همه ی ما عکس هایی داریم که با افکت ها بسیار زیباتر خواهند شد. افکت سیاه سفید کردن عکس، یکی از آن دسته افکت هایی می باشد که زیبایی عکس ها را دو چندان می نماید. برنامه ها و سایت های مختلفی جهت سیاه سفید کردن عکس وجود دارد اما همه ی آن ها دارای کیفیت و قابلیت های مناسب نمی باشند.

در ادامه به بررسی بهترین برنامه ادیت عکس آیفون و اندروید خواهیم پرداخت. برنامه هایی که در ادامه به شما معرفی می گردد از بهترین برنامه های این افکت می باشند و می توانند در افکت دادن به عکس شما کمک شایانی بنمایند. برای دریافت لیست اطلاعات درباره بهترین برنامه های ادیت صورت می توانید به لینک مراجعه نمایید.

تبدیل عکس رنگی به سیاه و سفید

به صورت تخصصی عکاسی سیاه و سفید را می توانیم هنر دست شما در به کار بردن تناژ رنگی خاکستری در میان رنگ های سیاه و سفید برای ایجاد یک عکس زیبا می باشد. افکت سیاه و سفید را باید در عکس هایی به کار برد که شرایط پذیرفتن این افکت را داشته باشند.

بعضی از عکس ها در شرایط نوری خاصی فرار دارند که با افزودن افکت سیاه و سفید به آن ها تنها عکس را خراب می نماییم و هیچ گونه زیبایی به عکس اضافه نخواهید کرد. در مقابل عکس هایی که قابلیت دریافت افکت سیاه و سفید را دارند می توانند تبدیل به یک شاهکار شوند. از جمله برنامه هایی که می توانند کمک بسیاری در زمینه سیاه سفید کردن عکس به ما بنمایند می توانیم به Adobe Lightroom و Blackcam و …  اشاره نماییم.

بهترین برنامه های سیاه سفید کردن عکس

این بخش از مقاله سعی داریم به بررسی 6 تا از بهترین برنامه های تبدیل عکس به عکس سیاه و سفید بپردازیم. این برنامه ها در کنار افکت سیاه و سفید کردن دارای قابلیت و امکانات بیشتری نیز می باشند که در صورت نیاز می توانید از آن ها نیز بهره ببرید.

برنامه Lightroom Mobile

برنامه Lightroom Mobile

برنامه Adobe lightroom Mobile یکی از بهترین برنامه های سیاه سفید کردن عکس می باشد. در کنار ویژگی افکت سیاه و سفید این برنامه دارای قابلیت های مختلف دیگر نیز می باشند که می تواند تمامی نیاز های ادیت عکس شما را جواب دهد. این برنامه دوربین خود را دارا می باشد که در آن می توانید دو افکت سیاه و سفید را مشاهده نمایید که بنابر احتیاج شما می توانید هر کدام را انتخاب نمایید. این برنامه با قابلیت های بسیاری که دارد می تواند جوابگوی تمامی نیازهای شما عزیزان باشد.دانلود برنامه Lightroom Mobile از گوگل پلیدانلود برنامه Lightroom Mobile از اپ استور

برنامه سیاه سفید کردن عکس Lenka

برنامه سیاه سفید کردن عکس Lenka

یک برنامه بسیار ساده و در عین حال پر استفاده و تاثیرگذار می باشد. افراد بسیار این برنامه را جهت سیاه سفید کردن عکس انتخاب می نمایند، چرا که دارای افکت های قوی و منحصر به فردی می باشد. این برنامه دارای افکت قوی سیاه سفید کردن عکس می باشد که می توانید پس از اضافه نمودن افکت به عکس خود اقدام به تغییر تنظیمات و بالا یا پایین آوردن تاثیر گذاری افکت بر روی عکس خود باشید. همچنین این برنامه دارای افکت ها و فریم های مختلفی می باشد که می توانید با استفاده از آن اقدام به ایجاد یک عکس زیبا نمایید.دانلود برنامه سیاه سفید کردن عکس Lenka از اپ استور

برنامه Monochrome

برنامه Monochrome

تبدیل عکس رنگی به سیاه سفید نیاز بسیاری از مردم می باشد. در صورتی به دنبال یک برنامه ساده و در عین حال کاربردی می باشید برنامه Monochrome می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. این برنامه دارای رابطه کاربری ساده می باشد و می تواند نیازهای شما را به راحتی جوابگو باشد. این برنامه می تواند به عنوان بهترین برنامه سیاه و سفید کردن عکس برای شما باشد.

این برنامه امکان آن را به شما می دهد تا از افکت های سیاه و سفید به گونه ایی استفاده کنید که هیچ فردی متوجه آن نمی شود که از افکت در عکس خود استفاده نموده اید و این سیاه و سفیدی افکتی بوده بر روی دوربینی قدرتمند. برنامه Monochrome برای اندروید و آیفون موجود می باشد که می توانید از زیر دانلود کنید.دانلود برنامه Monochrome از گوگل پلیدانلود برنامه Monochrome از اپ استور

برنامه سیاه سفید کردن عکس Snapseed

برنامه سیاه سفید کردن عکس Snapseed

برنامه Snapseed بهترین برنامه افکت سیاه سفید می باشد. این برنامه امکان آن را به شما می دهد تا از هر گونه ابزارهای ادیت عکس برای خود استفاده نمایید. با ابزار های حرفه ایی که دارد در ادیت عکس می تواند کمک شایانی به شما در ویرایش عکس و افزودن عکس های مختلف به شما نماید. از افکت های قدرتمند این برنامه می توانیم به افکت سیاه سفید کردن عکس اشاره نماییم.

 این برنامه همچنین دارای ابزارهای کلاسیک مانند کراپ، براش، پرسپکتیو و … می باشد. این برنامه جزوه برنامه های برتر ادیت عکس می باشد و دریافت آن را به شما پیشنهاد می نماییم. Snapseed بهترین برنامه ادیت عکس ایفون و اندروید می باشد.دانلود برنامه سیاه سفید کردن عکس Snapseed از گوگل پلیدانلود برنامه سیاه سفید کردن عکس Snapseed از اپ استور

برنامه Photo Editor

برنامه Photo Editor

این برنامه از بهترین برنامه های ویرایش عکس می باشد که می توانید در گوشی خود داشته باشید. از جمله قابلیت های این برنامه می توانیم به مواردی همچون سیاه سفید کردن عکس اشاره نماییم. در کنار افکت های سیاه و سفید قدرتمند دارای انواع مختلفی از ابزارها، فریم ها و افکت های مختلف دیگر می باشد که می توانید با آن یک عکس ساده را تبدیل به عکسی زیبا و هنری نمایید.

این برنامه در فروشگاه های مختلف دارای دانلود بالایی می باشد و یکی از بهترین برنامه های موجود می باشد. این برنامه تنها بروی دستگاه های اندروید موجود می باشد. این برنامه تبدیل عکس رنگی به سیاه سفید در اندروید می باشد.برنامه Photo Editor

آموزش کار کردن با برنامه Photo Editor

  • پس از ورود به برنامه با شکل ظاهری زیر مواجه می شود. می توانید عکس خود را از گالری و … در Gallery پیدا و یا توسط دوربین Camera تصویربرداری نمایید.

آموزش کار کردن با برنامه Photo Editor

  • پس از آن به بخش ادیت تصویر فرستاده می شویدکه میتوانید ابزارهای کارآمد را در پایین برنامه مشاهده کنید.

آموزش کار کردن با برنامه Photo Editor

  • دو بخش افکت داریم که برای انتخاب افکت سیاه و سفید به effect 1 می روید و color splash را انتخاب می نمایید.

آموزش کار کردن با برنامه Photo Editor

  • در آخر بر روی تیک بالای صفحه می زنید تا تغییرات ذخیره شود و پس از زدن بر روی تیک گزینه ذخیره سازی مشخص می شود که با زدن بر روی آن به پیام زیر مواجه می شوید. گزینه مورد نظر را انتخاب و آن عکس را ذخیره نمایید.

آموزش کار کردن با برنامه Photo Editor

برنامه سیاه سفید کردن عکس Hipstamatic

برنامه سیاه سفید کردن عکس Hipstamatic

تبدیل عکس رنگی به سیاه سفید در ایفون با برنامه های مختلفی امکان پذیر است. این برنامه یک شاهکار دیگر از سازندگان برنامه oggl می باشد که دارای افکت ها و ابزارهای قدرتمند جهت ایجاد افکت برای گوشی اپل می باشد. در کنار سیاه سفید کردن عکس می توانید اقدام به رنگی کردن عکس نیز بنمایید.

این برنامه دارای ویژگی های بسیاری می باشد که نه تنها در سیاه و سفید کردن عکس بلکه در ابزارهای دیگری نیز می تواند کمک بسیاری به شما بنماید. این برنامه دارای ابزارهای مختلف و قدرتمندی می باشد همچون کراپ، براش و … . برنامه تبدیل عکس رنگی به سیاه سفید در آیفون می توانید از لینک زیر دریافت کنید.دانلود برنامه سیاه سفید کردن عکس Hipstamatic از اپ استور

سخن پایانی 

در این مقاله سعی بر آن نمودیم تا به شما عزیزان در زمینه برنامه های سیاه سفید کردن عکس را معرفی نماییم و همچنین بنابر درخواست شما عزیزان اقدام به آموزش کلی از برنامه Photo Editor نمودیم. این برنامه ها هر کدام دارای ویژگی ها و قابلیت های مخصوص به خود می باشند که نه تنها در سیاه و سفید نمودن عکس به شما کمک نماید بلکه در ادیت عکس می تواند کمک فراوانی به شما نماید.

منبع: fixthephoto