همه ما عکس هایی داریم که سیاه و سفید و یا قدیمی می باشند. برای رنگی کردن عکس راه های بسیاری وجود دارد که می توانید از آن ها بهره ببرید. این گونه برنامه ها دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند و می توانند در ادیت عکس کمک بسیاری به شما بنمایند. برنامه های بسیاری برای این کار وجود دارند اما باید بدانیم که همه ی آن ها قابلیت ها و کیفیت یکسان را نداشته و شاید یک نتیجه بی کیفیت را برای شما رقم بزنند. در ادامه با معرفی چند تا از بهترین برنامه های رنگی کردن عکس همراه باشید. بهترین برنامه ادیت عکس ایفون و اندروید بسیاری وجود دارد در صورتی که به دنبال برنامه های مطرح این زمینه می باشید به لینک مورد نظر مراجعه نمایید.

تبدیل عکس سیاه و سفید به رنگی

تبدیل عکس سیاه و سفید به رنگی

تبدیل نمودن عکس سیاه و سفید به رنگی از سال های دور آرزوی بسیاری از افراد جامعه بود. همانطور که همه ی ما می دانیم تکنولوژی هر روز در حال پیشرفت و به جلو رفتن می باشد. پیشرفت های چشمگیری در صنعت های مختلف رخ داده است و بی شک در صنعت عکاسی نیز پیشرفت های بسیاری رخ داده است.

از دیرباز که عکس ها با دوربین های قدیمی مانند داگر و تا به امروز که هر فردی با داشتن گوشی هوشمند امکان عکس برداری را دارا می باشد. گوشی های موبایل روز به روز در حال پیشرفت می باشند و یکی از مسائلی که بسیار برایشان اهمیت دارد قدرت دوربین آن ها می باشد.

دوربین های گوشی با پیشرفت هایی که داشته اند می توانند تصاویر بیاد ماندنی برای شما فراهم نماید. از بحث اصلی دور نشویم، تبدیل عکس های سیاه و سفید به رنگی میتواند بسیاری از خاطرات ما را زنده نماید. این مسئله تنها مربوط به عکس های سیاه و سفید قدیمی نیست، گاهی خود ما افکت های سیاه و سفید را روی عکسمان می اندازیم و بسیاری از مواقع پشیمان می شویم. در ادامه به بررسی برنامه های مطرح در زمینه رنگی کردن عکس خواهیم پرداخت. 

برنامه های رنگی کردن عکس سیاه سفید

از اولین برنامه هایی که می توانیم به آن اشاره نمایم می شود به برنامه فوق پیشرفته Chromatix اشاره نماییم. با بررسی برنامه Chromatix با ما همراه باشید. سیاه سفید کردن عکس یک افکت محبوب می باشد اما در صورتی که قصد رنگی نمودن دوباره عکس را دارید پیشنهاد می شود از این برنامه استفاده نمایید..

برنامه رنگی کردن عکس chromatix

برنامه رنگی کردن عکس chromatix

یکی از برنامه هایی که در زمینه رنگی کردن عکس توانسته است خودی نشان دهد برنامه Chromatix می باشد. این برنامه دارای قدرت و کیفیت بسیاری می باشد که می تواند در کثری از ثانیه عکس سیاه و سفید شما را رنگی نماید. این برنامه که مورد نظر بیش از  100 هزار نفر قرار گرفته است می تواند به راحتی نیاز شما را برآورده سازد. رنگی کردن عکس در این برنامه به سادگی امکان پذیر است و پیشنهاد می شود این برنامه را از منابع معتبر دانلود نمایید. این برنامه یکی از بهترین تبدیل عکس سیاه و سفید به رنگی در ایفون می باشد.

دانلود: بیش از 100 هزار

امتیاز: 2.4

رده سنی همه رده سنیدانلود برنامه رنگی کردن عکس chromatix از اپ استور

برنامه Colorize Images

برنامه Colorize Images

یکی دیگر از بهترین برنامه ها در زمینه رنکی کردن عکس می توانیم به برنامه Colorize Images اشاره نماییم. اگر شما هم عکس های قدیمی در منزل خود دارید و قصد جان بخشی دوباره به آن ها را دارا می باشید، برنامه Colorize Images می تواند یک گزینه بسیار مناسب برای شما باشد. این برنامه با توجه به آن که عکس ها بر روی سرورهای خود بارگذاری می نماید در کمترین زمان ممکن عکس های سیاه و سفید شما را رنگی می نماید. برای دریافت این برنامه به لینک زیر مراجعه نمایید.

دانلود: بیش از 1 میلیون

امتیاز: 2.8

رده سنی: مثبت 3دانلود برنامه Colorize Images از گوگل پلیدانلود برنامه Colorize Images از اپ استور

برنامه رنگی کردن عکس Colorize: Old Photo Colorizer

برنامه رنگی کردن عکس Colorize: Old Photo Colorizer

برنامه رنگی کردن عکس Colorize: Old Photo Colorizer یکی از بهترین برنامه های رنگی کردن عکس می باشد. این برنامه نه تنها در اضافه کردن عکس به عکس های سیاه و سفید بلکه می تواند در عکس های رنگی نیز تغییرات بسیاری را به بار بیاورد. این برنامه رابطه کاری سریع و دوستانه ایی دارد. این برنامه قبل از آن که عکس را در گالری شما ذخیره نماید به شما یک پیش نمایش ارائه می دهد که در صورت نیاز می توانید تغییرات را ذخیره و در صورت راضی نبودن اقدام دوباره به ایجاد تغییرات بنمایید. این برنامه برای اندروید مناسب می باشد و در صورتی که گوشی اندروید دارید پیشنهاد می شود از این برنامه استفاده کنید. برای تبدیل عکس سیاه و سفید به رنگی در اندروید برنامه پایین را به شما پیشنهاد می دهیم.

دانلود: بیش از 100 هزار

امتیاز: 4.5

رده سنی: مثبت 3 سالدانلود برنامه رنگی کردن عکس Colorize: Old Photo Colorizer از گوگل پلی

برنامه Google Photos

برنامه Google Photos

با وجود برنامه google photos میتواند کمک بسیاری به شما بنماید و نیازی هیچ نیازی به برنامه های دیگر ندارید که عکس های سیاه و سفید شما را رنگی بنمایند. این برنامه خود دارای این ویژگی می باشد و می توانید توسط آن نیاز خود را به راحتی برآورده نمایید. این برنامه نتایج بسیار خوبی را برای استفاده کنندگان خود به ارمغان آورده است. شما می توانید این برنامه را از منابع معتبر دریافت نمایید.

دانلود: بیش از 5 میلیارد

امتیاز: 4.3

رده سنی: مثبت 3 سالدانلود برنامه Google Photos از گوگل پلیدانلود برنامه Google Photos از اپ استور

سخن پایانی

برنامه های مطرح اندروید و IOS برای رنگی کردن عکس را به شما معرفی نمودیم. این برنامه ها دارای ویژگی ها و کیفیت بسیار بالایی می باشند. تبدیل تصویر سیاه و سفید به رنگی از گذشته آرزویی بود که افراد بسیاری به آن فکر می کردند و با پیشرفت تکنولوژی این قابلیت برای همه پیش آمده است تا به راحتی بتوانند عکس های سیاه و سفید خود را رنگی کنند و به عکس های مرده خود جانی دوباره ببخشند. پیشنهاد می شود برنامه های بالا را یک بار امتحان کنید چرا که دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند می توانند به شما در کارتان کمک بسیار بنمایند. بهترین برنامه های ادیت صورت را می توانید در لینک پیدا و آن ها را دانلود نمایید.

منبع:androidayuda