یکی از دلایل محبوبیت همیشگی شبکه های اجتماعی، فیلترهای جالب و پربازدید است. این روزها فیلتر گریه طرفداران زیادی پیدا کرده و پست ها و استوری شوخی کاربران با این فیلتر دست به دست می‌چرخد. فیلتر "Crying" یکی از بهترین فیلترهای اسنپ چت است که تنها در این اپلیکیشن ارائه شده است. اما در برنامه تیک تاک و در قسمت فیلتر اینستاگرام از این نوع فیلتر پیدا می شود؛ ولی به بامزگی فیلتر گریه اسنپ چت نیست. اساساً فیلترهای سرگرم‌کننده در جذب مخاطب و افزایش فالوور تاثیر بسیار زیادی دارند. پس شما هم می‌توانید بخشی از این سرگرمی و جذب مخاطب باشید. حالا برای دانلود فیلتر گریه اینستاگرام از چه راهی باید وارد شد؟ فیلتر گریه تیک تاک واقعی‌تر است یا فیلتر گریه اسنپ چت؟ 

رقابت فیلترها و شبکه‌های اجتماعی

اگر قسمت فیلترها را از شبکه‌های اجتماعی بگیریم، رقابت این شبکه‌ها با یکدیگر به صفر می‌رسد. برخی معتقد هستند که فیلتر گریه اسنپ چت درست بعد از دادگاه جنجالی امبر هرد و جانی دپ ساخته شده و البته طرفداران زیادی را نیز جذب کرده است. گویا چهره غمگین امبر هرد در دادگاه مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت و جنجال به پا کرد. خلاقیت، رسانه‌ و خبرها دست به دست هم دادند تا یکی از همین شبکه‌های پربازدید فیلتر "Crying" را بسازد. این فیلتر بلافاصه بعد از قرارگیری روی چهره نه تنها صورت را کاریکاتوری می‌کند؛ بلکه یادآور چهره همین بازیگر و دادگاه خبرساز است. پس این نوع فیلتر غمگین با فیلتر گریه تیک تاک و فیلتر گریه اینستاگرام بسیار متفاوت است. در وب‌سایت (businessinsider) اشاره شده است که این فیلتر در تاریخ ششم می ارائه و یک میلیارد بار دانلود شده است. 

فیلتر گریه اسنپ چت از کجا دانلود می‌شود؟

فیلتر گریه اسنپ چت از کجا دانلود می‌شود؟

فیلتر گریه در اسنپ چت را چه طور دانلود کنیم؟ اگر برنامه اسنپ چت را ندارید از فروشگاه گوگل یا اپ استور آن را دریافت کنید. فیلتر شکن را وصل و اکانت اسنپ چت را بسازید.

 1. روی قسمت جستجو بالای صفحه کلیک کنید.
 2. کلمه "Crying" را تایپ کنید.
 3. بلافاصله فیلتر گریه ظاهر می‌شود و روی آن کلیک کنید.
 4. وارد صفحه دوربین اسنپ چت با این فیلتر ‌شوید.
 5. با نگه داشتن دست روی دایره از شما در این حالت فیلم می‌گیرد و اگر حالت عکس این فیلتر گریه را می‌خواهید با یک کلیک ساده روی همان دایره انجام می‌شود. 

فیلتر گریه اسنپ چت را چه طور ذخیره کنیم؟

برای ذخیره این فیلتر غمگین و پربازدید و ارسال آن در تیک تاک یا اینستاگرام، حتماً باید اکانت شخصی را در اسنپ چت ساخته باشید و بعد از ضبط یا عکس با فیلتر گریه، روی گزینه " Save" پایین صفحه ضربه بزنید. دو گزینه برای شما فعال می‌شود:

 • Save to Memories
 • Save to Memories & Camera Roll
 • با کلیک بر روی گزینه اول عکس یا فیلم ذخیره می‌شود.
 • از صفحه خارج شوید و در قسمت ضبط و عکسبرداری، پایین صفحه روی گزینه گالری کلیک کنید. تمامی فیلم‌ها و عکس‌های ذخیره شده در این قسمت قرار دارند( اسنپ چت موارد ذخیره شده را به گالری منتقل نمی‌کند).
 • با باز کردن یکی از عکس‌ها، روی سه نقطه بالای تصویر کلیک کنید.
 • گزینه "Export or Send Snap"  راه ورود عکس و فیلم شما با فیلتر گریه به شبکه‌های اجتماعی دیگر است.
 • اما اگر می‌خواهید این عکس به گالری تصاویر انتقال پیدا کند، کنار گزینه‌های واتساپ، اینستاگرام، تیک‌ تاک و غیره، گزینه دانلود هم قرار دارد. با یک ضربه روی دانلود، فایل به گالری منتقل می‌شود و می‌توانید عکس و فیلمتان را با این فیلتر همیشه داشته باشید.

فیلتر گریه اینستاگرام همان فیلتر گریه اسنپ چت است؟

فیلتر گریه اینستاگرام همان فیلتر گریه اسنپ چت است؟

در قسمت بالا اشاره کردیم که فیلتر حالت گریه و غمگین در اسنپ چت از چه جریان خبری شروع شد و به کجا رسید. اما اگر به دنبال مدل‌های متفاوت‎تری هستید اینستاگرام هم انواع این فیلتر گریه و غمگین را ارائه داده است. با ضبط یا عکس فیلتر گریه اینستاگرام هم می‌توانید محتوای سرگرم‌کننده تولید کنید و هم دوستانتان را در این فیلترهای جالب شریک کنید. برای دریافت فیلتر گریه اینستاگرام مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. ابتدا وارد قسمت استوری شوید.
 2. فیلترهای قسمت پایین اینستاگرام را به سمت چت حرکت دهید تا گزینه جستجو یا Search ظاهر شود.
 3. صفحه "Effect gallery" دنیایی از فیلتر و افکت‌ها به روی شما باز می‌کند و در قسمت بالای صفحه روی ذره‌بین ضربه بزنید و کلمه "Crying" را تایپ کنید.

 اینجا با دنیایی متفاوتی از فیلتر گریه رو به رو می‌شوید. نکته جالب اینکه فیلتر معروف اسنپ چت هم در قسمت سرچ پیدا می‌شود اما به با کیفیتی Crying filter snapchat نیست. 

فیلتر گریه تیک تاک را کجا دانلود کنیم؟

فیلتر گریه تیک تاک را کجا دانلود کنیم؟

تیک ‌تاک در پربازدید بودن فیلم و ویدیوها در سراسر دنیا حرف اول را می‌زند؛ اما با این وجود اسنپ چت با فیلتر  "Crying" جنجالی فراموش نشدنی به پا کرد. با این حال فیلم‌ و چالش‌ها با فیلتر گریه اسنپ چت در تیک تاک هم راه پیدا کرده است. اما آیا در برنامه تیک ‌تاک هم فیلتر گریه وجود دارد؟ برای دریافت فیلم‌های و چالش‌ها با این فیلتر معروف مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. وارد قسمت "Discover" تیک‌ تاک شوید. 
 2. در قسمت Search، کلمه "Crying" را تایپ کنید. 
 3. در این مدت چون این فیلتر گریه اسنپ چت حسابی سر و صدا کرده است، در کلمه‌های پیشنهادی عبارت "Crying filter"یا "Crying Snapchat" هم به چشم می‌آید.
 4. به انتخاب خودتان یکی از موارد را کلیک کنید، فیلم‌ها و چالش‌ها ظاهر می‌شوند. 
 5. برای دانلود فیلتر گریه تیک تاک، قسمت پایین صفحه که مربوط به ضبط فیلم است را کلیک کنید.
 6. پایین صفحه  روی گزینه "Effects" ضربه بزنید، انواع فیلترها را نشان می‌دهد و می‌توانید فیلتر گریه را در این قسمت بیابید. 

فیلتر گریه در اسنپ چت، اینستاگرام و تیک‌ تاک چه تفاوتی با هم دارند؟

در مقایسه فیلتر "Crying" اسنپ چت، اینستاگرام و تیک‌ تاک چند نکته وجود دارد. فیلتر گریه اسنپ چت هم واقعی و هم کاریکاتوری به نظر می‌رسد. با این فیلتر شاید بتوانید اطرافیانتان را بخندانید و شوخی کنید، اما به صورت واقعی کارآمد نیست. کاربران شاید در لحظه اول در مواجهه با این فیلتر کمی باور کنند که واقعی است؛ اما بعد به کاریکاتوری بودن آن پی می‌برند. این افکت در مقابل فیلتر گریه اینستاگرام که روش جستجوی آن را توضیح دادیم، بیشتر کاربردی است. زیرا همانطور که اشاره کردیم، بعد از جریان دادگاه امبرهرد و جانی دپ Trend شد. حالت چهره امبرهرد در دادگاه کاملاً گویاست که چرا کاربران به سمت این فیلتر رفتند و با این فیلتر جالب، محتوای سرگرم‌کننده ساختند. با این حال اینستاگرام هم از این قافله عقب نیست و موارد بیشتری را در این مورد ارائه داده است. پس فیلتر "Crying" اینستاگرام و تیک‌ تاک با اسنپ چت کاملاً متفاوت است.

سخن پایانی

دنیای فیلترها تمامی ندارد. تا فیلترها، افکت‌ها و چالش‌ها نباشند، رقابت شبکه‌های اجتماعی معنایی ندارند. برای دانلود این فیلتر در اسنپ چت، اینستاگرام و تیک‌ تاک باید تمامی این برنامه‌ها را روی گوشی موبایل داشته باشید و اپلیکیشن‌ها را از فروشگاه‌های معتبر دانلود کنید. با ساخت یک اکانت در سریع‌ترین زمان شما هم به دنیای فیلترها و چالش‌ها وارد می‌شوید. دانلود فیلتر گریه اسنپ چت به راحتی در اختیار کاربران قرار گرفته است. دنیای فیلترهای گریه در این برنامه‌ها انقدر متنوع است است که خودتان با مقایسه بهترین را انتخاب می‌کنید و فیلم سرگرم‌کننده و پربازدید را برای کاربران ارسال می‌کنید.