امروزه بازار گوشی های میان رده شیائومی بسیار داغ است. چرا که این رده گوشی های شیائومی در کنار امکانات مناسبی که ارائه می کنند قیمت مناسبی نیز دارند. گوشی ردمی نوت 12 پرو یکی از گوشی های میان رده شیائومی به حساب می آید که از ویژگی های مناسبی بهره می برد و می تواند با توجه به قیمتی که به کاربر پیشنهاد می دهد یک گزینه مناسب جهت خرید به حساب بیاید. یکی از بزرگترین ویژگی های این محصول به دوربین گوشی ردمی نوت 12 پرو بر می گردد. بسیاری برای خرید گوشی، ابتدا به بررسی دوربین آن می پردازند، لذا این بررسی را برای افرادی گذاشتیم که به دنبال بررسی لنزهای گوشی note 12 pro می باشند. با بررسی بیشتر این محصول همراه ما باشید.

مشخصات
گوشی نوت 12 پرو
لنز عریض
50 مگاپیکسل
لنز فوق عریض
8 مگاپیکسل
لنز ماکرو
2 مگاپیکسل
لنز عریض دوربین سلفی
16 مگاپیکسل

بررسی لنزهای ماژول پشتی

ماژول پشتی 3 لنز مختلف را در خود جای داده است که نسبت به گوشی با این رنج قیمتی عملکرد فوق العاده ای را از خود به نمایش می گذارند. لنز پر کاربرد این محصول دارای قدرت 50 مگاپیکسل است. این لنز عریض قابلیت تصویر برداری با کیفیت بسیار بالایی را چه در نور شب و چه در نور روز داشته و می تواند هر کاربری را با کیفیت عکس خود راضی نگه دارد. لنز دوم دوربین گوشی ردمی نوت 12 پرو را لنز فوق عریض تشکیل می دهد. این لنز قابلیت تصویربرداری از محدوده بیشتر را نسبت به لنز عریض دارد. عملکرد آن نسبت به لنز عریض، کمی ضعیف‌تر بوده و شاید کاربر را نتواند راضی کند. البته در این محدوده قیمتی این موضوع کاملا عادی می‌باشد. در آخر یک لنز ماکرو 2 مگاپیکسلی وجود دارد که به نظر می رسد سازندگان شیائومی تنها برای شلوغ کردن پنل پشتی از آن استفاده نموده اند چرا که کارایی چندان زیادی ندارد و شاید نتواند به دل کاربر بنشیند.

ویژگی های ماژول پشتی

بررسی ماژول های پشتی دوربین گوشی ردمی نوت 12 پرو

زمانش رسیده که به بررسی دوربین Redmi note 12 pro و ویژگی های آن بپردازیم. این گوشی شیائومی از ویژگی هایی همچون فلاش ال ای دی دو رنگ، که به شما این امکان را می دهد در شرایط با مختلف با شرایط نوری مختلف از تصاویر زیبایی را به ثبت برسانید. همچنین در کنار آن از HDR و عکاسی پانوراما نیز پشتیبانی می کند که به شما کمک می کند تا تصاویر فوق العاده ای را به ثبت برسانید. در کل عملکرد عکاسی دوربین گوشی ردمی نوت 12 پرو خوب بوده و از ویژگی های مناسبی بهره می برد.

بررسی فیلمبرداری دوربین ردمی نوت 12 پرو

بدون تردید این محصول را می توانیم یکی از بهترین گوشی از نظر فیلمبرداری بدانیم. این محصول امکان آن را دارد تا در کیفیت های مختلف برای شما ویدیوهای فوق العاده ای به ثبت برساند. از فیلم برداری در کیفیت 720 با 960fps تا فیلمبرداری 4k در 30fps گرفته. این محصول عملکرد فوق العاده ای در فیلم برداری از خود نشان داده است و همانطور که قبل تر گفتیم یکی از بهترین گوشی ها برای فیلم برداری به حساب می آید.

بررسی لنز سلفی در عکاسی و فیلم‌برداری

بررسی لنز سلفی Redmi note 12 pro

دوربین گوشی ردمی نوت 12 پرو مانند دیگر گوشی ها تنها از یک لنز بهره برده است. این لنز از نوع عریض بوده و با توجه به کیفیت 16 مگاپیکسلی انتظار ثبت تصاویر با کیفیتی از این محصول می رود. از ویژگی های لنز سلفی می توانیم به پشتیبانی از HDR اشاره کنیم. همچنین قابلیت فیلمبردار با کیفیت 1080 پیکسل در 60fps را دارا می باشد. همچنین تنظیمات دوربین ردمی نوت 12 پرو بسیار ساده و روان بوده و هر کاربری، حتما کسانی که به تازگی به سوی گوشی های شیائومی آمده اند به راحتی می توانند با آن کار کنند و تصاویر حیرت انگیزی را به ثبت برسانند. این گوشی نسبت به گوشی ردمی نوت 11 پرو، نسخه قبلی خودش از پیشرفت های نسبتا مناسبی بهره برده است و همین پیشرفت ها باعث می شود که بسیاری از کاربران به سمت خرید این محصول بیایند.

مزایای دوربین گوشی ردمی نوت 12 پرو

  • لنز عریض 50 مگاپیکسلی
  • فیلمبرداری با کیفیت 4k در 30fps
  • فیلمبرداری دوربین سلفی با کیفیت 1080p در 30fps

معایب دوربین ردمی نوت 12 پرو

  • کیفیت پایین لنزهای فوق عریض و ماکرو

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم به دوربین گوشی ردمی نوت 12 پرو، یکی از بهترین گوشی برای عکاسی به حساب می آید بپردازیم. این محصول از لنز متفاوت بهره می برد که از نگاه ما به جزء لنز عریض آن که 50 مگاپیکسل توانایی ثبت تصاویر را دارد دو لنز دیگر از کاربرد بسیار بهره نمی بردند و می توانید تمام کارهای خود را با همان لنز عریض انجام دهید.

منبع: gsmarena