نرم افزار Vimage یکی از نرم افزار‌های کاربردی در زمینه ویرایش عکس است. در این مقاله قصد داریم تا نرم افزار Vimage را به‌ طور کامل معرفی کرده و در ادامه آن را نقد و بررسی کنیم. همچنین لینک دانلود نرم افزار Vimage را در اختیار شما می‌گذاریم و به سوال بهترین نرم افزار ادیت عکس اندروید کدام است؟ پاسخ می‌دهیم. امروزه با بیشتر شدن اهمیت برنامه‌های ویرایش عکس و فیلم، رقابت در بین این نرم افزار‌ها داغ و داغ‌تر می‌شود و ما قصد داریم اپلیکیشن Vimage را با اپلیکیشن‌های مشابه مقایسه کنیم. با ما همراه باشید.

نقد و بررسی نرم افزار Vimage

نقد و بررسی نرم افزار Vimage

همانطور که بالاتر گفته شد، نرم افزار Vimage یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های ادیت عکس است. اگر بخواهیم اپلیکیشن Vimage را با دیگر برنامه‌های مشابه مقایسه کنیم، اپلیکیشن Vimage حرف‌های زیادی برای گفتن دارد، چرا که نرم افزار Vimage علاوه بر داشتن فیلتر، افکت و امکانات ضروری ویرایش عکس، قابلیت‌ تولید تصاویر متحرک را هم دارد. به‌ تازگی در گوشه و کنار فضای مجازی تصاویر متحرکی می‌بینیم که بسیار جذاب هستند. بعضی از آن‌ها تماماً متحرک هستند و در مواردی قسمت کوچکی از تصویر متحرک است که باعث بهتر شدن و طبیعی‌تر شدن عکس می‌شود. نرم افزار Vimage به‌ صورت تخصصی برای ایجاد تصاویر متحرک تولید شده است. اما این برنامه در بخش ادیت عکس هم در حد متوسط و استاندارد عمل می‌کند که باعث می‌شود برنامه Vimage را از بهترین‌های این زمینه بدانیم.

ویژگی‌های مثبت نرم افزار Vimage

 ویژگی‌های مثبت نرم افزار Vimage

اپلیکیشن Vimage ویژگی‌های مثبت زیادی دارد و در آن طرف می‌توان گفت که ویژگی منفی یا نقطه ضعفی ندارد. در ادامه ویژگی‌های مثبت این برنامه را به شما معرفی می‌کنیم: دسترسی به بیش از 70 نوع افکت / کارکردی آسان و بسیار ساده / خروج تصاویر با کیفیت بالا / ایجاد تصاویر متحرک سینما گراف / تنوع زیاد در همه بخش‌ها / ویرایش و تغییرات بسیار واقع‌گرایانه

چرا نرم افزار‌های ویرایش فیلم و عکس محبوبیت زیادی دارند؟

چرا نرم افزار‌های ویرایش فیلم و عکس محبوبیت زیادی دارند؟

در این مورد باید اضافه کنیم که در سال‌های گذشته و با محبوب‌تر شدن اپلیکیشن‌هایی مانند اینستاگرام، تیک تاک و پیام‌رسان‌ها اهمیت عکس‌ها بیشتر و بیشتر شده است. در حال حاضر برای خرید یک گوشی هوشمند، دوربین آن اگر اولین معیار نباشد قطعاً دومین معیار بسیاری از کاربران است. دوربین‌ گوشی‌های هوشمند روز به روز قوی‌تر و با کیفیت‌تر می‌شوند. اما هنوز هم دوربین گوشی‌ها دارای نقاط ضعف هستند. برای مثال دوربین بعضی از گوشی‌های هوشمند، موقع عکاسی در شب به مشکل برمی‌خورند یا بعضی دیگر از گوشی‌ها فوکوس ضعیفی دارند و ... در این مواقع استفاده از برنامه‌های ویرایش عکس و فیلم منطقی به‌ نظر می‌آید؛ برنامه‌هایی که به‌ واسطه آن‌ها می‌توان ایرادات عکس‌ها و فیلم‌ها را رفع کرد. 

دانلود نرم افزار Vimage

بعد از نقد و بررسی کامل نرم افزار Vimage نوبت به ارائه لینک دانلود این برنامه رسیده است. گفتنی است که برنامه Vimage برای پلتفرم‌های اندروید، آی او اس و ویندوز عرضه شده است و شما در هر نوع گوشی موبایل و کامپیوتری می‌توانید از آن استفاده کنید. در این بخش قصد داریم، لینک دانلود این نرم افزار را برای پلتفرم‌های اندروید و آی او اس را در اختیار شما بگذاریم. با ما همراه باشید. قبل از اینکه لینک دانلود اپلیکیشن Vimage را در اختیار شما بگذاریم، باید اضافه کنیم که حجم نسخه اندروید این برنامه 82 مگابایت و حجم نسخه آی او اس آن 292 مگابایت است. برای دانلود نرم افزار Vimage برای اندروید اینجا کلیک کنید. / برای دانلود نرم افزار Vimage برای آی او اس اینجا کلیک کنید.

نتیجه‌گیری

نرم افزار Vimage یک نرم افزار بسیار کاربردی است که به‌ واسطه آن می‌توانید تصاویر خود را متحرک یا زنده کرده و رنگ و بویی تازه به آن‌ها ببخشید. به نظر شما برای متحرک کردن تصاویر، اپلیکیشن Vimage بهترین گزینه است یا گزینه بهتری هم وجود دارد؟ نظر خود را با ما در همه‌چی آنلاین به اشتراک بگذارید.

منبع