیر یابی و راهنمای صوتی

نکات منفی:

مسیر یاب here wego ویژگی‌های مثبت زیادی دارد اما در کنار ویژگی‌‌های خوب یک ویژگی منفی بزرگ دارد که در ادامه این ویژگی منفی را به شما معرفی می‌کنیم. تنها نکته منفی و بزرگ‌ترین ضعف این برنامه این است که نقشه کشورمان ایران از آن حذف شده است.

نکاتی در مورد برنامه here wego

نکاتی در مورد برنامه here wego

در این بخش قصد داریم در که نکات مهمی در مورد اپلیکیشن here wego را مطرح کنیم با ما همراه باشید. گفتنی است که راهنمای صوتی این برنامه به زبان انگلیسی صحبت‌ می‌کند و در این مورد برنامه‌های مشابه مثل waze نسبت به برنامه here wego برتری دارد. این برنامه مکان‌ مراکز مهم مانند مراکز درمانی، بانک‌ها، اداره‌جات، مراکز تفریحی و ... در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید با استفاده از برنامه here wego بهترین مسیرهای پیشنهادی و تخمین دقیق میزان فاصله زمانی برای خودروها، وسایل نقلیه عمومی، موتورها و دوچرخه‌ها و همچنین عابرین پیاده بهره‌مند شوید.

سخن پایانی

همانطور که بالاتر ذکر شد، اپلیکیشن here wego بسیار کاربردی است و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد خودش را دارد. همچنین دیدیم که این برنامه در کشورمان ایران کاربردی ندارد چرا که نقشه کشور ایران از این برنامه حذف شده است. اگر بخواهیم بین برنامه‌های here wego و waze یکی را انتخاب کنیم، waze برنامه‌ای است که در نهایت انتخاب می‌شود. نظر شما چیست؟ اگر برنامه here wego در ایران هم کاربرد داشت، انتخاب نهایی شما کدام اپلیکیشن بود؟ منبع: https://wego.here.com