همه ی ما عکس هایی داریم که رنگ و جزئیات آن باب میل ما نمی باشد و قصد داریم که در آن تغییراتی را ایجاد نماییم. برنامه ها و سایت های تغییر رنگ مختلفی وجود دارد که این کار را برای ما انجام می دهند. اما باید دانست که همه ی آن ها کیفیت یکسانی ندارند و نمی تواند نیازهای ما را برآورده نمایند.

برنامه تغییر رنگ در اندروید و آیفون بسیاری وجود دارد که می توانند کار ما را به انجام برسانند. در ادامه با بررسی بیشتر و بهتر تغییر رنگ عکس همراه باشید. از بهترین اپلیکیشن های ایفون در ادامه لیستی برای شما درست کرده ایم، در نظر داشته باشید که این برنامه ها در اندروید نیز استفاده می شوند.

چگونه رنگ عکس تغییر دهیم

برنامه ها و سایت های بسیاری برای تغییر رنگ عکس وجود دارند که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. به طور معمول افرادی به تغییر رنگ عکس خود می پردازند که از عکس خود ناراضی می باشند یا برای استفاده خاصی می خواهند از آن عکس استفاده نمایند برنامه هایی مانند Adobe Lightroom یکی از برنامه هایی می باشد که در زمینه می تواند کمک بسیاری به شما بنماید. با ایجاد افکت های گوناگون و تغییرات دلخواه که این برنامه ها برای شما ارائه می دهند می توانید هرگونه تغییراتی را برای خود ایجاد نمایید. برنامه های زیر را در نظر داشته باشید چرا که شاید روزی به کمک شما بیایند.

برنامه Snapseed

برنامه Snapseed

برنامه Snapseed برنامه تغییر رنگ عکس در آیفون و ایجاد تغییرات در عکس ها می باشد. همانطوری که خود شما نیاز انتظارش را می کشیدید این برنامه با ابزارها و خدمات وسیعی به کاربران ارائه داده شد. در کنار ابزارهای حرفه ایی ایجاد افکت و تغییر رنگ عکس، ابزارهای کلاسیکی مانند کراپ، ایجاد تکست و … را نیز دارا می باشد. همچنین این برنامه تمامی تاریخچه ادیت های شما بر روی یک عکس را ذخیره میکند تا زمانی که لازم بود بتوانید به عقب بازگردید.دانلود برنامه Snapseed از google playدانلود برنامه Snapseed از اپل استور

دانلود: بیشتر از 100 میلیون

امتیاز: 4.4

رده سنی: E

برنامه تغییر رنگ عکس VSCO

برنامه تغییر رنگ عکس VSCO

یکی از بهترین برنامه گوشی موبایل تغییر رنگ عکس در ایفون برنامه VSCO  می باشد. مانند اینستاگرام، برنامه VSCO دارای یک فضای اجتماعی، دوربینی برای تصویر برداری، و ابزارهای بسیار برای ایجاد انواع افکت ها و تغییرات روی عکس می باشد. برنامه vsco دارای فیلترهای قدرتمندی می باشد که می تواند تغییرات بسیار سنگین و عجیبی بر روی عکس ایجاد نماید. در کنار تمامی فیلترهای منحصر به فردی که روی آن وجود دارد فیلتر و ابزارهای کلاسیک مانند کراپ و … نیز در این برنامه وجود دارند.دانلود برنامه تغییر رنگ عکس VSCO از گوگل پلی

دانلود: بیشتر از 100 میلیون

امتیاز: 3.4

رده سنی: E

برنامه Adobe Photoshop Express

برنامه Adobe Photoshop Express

یکی از بهترین برنامه های ادیت عکس برنامه Adobe Photoshop Express می باشد. این برنامه دارای ابزار های بسیاری جهت ادیت عکس می باشد. تغییر رنگ عکس یکی از خدمات این برنامه بزرگ و مطرح می باشد. این برنامه دارای بهترین ابزارهای فتوشاپ ادیت عکس می باشد و می تواند در تغییر رنگ عکس و ادیت های بسیاری به شما کمک نماید. نه تنها از گالری خود بلکه می توانید از دوربین به صورت مستقیم و یا حتی عکس های خود را از Adobe creative انتخاب و اقدام به ویرایش نمایید.دانلود برنامه تغییر رنگ عکس VSCO از گوگل پلیدانلود برنامه تغییر رنگ عکس VSCO از اپل استور

دانلود: بیشتر از 100 میلیون

امتیاز: 4.3

رده سنی: E

برنامه Visage lab

برنامه Visage

برنامه Visage Lab یکی از پرطرفدارترین و پر استفاده ترین برنامه های حال حاضر ادیت عکس های سلفی می باشد. این برنامه دارای ویژگی های بسیاری می باشد که می تواند به تغییر و ادیت عکس کمک بسیاری بنماید. این برنامه دارای ابزارهای مختلفی از جمله ابزارهای ویرایش می توانیم به سفید کردن دندان ها تغییر رنگ پوست و … اشاره کنیم. همچنین در کنار تغییر رنگ عکس این امکان برای شما وجود دارد که به راحتی عکس های پس زمینه مختلفی را به عکس خود وارد کنید.دانلود برنامه Visage lab از گوگل پلیدانلود برنامه Visage lab از پلی استور

دانلود: بیشتر از 10 میلیون

امتیاز: 3.6

رده سنی: E

برنامه تغییر رنگ عکس LD

برنامه تغییر عکس LD

اگر به دنبال برنامه ایی جهت ایجاد تصاویر سینمایی و تغییر رنگ عکس حرفه ایی می باشید پیشنهاد می شود از برنامه LD از بهترین برنامه ادیت عکس می باشد. این برنامه با ابزارهای مختلف و بی شماری که دارد به شما این امکان را می دهد تا به راحتی عکس های ساده خود را به عکسی حرفه ایی و زیبا تبدیل نمایید. این برنامه در دو حالت رایگان و پولی موجود می باشد. می توانید با نسخه رایگان این برنامه نیاز های اساسی خود را برطرف نمایید و نیازی به خرید نسخه پولی نمی باشد. برنامه تغییر رنگ عکس در اندروید را می توانید از زیر دانلود نمایید.

دانلود برنامه تغییر رنگ عکس LD از گوگل پلیدانلود برنامه تغییر عکس LD از اپل استور

دانلود: بیشتر از 1 میلیون

امتیاز 4.4

رده سنی: E

برنامه تغییر رنگ عکس Adobe Lightroom Photo Editor

برنامه تغییر رنگ عکس Adobe Lightroom Photo Editor

اگر به دنبال ویرایش عکس به صورت حرفه ایی  می باشید برنامه Adobe Lightroom بهترین گزینه  برای شما می باشد. می توانید ادیت های بسیار حرفه ایی را برای عکس های خود اضافه نمایید. ابن برنامه با توجه به امکانات و قابلیت هایی که دارد می تواند یکی از بهترین برنامه های ادیت عکس برای شما باشد. این برنامه مشابه نسخه ویندوز آن می باشد و تفاوتی ندارد و امکانات یکسانی را به کاربران ارائه می دهد.

دانلود برنامه تغییر رنگ عکس Adobe Lightroom Photo Editor از گوگل پلیدانلود برنامه تغییر رنگ عکس Adobe Lightroom Photo Editor از اپل استور

دانلود: بیشتر از 100 میلیون

امتیاز: 4.6

رده سنی: E

تغییر رنگ عکس آنلاین

تا این جای مقاله سعی بر آن نمودیم که شما را با ابزارهای آفلاین تغییر رنگ عکس آشنا نماییم. اما سایت هایی هستند که این تغییر را به صورت آنلاین برای ما انجام می دهند. سایت های زیر می توانند یک گزینه خوب برای انجام تغییرات بر عکس می باشد.

  • سایت GIMP
  • سایت Fotor
  • سایت Inkscape
  • سایت ویرایش آنلاین Pixlr
  • , …

این سایت ها دارای قابلیت های برای ادیت عکس می باشد. این سایت ها دارای ابزارهای بسیار و متنوعی می باشند که کمک می کنند به شما تا تغییر رنگ عکس را به راحتی انجام دهید.

سخن پایانی

برنامه و سایت های مختلفی جهت ایجاد تغییرات در رنگ عکس وجود دارد که می توانید به راحتی توسط آن ها عکس های خود را ادیت نمایید. بعضی از برنامه ها پولی می باشند بعضی دیگر رایگان، که هرکدام می تواند ویژگی های مخصوص به خود را داشته باشد. با این برنامه ها می توانید عکس های خود را زیباتر از آن چیزی که هست بنمایید. سعی شد بهترین برنامه های اندروید برای ادیت عکس را به شما معرفی نماییم.

منبع: oberlo