اگر شما هم از یک گوشی با سیستم عامل اندروید استفاده می کنید، باید بدانید که گوشیتان همواره در معرض انواع خطرات مانند ویروس ها و بد افزارها قرار دارد. وجود ویروس در یک گوشی، کاربری آن را به هم می ریزد و بر روی سخت افزار آن نیز اثر می گذارد. ویروس ها انواع مختلفی دارند و بر بخش های مختلف یک گوشی اثر می گذارند. با این حال وجود طولانی مدت یک ویروس بر روی گوشی، می تواند سخت افزار آن مانند هارد گوشی را نیز تحت تاثیر قرار داده و به آهستگی بخش های مختلف آن را از بین برود. با وجود ویروس و بد افزار در یک گوشی سرعت گوشی نیز پایین تر می آید و حتی ممکن است دست هکرها به اطلاعاتتان نیز برسد. در نتیجه باید آنتی ویروسی بر روی گوشی خودتان نصب کنید تا همواره از ورود ویروس جلوگیری کنید. بهترین آنتی ویروس اندروید می توانند از گوشی شما در برابر انواع ویروس ها و بد افزارها حفاظت نمایند. در این مقاله به معرفی و بررسی بهترین نرم افزارهای آنتی ویروس اندروید پرداخته شده است.

برنامه های زیادی تحت عنوان آنتی ویروس طراحی شده اند اما نمی توان به همه این برنامه ها اطمینان کرد. بهترین برنامه آنتی ویروس اندروید، برنامه ای است که بتواند تمام گوشی را در برابر خطرات حفظ کند. همچنین بهترین برنامه آنتی ویروس اندروید، انواع مختلفی از امکانات را در اختیار کاربر قرار می دهد که هر کدام از آن ها باعث بهبود گوشی می شوند. دانلود بهترین نرم افزار آنتی ویروس اندروید باید کار ساده ای باشد. آنتی ویروس های اندروید به راحتی دانلود و استفاده می شوند و فشار زیادی بر روی گوشی کاربر وارد نمی سازند. دانلود بهترین نرم افزار آنتی ویروس اندروید نباید کار پیچیده ای باشد و بهترین برنامه آنتی ویروس اندروید باید فضای کمی از حافظه و رم را اشغال بکند. ممکن است بعضی از این نرم افزارها هیچ کار خاصی انجام ندهند و هیچ تغییری در گوشی به وجود نیاید. بهترین نرم افزارهای آنتی ویروس اندروید می توانند ویروس ها و بدافزارهای مختلف را از روی گوشی پاک سازند و فعالیت گوشی را بهبود بخشند. برای دانلود بهترین نرم افزار آنتی ویروس اندروید می توانید به گوگل پلی مراجعه کنید و اقدام به دانلود این نرم افزار ها بنمایید.

بهترین آنتی ویروس اندروید 2022 برای گوشی سامسونگ و شیائومی

بهترین آنتی ویروس اندروید 2022 بر روی گوشی های مختلف

اگر گوشی سامسونگ دارید، به صورت پیش فرض بر روی آن یک آنتی ویروس نصب است که بر روی فایل هایی که وارد گوشی می شود، نظارت می کند. اما ممکن است برخی از ویروس ها با استفاده از این آنتی ویروس پاک نشوند که در این صورت باید یک برنامه ویروس کش را نصب کنید. دانلود بهترین برنامه آنتی ویروس اندروید برای گوشی شیائومی یا سامسونگ، می تواند از طریق پلی استور، گلکسی استور یا شیائومی مارکت انجام بشود. بر روی گوشی شیائومی نیز به صورت پیش فرض یک آنتی ویروس نصب می باشد و فایل ها را بررسی می کند. بر روی این گوشی نیز آنتی ویروس هایی می توان نصب کرد و امنیت گوشی را بالاتر برد. دانلود بهترین نرم افزار آنتی ویروس اندروید برای بالا بردن امنیت گوشی، کاری ضروری می باشد. آنتی ویروس اندروید رایگان قابل استفاده هستند و فقط کافی است آن ها را دانلود و نصب بکنید. بهترین برنامه آنتی ویروس اندروید تمام بر روی تمامی گوشی ها به صورت یکسان عمل می کند و بهترین محافظت ها را بر روی گوشی اعمال می کند.

دانلود بهترین آنتی ویروس اندروید 2022

دانلود بهترین نرم افزار آنتی ویروس اندروید

برای دانلود بهترین آنتی ویروس اندروید 2022، راه های مختلفی وجود دارد. آسان ترین و محبوب ترین راه، مراجعه به فروشگاه گوگل پلی می باشد که انواع آنتی ویروس ها در آن موجود و قابل دانلود می باشد. بهترین نرم افزارهای آنتی ویروس اندروید، در گوگل پلی استور طبقه بندی شده اند و می توانید بهترین برنامه آنتی ویروس اندروید را نیز بر اساس عوامل مختلفی پیدا کنید. برای دانلود بهترین نرم افزار آنتی ویروس اندروید، می توانید نظرات کاربران مختلف را بخوانید و ویژگی های کلی برنامه ها را بررسی کنید. بهترین برنامه آنتی ویروس اندروید توسط گوگل نیز انتخاب شده است و در پلی استور موجود می باشد. همچنین بهتر است به یاد داشته باشید که بهترین برنامه آنتی ویروس اندروید برای هر کس متفاوت است و آنتی ویروس ها ویژگی های مختلفی دارند و هر کدام دارای کاربردهای متفاوتی هستند. راه دیگر دانلود بهترین نرم افزار آنتی ویروس اندروید، سرچ کردن در گوگل و دانلود آن از سایت های مختلف می باشد که امنیت آن نسبتا کمتر است. بهتر است بهترین برنامه آنتی ویروس اندروید را از پلی استور دانلود بکنید. لیست بهترین نرم افزار های آنتی ویروس اندروید در پلی استور نیز قابل مشاهده است. در ادامه این مقاله نیز بهترین نرم افزار های آنتی ویروس اندروید معرفی شده است که می توانید بنا به نیازتان از بین آن ها انتخاب نمایید. 

معرفی بهترین آنتی ویروس اندروید

برنامه 360 security

برنامه 360 security

 • بیش از 100 هزار دانلود در گوگل پلی
 • امتیاز 4.5 از نظر کاربران

از بهترین آنتی ویروس های اندروید، می توان به نرم افزار 360 اشاره کرد. نرم افزار 360 سکیوریتی، اپلیکیشنی جامع و کامل است و می تواند شمار بسیار زیادی از ویروس ها و بد افزارها را تشخیص دهد. همچنین در این اپلیکیشن امکانات بسیار زیاد دیگری نیز وجود دارند که فعالیت های روزمره گوشی را نیز بهبود می بخشند و با استفاده از این امکانات، همیشه می توانید از وضعیت عمومی گوشی خود باخبر باشید. با این حال برای استفاده کامل از این نرم افزار، باید اشتراک آن را بخرید. البته نسخه رایگانی از این اپلیکیشن نیز وجود دارد که امکانات کمتری را به کاربر ارائه می دهد.

دانلود برنامه 360 security

برنامه Kaspersky

برنامه Kaspersky

 • بیش از 50 میلیون دانلود در گوگل پلی
 • امتیاز 4.7 از نظر کاربران

شرکت کسپرسکی، یکی از بهترین نرم افزارهای آنتی ویروس اندروید را طراحی و تولید کرده است که افراد زیادی در سرتاسر جهان از آن استفاه می کنند. این نرم افزار که نسخه ای برای ویندوز نیز دارد، یکی از قدرتمند ترین آنتی ویروس ها است و بر اساس عقیده بسیاری از کاربران، بهترین برنامه آنتی ویروس اندروید و ویندوز نیز می باشد. این آنتی ویروس مرتبا دیتابیس خود را آپدیت می کند و به همین دلیل می تواند شمار بسیار زیادی از ویروس ها را شناسایی بکند و از روی سیستم پاک سازد. این نرم افزار وبسایت هایی را که سرچ می کنید و واردشان می شوید، اسکن کرده و در صورتی که وبسایت نا امن باشد، به شما هشدار می دهد. با این نرم افزار که یکی از بهترین نرم افزارهای آنتی ویروس اندروید می باشد، امنیت دستگاهتان کاملا تضمین شده است.

دانلود برنامه Kaspersky

برنامه Avira

برنامه Avira

 • بیش از 10 میلیون دانلود در گوگل پلی
 • امتیاز 4.6 از نظر کاربران

با این برنامه می توانید از تمام گوشی خود و حتی کارت حافظه های جانبی نیز محافظت کنید. آویرا نیز امکانات بسیار مختلفی ارائه می دهد و حتی می توانید گوشیتان را در صورت دزدیده شدن یا گم کردن، غیر فعال سازید و آن را پیدا کنید. علاوه بر این ها، با آویرا که از بهترین نرم افزارهای آنتی ویروس اندروید می باشد، می توانید قدرت رمز عبورهایتان را نیز بسنجید. در واقع آویرا گوشی اندروید شما را از تمام خطرات محافظت می کند. این نرم افزار نیز دارای نسخه رایگان و نسخه پولی می باشد که با پرداخت یک حق اشتراک سالانه یا ماهانه، می توانید از تمامی امکانات آن بهره مند شوید.

دانلود برنامه Avira

برنامه Norton

برنامه Norton

 • بیش از 50 میلیون دانلود در گوگل پلی
 • امتیاز 4.7 از نظر کاربران

آنتی ویروس نورتون، از بهترین نرم افزارهای آنتی ویروس اندروید می باشد که انواع مختلفی از محافظت ها را به کاربر ارائه می دهد. این برنامه نیز مشابه برنامه های دیگر می باشد و انواع مختلفی از امکانات را در خود جای داده است. با آنتی ویروس نورتون می توانید فایل ها و گوشی خود را به صورت هوشمند اسکن بکنید؛ به همین دلیل امنیت کامل گوشی را تضمین می کند. همچنین می توانید با اسکن عمیقی که این برنامه در اختیارتان قرار می دهد، تمام اجزای گوشی خود را بررسی کنید و از امنیت آن ها مطمئن شوید. این برنامه مانند دیگر اپلیکیشن ها دارای نسخه رایگان و نسخه اشتراکی است. بهترین برنامه آنتی ویروس اندروید مانند نورتون را می توانید از گوگل پلی دانلود کرده و استفاده بکنید.

دانلود برنامه Norton

برنامه Bitdefender

برنامه Bitdefender

 • بیش از 10 میلیون دانلود در گوگل پلی
 • امتیاز 4.7 از نظر کاربران

برای دانلود بهترین نرم افزار آنتی ویروس اندروید مانند نرم افزار بیت دیفندر می توانید به گوگل پلی رفته و اسم آن را سرچ کنید. بیت دیفندر طبق نظر بسیاری از کاربران، بهترین برنامه آنتی ویروس اندروید می باشد که امکانات بسیار زیادی دارد و اسکن هایی هوشمند و عمیق انجام می دهد. بیت دیفندر با این اسکن ها انواع بد افزارها و ویروس ها را پیدا می کند و آن ها را از بین می برد. بیت دیفندر دارای یک فایروال دو طرفه است که دسترسی برنامه های مختلف را به اطلاعاتتان محدود می سازد. این برنامه جوایز زیادی نیز برده است که یکی از مهم ترین آن ها، جایزه طلایی می باشد که به بهترین نرم افزارها اعطا می شود.

دانلود برنامه Bitdefender

برنامه ESET Mobile security

برنامه ESET Mobile security

 • بیش از 10 میلیون دانلود در گوگل پلی
 • امتیاز 4.7 از نظر کاربران

احتمالا آنتی ویروس ESET را بر روی انواع کامپیوترها دیده اید و عکس ربات آن را میشناسید. این آنتی ویروس محبوب نسخه ای برای اندروید نیز دارد که میتوانید به صورت اشتراکی و هم به صورت رایگان از آن استفاده کنید. این آنتی ویروس مانند برنامه های دیگر امکانات مختلفی دارد و میتوانید تمام گوشی را با استفاده از آن، از شر ویروس ها خلاص کنید. این برنامه سرعت گوشی و دستگاهتان را بالاتر می برد و انواع بد افزارها و برنامه هایی را که باعث کاهش سرعت شده اند، پاک می کند. برای دانلود بهترین نرم افزار آنتی ویروس اندروید که قطعا نرم افزار ESET نیز در لیستشان قرار دارد، می توانید به سایت آن یا گوگل پلی مراجعه کنید.

دانلود برنامه ESET Mobile security

برنامه McAfee

برنامه McAfee

 • بیش از 50 میلیون دانلود در گوگل پلی
 • امتیاز 4.2 از نظر کاربران

نرم افزار آنتی ویروس مک افی، از بهترین نرم افزارهای آنتی ویروس اندروید می باشد که حتی آنتی ویروس داخلی گوشی سامسونگ نیز با استفاده از این آنتی ویروس طراحی شده است. به همین دلیل آنتی ویروسی قدرتمند است و میتواند ویروس ها را به خوبی تشخیص دهد و پاک کند. مکافی نیز به عقیده بسیاری از کاربران، بهترین برنامه آنتی ویروس اندروید می باشد که برخلاف شمار زیادی از برنامه های دیگر، عملکرد سیستم را نیز تحت تاثیر قرار نمی دهد. بسیاری از نرم افزارها، با تاثیر گذاشتن بر روی عملکرد سیستم، باعث کند شدن دستگاه و کاهش بازدهی آن می شوند. اما مک آفی هیچ تاثیر مخربی بر روی دستگاه شما نمی گذارد. برای دانلود بهترین نرم افزار آنتی ویروس اندروید مانند مکافی، تنها کافی است اسم آن را داخل نوار جستجوی گوگل پلی استور بنویسید.

دانلود برنامه McAfee

برنامه Lookout

برنامه Lookout

 • بیش از 100 میلیون دانلود در گوگل پلی
 • امتیاز 4.6 از نظر کاربران

این نرم افزار نیز امکانات مختلفی دارد که شبیه به برنامه های دیگر است. از ویژگی های مهم آن می توان به بخش ضد سرقت آن اشاره کرد که با استفاده از آن می توانید گوشی خود را بعد از دزدیده شدن غیر فعال و در نهایت پیدا کنید. همچنین یکی از مزیت های این نرم افزار، اسکن کردن وایفای می باشد. وصل شدن به وای فای های نا امن می تواند راه ورود ویروس به گوشی را باز بکند. این نرم افزار با اسکن کردن وای فای ها، امنیت آن ها را بررسی می کند. لوک اوت از بهترین نرم افزارهای آنتی ویروس اندروید می باشد و به صورت رایگان نیز قابل استفاده است. دانلود بهترین نرم افزار آنتی ویروس اندروید لوک اوت، کار سختی نیست و از طریق فروشگاه گوگل پلی به راحتی انجام می شود.

دانلود برنامه Lookout

گوگل پلی پروتکت

گوگل پلی پروتکت

این آنتی ویروس بر روی تمام گوشی های اندروید وجود دارد و بخشی از گوشی اندروید محسوب می شود. تمام برنامه هایی که از گوگل پلی نصب می کنید، توسط این آنتی ویروس اسکن و بررسی شده اند. همچنین هنگام نصب برنامه ها از منابع مختلف نیز این آنتی ویروس آن ها را بررسی می کند و در صورت داشتن مشکل به شما اطلاع می دهد. تمام گوشی های اندرویدی مانند گوشی شیائومی و سامسونگ، دارای گوگل پلی پروتکت هستند که امنیت گوشی را تضمین می کند. آنتی ویروس گوگل را می توان بهترین برنامه آنتی ویروس اندروید در نظر گرفت زیرا با استفاده از هوش مصنوعی تمام ویروس ها و بد افزارها را شناسایی می کند و با وجود آن گوشی اندرویدیتان همواره ایمن خواهد بود. مواردی که در این مقاله معرفی شد، بخشی از تعداد زیاد آنتی ویروس ها می باشند. با این حال می توان آن ها را بهترین نرم افزارهای آنتی ویروس اندروید نامید که تمام افراد می توانند به صورت رایگان از آن ها استفاده بکنند.