آیا تا به حال این اتفاق برایتان رخ داده که قصد بازی داشته باشید اما به دلیل پر بودن حافظه موبایل یا رایانه خود، نتوانید بازی دلخواه خود را نصب کنید؟ در این مواقع چه می‌کنید؟ برخی سایت‌ها بازی‌های بدون نصب را در اختیار شما قرار می‌دهند. بدین صورت که بدون نیاز به نصب بازی در رایانه یا گوشی موبایل خود، می‌توانید بازی کنید. بازی‌های بدون نصب در ژانرهای متفاوتی مانند جنگی تیراندازی، مبارزه‌ای، ورزشی و... در سایت‌های مختلف وجود دارند. ما در این مقاله قصد داریم بهترین بازی های رایگان گوشی و همچنین رایانه‌ای را به شما معرفی کنیم. اگر به دنبال بهترین بازی های بدون نصب هستید، تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

بازی Forge of Empires

بازی Forge of Empires

Forge of Empires یک بازی استراتژیک حماسی و یکی از بهترین بازی های انلاین به شمار می‌رود. با این بازی می‌توانید تمدن خود را بسازید و از عصر حجر تا دوران مدرن، پیشرفت کنید. این بازی مورد علاقه کسانی است که دوست دارند سرزمین‌های جدید را کشف کنند، یک امپراتوری بسازند و به عنوان یک رهبر قدرتمند، در طول نسل‌ها حکومت کنند.

Forge of Empires بدون شک یکی از بهترین بازی های بدون نصب است. این بازی دارای 18 دوره مختلف از جمله سنگی، قرون وسطی، استعماری، صنعتی و مدرن می‌باشد. هر عصر، فناوری‌های متفاوت و ساختارهای تازه و جدید دارد. چندین جنبه برای این بازی وجود دارد که باید در نظر بگیرید؛ ساخت سازه‌ها، تحقیق در مورد فناوری جدید و مبارزه با دشمنان. در داخل شهر خود می‌توانید سازه‌های مختلفی مانند خانه‌ها، کمپ‌های نظامی و ساختمان‌های تحقیقاتی بسازید. با پیشرفت بازی، می‌توانید عجایب جهان مانند کولوسئوم را نیز بسازید.

شما همچنین باید لوازمی را برای تولید کالا تهیه کنید. سپس این کالاها را می‌توانید با سایر بازیکنان موجود در بازار، معامله کنید. با معامله نیز می‌توانید با سرعت بیشتری به عصرهای جدید بروید. تحقیق در مورد فناوری جدید، به شما امکان می‌دهد شهر خود را ساخته و تکمیل کنید. آخرین مرحله این بازی، ایجاد ارتش شما است. واحدهای مختلف مانند نیزه‌داران و سواره نظام را آموزش دهید و از آن‌ها برای تسخیر مناطق و به دست گرفتن کنترل، کمک بگیرید. سیستم نبرد به شدت مهم است؛ زیرا می‌توانید انتخاب کنید با کدام واحدها بجنگید و باید آن‌ها را در سراسر میدان نبرد حرکت دهید. برای محافظت بیشتر می‌توانید از پوشش زمین استفاده کنید. کنترل قلمروها ضروری است زیرا به منابع شما می‌افزاید و به پیشرفت امپراطوری شما کمک می‌کند. اگر می‌خواهید این بازی جنگی و جذاب را بازی کنید، پیشنهاد می شود از مرورگرهای با سرعت بالا بهره ببرید.

بازی Eternal Fury: Resurrected

بازی Eternal Fury: Resurrected

یکی دیگر از بهترین بازی های بدون نصب، بازی Eternal Fury: Resurrected است.

این بازی ترکیبی به سبک انیمه غرق در اساطیر و پر از خدایان، فرشتگان و جانوران افسانه‌ای می‌باشد که بازی کردن آن در گوشی موبایل امکان پذیر نیست. در داستان فراطبیعی بازی Eternal Fury: Reborn الهه نورس دنیای زیرین در مقابل هل است که در تلاش برای سرنگونی قدرت‌های قلمرو الهی می‌باشد. از طریق نبردهای نوبتی، سفارشی سازی قهرمانان و تیم سازی، بازیکنان باید با خود خدایان و فرشتگان متحد شوند تا ساکنان جهنمی را به عقب برانند. خطرات زیاد است زیرا نیروهای اهریمنی قدرتمند بوده و آن‌ها را تهدید می‌کنند. گرافیک این بازی فوق‌العاده جذاب طراحی شده‌ است. فضای آسمان در این بازی، طراحی شگفت انگیزی دارد. این بازی، سبک هنری انیمه‌ای با طراحی زیبا بوده و انیمیشن‌های پویا و میدان‌های جنگ آن سه بعدی است.

گنجینه‌ای از جوایز در انتظار بازیکنان می‌باشد که شامل تجهیزات قدرتمندی است که با آن، قهرمان خود را آماده می‌کنند. علاوه بر این، بازیکنان می‌توانند از جوایز خود هنگام عبور از طوفان جهنمی که در راه است، بهره ببرند. ابزار قدرتمند و طلسم‌های خیره کننده فقط می‌توانند شما را تا حد کمی پیش ببرند. با استخدام الهه‌ها و موجودات الهی، می‌توانید قدرت‌های اسطوره‌ای آن‌ها را شکست داده و پیروزی را به دست آورید. شما می‌توانید توسط Guilds or Battle، یک سیستم جامع صنفی برای اتصال بازیکنان از سراسر جهان راه‌اندازی کنید، دوستان جدیدی پیدا کنید و با هم بازی کنید.

بازی Elvenar

بازی Elvenar

در Elvenar خود را در یک دنیای فانتزی افسانه‌ای خواهید یافت. وظیفه شما به عنوان حاکم شهر این است که به مردم خود کمک کنید تا پیشرفت کنند. دشمنان شما بسیار قدرتمند هستند؛ که هم در موجودات و هم در ساختمان‌های دشمنان، این قدرت نمایان است.

در این بازی آنلاین فانتزی، تقریبا هر ساختمان را می‌توان چندین بار ارتقا داد و از نظر بصری تغییر داد تا بهره‌وری افزایش یابد. سالن اصلی، کارخانه‌ها، کلبه‌های کارگران، منازل مسکونی و بسیاری ساختمان‌های دیگر در انتظار ارتقاء توسط دستان شما هستند. دهکده کوچک خود را به یک سرزمین پادشاهی تبدیل کنید.

در این بازی ماموریت‌های هیجان انگیز را در نقشه جهان آغاز می‌کنید، مناطق اطراف شهر خود را کاوش می‌کنید و آثار کمیاب را برای افزایش تولید، پیدا می‌کنید و همچنین باید تحقیق در مورد فناوری‌های پیشرفته را فراموش نکنید. بیش از 200 پیشرفت مختلف را می‌توان در دنیای شهرسازان آنلاین Elvenar کشف و باز کرد. در این بازی سفر خود را در یک دنیای فانتزی فراموش شده با یک شهر کوچک آغاز می‌کنید که در آن به عنوان موجودات جادویی قدرتمند یا انسان‌های جنگجوی قرون وسطایی می باشید. این بازی جز بهترین بازی های بدون نصب به شمار می‌رود.

بازی Stronghold Kingdoms

بازی Stronghold Kingdoms

بازی‌های استراتژی، در حال حاضر محبوب هستند. جذابیت آن‌ها این است که بازیکن را در موقعیتی از قدرت نهایی قرار می‌دهند. از زمان طراحی بازی‌های آنلاین، بسیاری از بازی‌های استراتژی به بازی‌ های چند نفره تبدیل شده‌اند.

یکی از این نمونه‌ها Stronghold Kingdoms است که یکی از بهترین بازی های بدون نصب می‌باشد. برای بازی، اول از همه شما باید برای ایجاد حساب در وب سایت رسمی ثبت نام کنید. مراحل ثبت نام را طی کنید و یک آدرس ایمیل معتبر ارائه دهید. پس از ثبت نام، می‌توانید با استفاده از اطلاعات کاربری خود وارد شوید. سپس از شما خواسته می‌شود دهکده خود را انتخاب کنید. می‌توانید یک مکان تصادفی روی نقشه یا یک مکان خاص را انتخاب کنید؛ این موضوع، اهمیت زیادی ندارد. پس از گذراندن این مراحل، برای شروع بازی روی «ورود به بازی» کلیک کنید.

در ابتدا نقشه کلی بازی برای شما نمایش داده می‌شود. در واقع یک نمای کلی از همه چیزهایی که در دنیای بازی شما اتفاق می‌افتد، در اختیار شما قرار می‌گیرد. در ابتدا می‌تواند دلهره‌آور به نظر برسد، اما به زودی با تمام عناصر مختلف آشنا خواهید شد. زمانی که بازی را برای اولین بار شروع می‌کنید، وارد دوره‌ای از زمان صلح خواهید شد. به مدت پنج روز در بازی، در برابر حملات سایر بازیکنان انسانی آسیب ناپذیر خواهید بود؛ اگر چه می‌توانید این زمان صلح را در هر زمانی که بخواهید لغو کنید ولی ارزش آن را دارد که از آن زمان برای ساخت انبار خود استفاده کنید.

در این بازی استراتژی، بازیکن نقش ارباب را بر عهده می‌گیرد. از ابتدا، شما باید یک قلعه محکم برای مقابله با دشمنان خود بسازید. چندین ویژگی کلیدی وجود دارد که بازی را بسیار منحصر به فرد می‌کند؛ به عنوان مثال می‌توانید برای دفع مهاجمان متجاوز یک قلعه ایجاد کنید. همچنین می‌توانید به عنوان پایگاهی برای انجام حملات از آن استفاده کنید. در طی روند بازی می‌توانید با یورش به جنگ سالاران دیگر، به انبار آن‌ها حمله کنید.

از طرف دیگر، می‌توانید از روش‌های سیاسی برای افت اقتصاد آن‌ها استفاده کنید. در این بازی می‌توانید فناوری‌های جدید را برای تقویت اقتصاد خود طراحی کنید. اگر بخواهید به عنوان یک تاجر، دیپلمات، کشاورز یا یک جنگ سالار بازی کنید، می‌توانید رویکرد خود را متناسب با سبک بازی خود ایجاد کنید. شما می‌توانید با بازیکنان دیگر همکاری کنید تا گروه‌های قدرتمندی ایجاد کنید.

بازی Rail Nation

بازی Rail Nation

Rail Nation یک بازی رایگان مبتنی بر مرورگر است که در آن خود را در یک شهر کوچک کنار ایستگاه قطار می‌یابید. سفر خود را با مدیریت راه آهن شروع می‌کنید. هدف بازی آنلاین Rail Nation توسعه و رشد است و انجام بسیاری از مشاغل مختلف تولید محصول یا مواد تکنولوژیکی حمل و نقل را بهبود می‌بخشد. Rail Nation آنلاین، شما را با یک شهر کوچک راه آهن آشنا می‌کند. بازیکن به عنوان مدیر یک شرکت راه آهن کوچک، شروع به حمل و نقل کالا با استفاده از لوکوموتیو "استیم"، "دیزل" و "الکتریک" می‌کند. بازی Rail Nation بسیار جالب است، زیرا یک دوره مکانیک بازی است. برنده بازی Rail Nation تنها بازیکنی خواهد بود که معتبرترین راه آهن را ایجاد کند. قبل از بازی، شما باید ثبت نام کنید و مراحل زیر را طی کنید:

  1. در صفحه اصلی، گزینه «اکنون ثبت نام کنید» را انتخاب کنید.
  2. یک ایمیل معتبر وارد کنید.
  3. یک رمز عبور امن وارد کنید و آن را تکرار کنید.
  4. «ثبت نام» را انتخاب کنید.

در بازی Rail Nation شما خسته نمی‌شوید، زیرا برای رسیدن به پیروزی باید کارهای مختلفی را انجام دهید. اول، قطار کوچک شما می‌تواند کالاها را از یک شهر به شهر دیگر حمل کند. هر شهری برای توسعه و رشد به مواد خام نیاز دارد. به عنوان مثال، قطارهای بازی Rail Nation باید چوب را برای نجاری حمل کنند و سپس تخته‌هایی بسازید که به شهر تحویل دهید. Rail Nation یک بازی لذت بخش است، زیرا گرافیک بازی در بالاترین سطح ساخته شده‌ است.

این بازی یک شبیه سازی تجاری چالش برانگیز و سرگرم کننده است. محصولات جدید به زنجیره‌های تولید متفاوت نیاز دارند. فناوری‌ها باید به‌ طور سودآور مورد بررسی و استفاده قرار گیرند. هر اقدامی پیامدهای خود را دارد: هرچقدر بازیکنان مسیرهای بیشتری طی کنند، لوکوموتیو اسلات‌های بیشتر یا فرصت‌های بهبود یافته برای درآمدزایی دارد.

بازی Assassin Sniper

بازی Assassin Sniper

یکی دیگر از بهترین بازی های بدون نصب، بازی Assassin Sniper است که یک بازی بسیار مهیج و تیراندازی می‌باشد. بسیاری از بازی‌های تیراندازی شما را به جای یک جنگجوی حرفه‌ای قرار می‌دهند که وظیفه شما، شناسایی و ترور چهره‌های سرشناس است. بازی Assassin Sniper، یک بازی تفنگی است. در این بازی، یک توصیف هدف به شما داده می‌شود و باید عملیات را انجام دهید. اگر تیرانداز حرفه‌ای هستید، می‌توانید مهارت‌های هدف‌گیری خود را به عرصه آنلاین ببرید. انجام بازی‌های تیراندازی آنلاین یک راه عالی برای آزمایش مهارت‌های هدف‌گیری خود در برابر سایر بازیکنان است. بازی Assassin Sniper یک بازی رایگان بدون نصب است. اگر می‌خواهید بازی تفنگی Assassin Sniper را شروع کنید، اینجا کلیک کنید.

کلام آخر

امروزه، به دلیل افزایش بازی‌های ویدیویی و مشغله زندگی زیاد، بسیاری افراد این فرصت را ندارند که به دنبال بازی خوب بگردند، مراحل نصب را انجام دهند و بعد از مدتی بازی را شروع کنند. شما می‌توانید از بازی‌های بدون نصب استفاده کنید و بدون هیچگونه نصب و انتظاری، بازی کنید. ما در این مقاله علاوه بر معرفی بازی، سایت بازی بدون نصب را به شما معرفی کردیم تا به راحتی به آن‌ها دسترسی پیدا کرده و لذت ببرید. امید داریم در آینده متخصصان در این زمینه به پیشرفت‌های بیشتری دست پیدا کنند و جدیدترین و بهترین بازی های بدون نصب را برای شما طراحی کنند.

منبع: mmogames