آنتی ویروس avira محصولی از شرکت avira GmbH است. این شرکت یک مجموعه ی تولید نرم افزار های امنیتی است که در کشور آلمان فعالیت می کند. Avira بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر در سر تا سر جهان دارد. همچنین بیش از ۳۰۰ پرسنل در کل دنیا خدمات این شرکت را ارائه می دهند. آنتی ویروس avira ابتدا برای نسخه ویندوز تولید شده بود. شرکت avira یکی از مطرح ترین و قوی ترین شرکت های موجود در حوضه امنیت است. نسخه ویندوز آنتی ویروس avira در بین رایانه های رومیزی بسیار محبوب و شناخته شده است. در خصوص آنتی ویروس اندروید، در اینجا ما به معرفی آنتی ویروس avira نسخه اندروید می پردازیم و تمام آنچه که لازم است تا شما بدانید را به شما خواهیم گفت.

محافظت های کلیدی آنتی ویروس avira

آنتی ویروس avira در سال های ۲۰۰۷ و ۲۰۰۹ به صورت رایگان به بازار تکنولوژی عرضه شد. این آنتی ویروس جزو ۱۰۰ محصول برتر رایانه ای از سمت مجله Pc World  انتخاب شده است. همچنین آنتی ویروس avira بیش از ۵۰ میلیون بار از گوگل پلی دانلود شده است. کاربران به آنتی ویروس avira نمره ۶/۴ از۰/۵ را داده اند. این نشان می دهد که چقدر کار avira درست است و این اپلیکیشن توانسته است رضایت کاربران را جلب کند. اپلیکیشن avira free android securty قادر است از حریم خصوصی کاربران خود محافظت کند. آنتی ویروس avira تلفن همراه شما را در برابر جاسوس افزار ها محافظت خواهد کرد.

محافظت های کلیدی آنتی ویروس avira

اگر به صورت اتفاقی تلفن شما به سرقت برود یا در اثر حواس پرتی گوشی خود را گم کنید چه بر سر اطلاعات شخصی شما می آید؟ اگر اطلاعات شخصی شما مورد سوء استفاده قرار بگیرد چه کاری از دست شما ساخته است؟ آنتی ویروس avira  می تواند در این موقعیت نگران کننده به شما کمک برساند. راه حل avira برای چنین موقعیتی دادن یک پیامک یا زنگ به گوشی تلفن همراه شما است. با این کار تمامی اطلاعات شخصی شما بلاک می شود یا تلفن همراه شما به طور کامل قفل می شود.

Avira مکان گوشی شما را پیدا می کند

یکی از قابلیت های منحصر به فرد آنتی ویروس avira این است که در صورت گم شدن گوشی حتی اگر تلفن همراه شما در حالت سایلنت باشد، مکان گوشی را پیدا می کند و با فرستادن نویزی با صدای بسیار بلند به شما کمک خواهد کرد تا زودتر گوشی خود را پیدا کنید. آنتی ویروس avira این کار را از طریق وب سایت avira انجام می دهد.

ارائه خدمات آنتی ویروس avira

آنتی ویروس avira قادر است به طور همزمان به ۵ دستگاه اندرویدی شما خدمات ارائه دهد. این برنامه به صورتی طراحی شده است که برای مصرف کم باتری بهینه باشد. پس کاربران از این بابت اطمینان خاطر داشته باشند.

آنتی ویروس Avira مقاوم در برابر جاسوسی

آنتی ویروس avira یک اپلیکیشن ضد جاسوسی است. شما می توانید با استفاده از آن تمامی اطلاعات شخصی از جمله چت ها، عکس ها، ایمیل ها و فیلم های خود محافظت کنید. همچنین این اپلیکیشن قادر است دسترسی برنامه های غیر مجاز به اطلاعات را از بین ببرد. با آنتی ویروس avira شما یک محیط امن را تجربه خواهید کرد.

ویژگی های آنتی ویروس avira

ویژگی های آنتی ویروس avira

آنتی ویروس avira دارای ویژگی های فوق العاده ای است که در ادامه آن ها را بیان خواهیم کرد.

  1. حذف بد افزار: آنتی ویروس avira می تواند تمامی بد افزار های موجود بر تلفن شما را شناسایی وحذف کند.
  2. کنترل گوشی: در صورت به سرقت رفتن تلفن همراه شما آنتی ویروس avira می تواند از طریق نقشه گوگل گوشی شما را پیدا وکنترل کند.
  3. پخش صدای آژیر: در صورت گم شدن گوشی با پخش این صدا می توانید به راحتی گوشی گمشده خود را پیدا کنید.
  4. پاک کردن اطلاعات: در صورت دزدیده شدن تلفن همراه شما آنتی ویروس avira می تواند تمامی اطلاعات شخصی شما را پاک کند.
  5. قفل گوشی:در صورت سرقت یا گم شدن با یک پیامک یا تماس تلفن همراه شما به طور کامل قفل خواهد شد.
  6. محیط کاربری: آنتی ویروس avira دارای یک محیط کاربری ساده است. در این محیط از تبلیغات اذیت کننده خبری نیست.

ویژگی های منحصر به فرد آنتی ویروس avira

همان طور که در بالا ذکر شد آنتی ویروس avira یکی از قدرتمند ترین های امنیت است. این برنامه قادر است تمامی ویروس ها را بدون هیچگونه فوت وقت شناسایی و از بین ببرد. آنتی ویروس آویرا برای اندروید می تواند برای جلوگیری از به خطر افتادن دستگاه اندروید شما، توصیه های ایمنی ارسال کند. همچنین قادر است تمامی برنامه هایی که بر روی دستگاه شما نصب است را اسکن کند و در صورت وجود هرگونه برنامه بد افزار آن را بلاک کند. آنتی ویروس آویرا برای اندروید این امکان را می دهد که یک وب گردی ایمن را تجربه کنید بدون آنکه نگران به سرقت رفتن اطلاعات شخصی خود باشید. آنتی ویروس avira با نشان دادن دسترسی برنامه ها به اطلاعات شخصی و بستن برنامه های غیر مجاز محیط امن را فراهم خواهد کرد.

چه کسی می تواند از آنتی ویروس avira استفاده کند؟

قبل از آنکه به این پرسش پاسخ بدهیم باید بگوییم که آنتی ویروس avira از اندروید های ۲/۲ و۱/۵ پشتیبانی می کند. بنابراین تمامی کاربرانی که گوشی های اندروید مانند گوشی سامسونگ، ال جی، لنوو، هوآوی، سونی، ایسوس و حتی گوشی شیائومی دارند می توانند از آنتی ویروس avira استفاده کنند.

دانلود آنتی ویروس avira

دانلود آنتی ویروس avira

برای دانلود آنتی ویروس avira می توانید از طریق گوگل پلی یا کافه بازار اقدام کنید. شما می توانید این برنامه مفید را به سادگی دانلود و نصب کنید. گوشی های اندرویدی همواره در خطر ویروس ها و مالویرها هستند پس توصیه ما به شما این است که آنتی ویروس aviar را نصب و از امکانات مفید آن بهره مند شوید.

دانلود آنتی ویروس avira از گوگل پلی

دانلود آنتی ویروس avira از اپ استور

کلام آخر

آنتی ویروس avira یک برنامه قدرتمند برای دستگاه های اندرویدی است. این برنامه امکانات فوق العاده ای برای حفاظت از گوشی شما دارد. آنتی ویروس avira قادر است تمامی بد افزار ها و برنامه های مخرب و جعلی را همانند آنتی ویروس مکافی برای اندروید از بین ببرد. همچنین هنگامی که گوشی تلفن همراه شما گم یا به سرقت برود قادر از تلفن را از راه دور قفل و اطلاعات شخصی شما را حذف کند. آنتی ویروس avira تمامی برنامه های نصب شده بر روی دستگاه شما را اسکن و پاکسازی می کند.