آوای انتظار یکی از سرویس‌های جذاب و محبوب اپراتور همراه اول است. این سرویس به کاربران امکان می‌دهد تا در زمان انتظار برای پاسخگویی به تماس، به جای شنیدن صدای بوق، بخشی از یک آهنگ را گوش دهند. 

با این حال، ممکن است بنا به دلایلی تصمیم به حذف آهنگ پیشواز خود بگیرید. دلیل شما هرچه که باشد، راه‌حل انجام آن ساده است. در ادامه، به آموزش نحوه لغو آهنگ پیشواز همراه اول به چهار روش مختلف می‌پردازیم، با ما همراه شوید.

کد لغو آهنگ پیشواز همراه اول

کد لغو آهنگ پیشواز همراه اول

رمز لغو آهنگ پیشواز همراه اول استفاده از کد دستوری #223*10* است. برای استفاده از این روش فقط کافی است کد #223*10* را شماره‌گیری کنید تا آهنگ پیشواز شما به سادگی، حذف ‌شود.

لغو آهنگ پیشواز همراه اول از طریق پیامک

لغو آهنگ پیشواز همراه اول از طریق پیامک

یکی از سریع‌ترین روش‌ها برای لغو آهنگ پیشواز همراه اول، ارسال پیامک است. برای این کار، کافی است عدد «5» را به سرشماره 8989 ارسال کنید. با انجام این کار آهنگ پیشواز شما در یک چشم برهم زدن غیرفعال می‌شود.

بیشتر بخوانید : شارژ اضطراری رایتل

لغو آهنگ پیشواز همراه اول از طریق تماس تلفنی

روش لغو آهنگ پیشواز همراه اول با تماس تلفنی یکی دیگر از راه‌های سریع خلاص شدن از آهنگ پیشواز است. برای این کار، کافی است شماره 9990 را از طریق گوشی تلفن همراه خود شماره‌گیری کنید. پس از شماره‌گیری، با تلفن گویا صحبت کنید. با شروع پخش هر آهنگ پیشواز، کلید 2 را فشار دهید. این اقدام را باید سه بار دیگر تکرار کنید تا آهنگ پیشوازتان غیرفعال شود. همانطور که می‌بینید لغو آهنگ پیشواز به تنظیمات سیم کارت شما ربط ندارد و با یک تماس به سادگی انجام می‌شود.

نحوه لغو آهنگ پیشواز همراه اول با اپلیکیشن همراه من

نحوه لغو آهنگ پیشواز همراه اول با اپلیکیشن همراه من

با اپلیکیشن همراه من، لغو آهنگ پیشواز کار خیلی ساده‌ای است. کافی است چند ثانیه زمان بگذارید و مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. اپلیکیشن همراه من را روی گوشی موبایل خود باز کنید.
  2. از منوی پایین صفحه، گزینه «خدمات» را انتخاب کنید.
  3. در صفحه جدید، روی «آوای انتظار» ضربه بزنید.
  4. آوای انتظاری که در حال حاضر برای شما فعال است، نمایش داده می‌شود.
  5. روی آوای انتظار ضربه بزنید.
  6. گزینه «غیرفعالسازی» را انتخاب کنید.

نکته: اگر از کد آهنگ پیشواز ایرانسل استفاده می‌کنید، توصیه می‌کنیم که هر چند وقت یک بار آن را تغییر دهید تا مخاطبان شما از شنیدن یک آهنگ تکراری خسته نشوند. همچنین می‌توانید از آهنگ‌های جدید و به روز استفاده کنید تا آوای انتظار شما جذاب‌تر باشد. راهنمای لغو آهنگ پیشواز ایرانسل می‌توانید به شما در این مسیر کمک می‌کند.

حرف آخر

حرف آخر

در این مطلب شیوه‌های غیرفعال کردن آهنگ پیشواز همراه اول را مرور کردیم. در صورتی که دوست داشتید دوباره آهنگ پیشواز خود را فعال کنید کافی است کد آوای مورد نظرتان را به شماره 8989 ارسال کنید. اگر به تازگی سیم کارت همراه اول تهیه کردید، این را بدانید که مثل شارژ اضطراری ایرانسل، می‌توانید در مواقع حساس از شارژ اضطراری همراه اول هم استفاده کنید. 

منبع ۱/ منبع ۲