بعد از خرید گوشی اپل، مدت‌زمان زیادی نخواهد گذشت که به دنبال پیداکردن بهترین موزیک پلیرهای آیفون برای گوشی خود خواهید بود! موزیک پلیر آیفون تا اینجای کار نتوانسته نظر کاربران خود را جلب کند و از ویژگی‌های موردنظر آن‌ها پشتیبانی نمی‌کند. باتوجه‌به هزینه زیادی که برای خرید هر آیفون پرداخت می‌شود، این انتظار خیلی دور از ذهن نیست و کاربران استفاده از بهترین اپلیکیشن های آیفون را ترجیح می‌دهند. موزیک شنیدن بخش مهمی از زندگی افرادی است که در طول روز زمان زیادی را در وسایل حمل‌ونقل عمومی یا مسیر کار خود می‌گذرانند. موسیقی این قدرت را دارد که خلق‌وخوی شما را ظرف چند ثانیه از بدترین حال به بهترین حال تغییر دهد! افراد برای تمامی حالات روحی و روانی خود موزیک خاصی را گوش می‌کنند؛ بنابراین منطقی است که موزیک پلیر آیفون خیلی چنگی به دل کاربران آن نزند. این مقاله بهترین موزیک پلیرهای آیفون را بررسی کرده و تعداد زیادی موزیک پلیر رایگان برای آیفون به شما پیشنهاد می‌دهد. با همه‌چی آنلاین همراه باشید. 

اهمیت انتخاب بهترین موزیک پلیرهای آیفون

سفر‌های جاده‌ای بدون موزیک همیشه چیزی کم دارد؛ تصور فضای باشگاه بدون موسیقی غیرممکن به نظر می‌رسد، دوندگان با شنیدن موزیک موردعلاقه خود برای کیلومتر‌ها دویدن انگیزه می‌گیرند. هر شخص با هر شرایطی که دارد، انتظارات خاصی از یک موزیک پلیر دارد که موزیک پلیر آیفون رضایت همه کاربران را جلب نمی‌کند. از طرفی در دنیای امروز افراد بیشتر وقت خود را با گوشی می‌گذرانند و ویژگی اپلیکیشن‌های آن نقش مهمی در استفاده کارآمد از گوشی دارد. باتوجه‌به دلایل گفته شده و دلایل بسیار دیگر که به‌ازای هر فرد متفاوت است، انتخاب بهترین موزیک پلیرهای آیفون اهمیت دارد.

معرفی بهترین موزیک پلیرهای آیفون

بهترین موزیک پلیرهای آیفون را انتظارات شما از یک موزیک پلیر تعیین می‌کنند! درصورتی‌که گروهی به رابط کاربری ساده و آسان یک برنامه اهمیت می‌دهند، گروهی دیگر به دنبال دسترسی به ویژگی‌های منحصربه‌فرد در یک موزیک پلیر هستند. امکان تغییر موزیک پلیر پیش فرض آیفون به کاربران کمک کرده که به‌راحتی از بهترین موزیک پلیرهای آیفون استفاده کنند.

موزیک پلیر Flacbox - یک موزیک پلیر همه‌کاره 

موزیک پلیر Flacbox - یک موزیک پلیر همه‌کاره

Flacbox یکی از بهترین موزیک پلیرهای  iOS است. این موزیک پلیر این امکان را به کاربران خود داده که موزیک‌های دانلود شده را به‌طور مستقیم و بدون نیاز به همگام‌سازی در آیفون یا آیپد خودشان بشنوند. از دیگر ویژگی‌های خوب Flacbox پشتیبانی از فرمت‌های مختلف فایل‌های موزیک است. این موزیک پلیر از فرمت‌های FLAC ،MP3 ،ACC ،OGG ،M4A ،WAV و AIFF پشتیبانی می‌کند. شما با نصب Flacbox همزمان به فضاهای ذخیره سازی ابری Google Drive ،Dropbox ،Mega ،OneDrive و ... دسترسی دارید. این موزیک پلیر دارای اکولایزر، کنترل سرعت پخش و امکان علامت‌گذاری قسمت موردعلاقه کاربر از یک آهنگ خاص است! به‌طورکلی این موزیک پلیر به دلایل پشتیبانی از چند فرمت صوتی مختلف، دسترسی همزمان به فضاهای ذخیره سازی ابری مختلف و اکولایزر مورد تحسین کاربران آیفون واقع شده و در دسته بهترین موزیک پلیرهای آیفون قرار گرفته است. استفاده از این برنامه رایگان است، اما برای استفاده از امکانات پیشرفته نیاز به پرداخت داخلی دارید.

موزیک پلیر Vox - رابط کاربری روان و ساده

Vox Music Player به دلیل رابط کاربری آسان یکی از بهترین موزیک پلیرهای آیفون، آیپد و سایر دستگاه‌های با سیستم عامل iOS است. کاربر گوشی اپل تنها با کشیدن انگشتان خود امکان انتخاب موزیک موردعلاقه خود را دارد و دکمه‌ها در این موزیک پلیر حذف شده‌اند. شما با ضربه‌زدن بر هر نقطه از صفحه موزیک پلیر امکان شروع و قطع موزیک را دارید و با کشیدن انگشتان دست خود به چپ و راست نوع موزیک را تغییر می‌دهید. علاوه بر این، موزیک پلیر Vox دارای یک اکولایزر داخلی و یک رابط گرافیکی برای تنظیم صدا مطابق با سلیقه کاربر است. حساب‌های کاربری خود در SoundCloud ،Spotify و LastFM را به موزیک پلیر متصل کنید تا همزمان به همه موزیک‌های موردعلاقه خود دسترسی داشته باشید. فراموش نکنید که استفاده از این برنامه رایگان است، اما اگر می‌خواهید به همه چیز دسترسی داشته باشید، باید حق عضویت 99/4 دلار در ماه بپردازید. 

موزیک پلیر jetAudio - اکولایز قوی با تقویت کننده صدا

موزیک پلیر jetAudio - اکولایز قوی با تقویت کننده صدا

یکی دیگر از بهترین موزیک پلیرهای آیفون jetAudio است که توسط شرکت کره‌ای COWON طراحی و اجرا شده است. این شرکت به تولید موزیک پلیرهای قابل‌حمل خود شناخته می‌شود. چیزی که با نگاه اول به صفحه اصلی این موزیک پلیر متوجه خواهید شد، دسترسی به امکانات در صفحه اصلی آن است. ضربه‌زدن بر آیکون هرکدام از آیکون‌های موردنظر به شما امکان دسترسی به گزینه‌های دیگر آن بخش را می‌دهد. در طراحی موزیک پلیر jetAudio، هر تعداد ضربه انگشت برای عملکرد خاصی در نظر گرفته شده است. یک ضربه بزنید تا موزیک موردنظر خود را انتخاب کنید، با دو ضربه هر زمان که بخواهید موزیک شروع یا قطع می‌شود و سه ضربه حالت‌های پخش موزیک را مشخص می‌کند. علاوه بر این، موزیک پلیر jetAudio دارای اکولایزر و تقویت‌کننده صدا برای تغییر باس و عمق موزیک است. دانلود موزیک پلیر jetAudio رایگان است، اما برای حذف تبلیغات و دسترسی به امکانات بیشتر باید نسخه پولی آن را با هزینه 99/3 دلار در ماه خریداری کنید. 

موزیک پلیر Jams On Toast - موزیک‌ها را مطابق میل خود سازماندهی کنید

موزیک پلیر Jams On Toast یک برنامه پخش موزیک برای سیستم عامل iOS است که موزیک‌ها را بر اساس آلبوم و موزیک خواننده‌های مختلف سازماندهی می‌کند. این موزیک پلیر با الهام از صفحه گرامافون یا صفحه وینیل طرح‌بندی کامل آلبوم را به شما نشان می‌دهد. امکان تنظیم چیدمان آلبوم‌های موزیک طبق سلیقه فردی یا نیاز شخصی، فایل‌های موزیک را مرتب کرده و باعث می‌شود با رابط کاربری بهتری کار کنید. آهنگ‌های دسته‌بندی‌شده بدون ترتیب منظمی پخش می‌شوند و کاربران از این ویژگی احساس رضایت نمی‌کنند، اما ایده این کار برای یادآوری دوران پخش موزیک با گرامافون است. در موزیک پلیر Jams On Toast به نماد‌های بصری برای افزایش ایجاد احساس نوستالژیک فکر شده است. برای مثال در زمان شنیدن موزیک یک آیکون چرخان به شما نمایش داده می‌شود. این نماد سعی دارد که هرچه بیشتر افراد را به دوران گوش‌کردن موسیقی با گرامافون نزدیک کند. دانلود موزیک پلیر Jams On Toast رایگان است، اما خرید‌های درون برنامه‌ای آن از 99/1 دلار شروع می‌شود.

موزیک پلیر Cesium - تم‌های جذاب نمایشی و RGB

موزیک پلیر Cesium - تم‌های جذاب نمایشی و RGB

اگر نظرسنجی کاربران در انتخاب بهترین موزیک پلیرهای آیفون را دنبال کنید، قطعاً نام موزیک پلیر Cesium در هر لیستی به چشم شما خواهد خورد. این موزیک پلیر با ظاهری جذاب و دسترسی آسان، به شما امکان کنترل کتابخانه iCloud را به‌صورت همگام و یکپارچه می‌دهد. کاربران با استفاده از این موزیک پلیر آهنگ‌ها را بر‌اساس آلبوم‌ها و هنرمندان دسته‌بندی می‌کند. همچنین در حالت ساده‌تر فهرستی از تمام آهنگ‌های موجود به شما نمایش داده می‌شود. نویگیشن یا مسیریابی در سزیم به‌واسطه حرکات دست انجام می‌شود. به‌عنوان‌مثال، شما با یک حرکت از چپ به راست دستان خود امکان به‌هم‌زدن فهرست پخش آلبوم یک هنرمند را دارید. انجام همین حرکت برای یک آهنگ، اطلاعات متا آهنگ موردنظر را نمایش می‌دهد. علاوه بر این، با کشیدن انگشت خود به سمت چپ این آهنگ را به لیست آهنگ‌های در حال پخش اضافه می‌کنید. یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های بصری این موزیک پلیر تغییر حالت روز و شب آن است. شما هم امکان انتخاب بین حالت‌های روز و شب را دارید، هم می‌توانید این تغییرات را به حالت خودکار درآورید. استفاده از RBG نیز امکان تغییر رنگ‌های پیش‌فرض موزیک پلیر Cesium را در زمان پخش می‌دهد. شما برای نصب موزیک پلیر Cesium نیاز به پرداخت 99/2 دلار دارید.

شناخت ویژگی‌های بهترین موزیک پلیرهای  iOS به شما در انتخاب یک موزیک پلیر متناسب با ویژگی‌های موردعلاقه خود کمک می‌کند. همچنین با هزینه‌های نصب و پرداخت درون برنامه‌ای از قبل آشنا شده و بعد از نصب یک موزیک پلیر متعجب نخواهید شد.

بهترین موزیک پلیر رایگان برای آیفون 

چه چیزی بهتر از دانلود موزیک پلیر رایگان برای آیفون است؟ کاربران تا جای ممکن زیر بار پرداخت هزینه برای استفاده از برنامه‌های آیفون نخواهند رفت! تا زمانی که انواع مختلفی موزیک پلیر آیفون رایگان وجود دارد، چرا باید از نسخه‌های پولی آن استفاده کرد؟ بهترین موزیک پلیرهای آیفون را که استفاده از آن رایگان است، بشناسید و هر برنامه‌ای که انتظارات شما را برآورده می‌کند بر آیفون خود نصب کنید. 

موزیک پلیر ARIIA 

این موزیک پلیر به دلیل طراحی ساده‌ای که دارد منجر به حواس‌پرتی راننده در زمان رانندگی نمی‌شود. موزیک پلیر ARIIA فقط در حالت افقی کار می‌کند و از ابتدایی‌ترین گزینه‌های پخش موزیک برخوردار است. با نصب رایگان این برنامه از سفر‌های جاده‌ای خود لذت بیشتری ببرید!

موزیک پلیر Listen

رابط کاربری ساده و فوق‌العاده روان در کنار رایگان بودن این برنامه، موزیک پلیر Listen را بین کاربران محبوب کرده است. همچنین با استفاده از ویژگی Shake to Shuffle می‌توانید سریع تصمیم بگیرید که به کدام موزیک گوش کنید.

موزیک پلیر Songbucket

موزیک پلیر Songbucket

یک برنامه منحصربه‌فرد و محبوب رایگان که به کاربران این امکان را داده موزیک‌ها و آلبوم‌های موردعلاقه خود را به‌جای لیست‌های پخش قدیمی در ویجت‌های سطلی شکل اضافه کنند. موزیک پلیر Beat و موزیک پلیر Boom از دیگر بهترین موزیک پلیرهای آیفون رایگان هستند. این میزان تنوع در موزیک پلیر به کاربران این فرصت را می‌دهد که باتوجه‌به نیاز‌های خود دست به انتخاب بزنند. 

بهترین موزیک پلیرهای iOS را بشناسید

ویژگی‌های محدود موزیک پلیر اصلی گوشی، دلیل اصلی کاربران آیفون برای پیداکردن و دانلود موزیک پلیر محبوب خود است. در این میان هر شرکت یا توسعه‌دهنده، یک موزیک پلیر با ویژگی‌های منحصربه‌فرد را وارد بازار کرده است. هرچند که راحت گوش‌کردن موزیک، هدف اصلی تمام موزیک پلیرهای iOS است، اما هر کمپانی موزیک پلیر خود را با اهداف رقابتی وارد بازار می‌کند. ویژگی‌های بهترین موزیک پلیرهای iOS را بشناسید و هرکدام را از جهت طراحی ظاهری، رابط کاربری، همگام‌سازی، دسترسی به انواع فضای ذخیره‌سازی ابری و ... بررسی کنید. البته میزان بودجه شما هم این انتخاب‌ها را محدود می‌کند. اگر به دنبال موزیک پلیر رایگان برای آیفون هستید، بخشی از بهترین موزیک پلیرهای آیفون حذف شده و انتخاب شما راحت‌تر می‌شود.

منبع