موسیقی بخشی جدا نشدنی از زندگی ما می باشد. همه ی ما یک پلی لیست محبوب خود را در گوشی های همراهمان داریم و هر وقت که وقتش را داشته باشیم به آن گوش می دهیم. بسیاری از افراد به دنبال بهترین موزیک پلیر شیائومی می باشند. برای داشتن تجربه شنیدن موسیقی بهتر یک اپلیکیشن قدرتمند از الزامات می باشد. تنظیم افکت های موسیقی، ایجاد تغییرات در تگ ها و ... از جمله امکاناتی می باشد که یک پخش کننده موسیقی خوب باید داشته باشد. لیسیتی از بهترین پخش کننده های موسیقی را در پایین برای شما جمع آوری نمودیم تا بتوانید در بین آن ها بهترین گزینه را برای گوشی شیائومی خود انتخاب نمایید.

بررسی بهترین موزیک پلیر شیائومی Mi music

بررسی بهترین موزیک پلیر شیائومی Mi music

در ابتدای لیست بهتر است به Mi music بهترین پخش کننده موسیقی شیائومی اشاره نماییم. این اپلیکیشن قدرتمند به صورت اختصاصی برای گوشی های شیائومی طراحی شده است. از جمله قابلیت های آن می توانیم به قابلیت ایجاد رینگتون و برش آهنگ اشاره نماییم. یکی از قابلیت های بزرگ این اپلیکیشن نسبت به دیگر اپلیکیشن ها در سرعت اجرایی آن می باشد که برای علاقمندان به موسیقی یک مزیت بزرگ محسوب می شود. اسکن دائمی گوشی شما برای پیدا کردن موسیقی های جدید از جمله مزیت های این اپلیکیشن می باشد که آن را نسبت به دیگر پخش کننده موسیقی شیائومی برتر ساخته است. برای دانلود موزیک پلیر شیائومی mi music می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

 • امتیاز در گوگل پلی: 4.5 
 • دانلود: 1B
 • رده سنی: E 

بررسی بهترین موزیک پلیر شیائومی Mi musicپلیر Musicolet

پلیر Musicolet

از بهترین موزیک پلیر شیائومی می توانیم به برنامه Musicolet اشاره نماییم. این برنامه قدرتمند در عین سادگی دارای امکانات بسیاری می باشد. از جمله ویژگی های این محصول می توانیم به دیزاین مینیمالیستی آن و ایجاد تنظیمات در باند و همچنین پشتیبانی از چندین ویجت مختلف می باشد که دسترسی کاربری را برای شما آسان تر می نماید. همچنین در کنار این موارد می توانیم به کیفیت پخش بالای آن و همچنین سرعت بالای اجرای برنامه اشاره کنیم. برنامه Musicolet را به همه افرادی که از گوشی های شیائومی استفاده می کنند پیشنهاد می کنیم. این پخش کننده موسیقی شائومی که در دیگر گوشی ها نیز قابلیت استفاده می باشد را به شما پیشنهاد می نماییم.

 • امتیاز در گوگل پلی: 4.6 
 • دانلود: 5M
 • رده سنی: E 

پلیر Musicolet

بهترین موزیک پلیر شیائومی phonograph

بهترین موزیک پلیر شیائومی phonograph

پخش کننده موسیقی phonograph را می توانیم یکی از محبوب ترین و پر استفاده ترین پخش کننده موسیقی بدانیم. این اپلیکیشن با دارا بودن قابلیت تنظیم ظاهری قدرتمند به کاربران خود این قابلیت را می دهد تا به سلیقه خود ظاهر برنامه را تغییر دهند. یکی از ویژگی ها این برنامه که آن را بسیار محبوب کرده است می توانیم به ایجاد اتوماتیک کاور و متن موسیقی ها اشاره نمود. طراحان این برنامه برای دسترسی راحت کاربر و ایجاد سرعت برای آنها این پخش کننده موسیقی را مجهز به پشتیبانی از چندین ویجت مختلف نموده اند تا دسترسی برای استفاده کننده راحت انجام گردد.

 • امتیاز در گوگل پلی: 3.9 
 • دانلود: 1M
 • رده سنی: E دانلود بهترین موزیک پلیر شیائومی phonograph از گوگل پلی

موزیک پلیر AIMP

موزیک پلیر AIMP

موزیک پلیر AIMP از بهترین موزیک پلیر اندروید می باشد که نظرات بسیار مثبتی را به خود جلب نموده است. این اپلیکیشن دارای رابطه کاربردی ساده و سریعی می باشد. همچنین این اپلیکیشن دارای امکان ایجاد تغییرات در ساختار ظاهری، ایجاد تغییرات در تگ موسیقی ها و کنترل افکت موسیقی ها را دارا می باشد. این اپلیکیشن از بهترین موزیک پلیر شیائومی محسوب می شود که با دریافت نظرات مثبت در مارکت های مختلف توانسته است که به جایگاه خوبی دست پیدا کند. در کنار تمامی این امکانات، از قابلیت منحصر به فردی که درآمد می توانیم به رادیو اینترنتی اشاره نماییم. موزیک پلیر AIMP می تواند یک تجربه جدید را برای شما فراهم بیاورد.

 • امتیاز در گوگل پلی: 4.0 
 • دانلود: 10M
 • رده سنی: E

اپلیکیشن Pulsar

اپلیکیشن Pulsar از بهترین موزیک پلیر اندروید می باشد. اگر به دنبال یک اپلیکیشن ساده و در عین حال قدرتمند می باشید می توانید اپلیکیشن Pulsar را به لیست دریافتی خود اضافه نمایید. این اپلیکیشن قدرتمند در عین حال ساده می تواند جواب گوی تمامی نیازهای شما باشد. از جمله امکانات این پخش کننده موسیقی شیائومی می توانیم به منحصر به فرد بودن متریال های آن و مجهز بودن به تابع قدرتمند تگ ادیتور اشاره نماییم. همچنین می توانید موسیقی ها را بر اساس خواننده، سبک خاص و ... تقسیم بندی بنمایید.

 • امتیاز در گوگل پلی: 4.6 
 • دانلود: 5M
 • رده سنی: E

پخش کننده موسیقی Pi Music player

پخش کننده موسیقی Pi Music player

پخش کننده موسیقی Pi Music Player یکی از زیباترین و ساده موزیک پلیرها می باشد که افراد می توانند دریافت نمایند. این موزیک پلیر را می توانیم از بهترین موزیک پلیر شیائومی بدانیم. Pi music player درارای قابلیت های فراوانی از جمله پشتیبانی از فرموت های صوتی مختلف، زمان بندی خواب و قابلیت پشتیبانی از چندین ویجت مختلف را دارا می باشد. این پخش کننده موسیقی با قابلیت های بسیار خود توانسته است که نظرات و امتیازات مثبتی را برای خود در مارکت های مختلف دریافت نماید. همچنین از قابلیت هایی که این پخش کننده موسیقی Pi Music player را منحصر به فرد می سازد می توانیم به قابلیت افزایش و کاهش بیس اشاره نمود.

 • امتیاز در گوگل پلی: 4.7 
 • دانلود: 50M
 • رده سنی: T

پلیر Blackplayer

پلیر Blackplayer

پخش کننده موسیقی Blackplayer را می توانیم بدون دریغ یکی از بهترین پخش کننده های موسیقی بدانیم که در مارکت های مختلف توانست است نمره بالایی را دریافت نماید. ظاهر مینیمالیستی آن به همراه ویژگی هایی همچون ایجاد لیستی از آهنگ های محبوب هفتگی برای شما و سفارشی سازی جدول لسیت پخش آهنگ و همچنین ویجت شناور که امکان دسترسی به لیست پخش را ساده تر می نماید از جمله ویژگی های منحصر به فرد این موزیک پلیر می باشد.

 • امتیاز در گوگل پلی: 4.0 
 • دانلود: 1M
 • رده سنی: E

موزیک پلیر n7player

موزیک پلیر n7player

اگر بخواهیم لیستی از بهترین موزیک پلیر شیائومی تهیه نماییم بی شک n7player یکی از اجزای آن لیست خواهد بود. این پخش کننده موسیقی دارای قابلیت های منحصر به فردی می باشد که برای مثال می توانیم به مواردی همچون قابلیت دانلود مستقیم آهنگ از اینترنت و دسترسی به ویجت های مختلف برای رابطه کاربری ساده و سریع و همچنین ظاهر زیبای آن اشاره نماییم. در کنار این مشخصات این امکان را دارا می باشد که در صورت نیاز بیس ها و افکت های موسیقی مختلف را برای خود تغییر دهید. همچنان از ویجت تایمر خواب از مهم ترین ویژگی های آن می باشد.

 • امتیاز در گوگل پلی: 4.3 
 • دانلود: 10M
 • رده سنی: E دانلود موزیک پلیر n7player از گوگل پلی

سخن پایانی

همانطور که بیان شد که موسیقی جزئی جدا نشدنی از زندگی ما می باشد و انتخاب موزیک پلیر مناسب با کیفیت خوب می تواند این تجربه را بهتر نماید. ما سعی نمودیم که شما را با 8 مورد از بهترین موزیک پلیر های شیائومی آشنا نماییم. این اپلیکیشن ها هر کدام دارای امکانات و ویژگی های منحصر به فرد خود می باشند که هر باعث می شود هر کدام را از دیگری منحصر به فرد بسازد.

منبع: c.mi