برای پر بازدید شدن صفحه اینستاگرام یا محتوای استوری‌هایتان چه قدم‌هایی برداشته‌اید؟ یکی از جالب‌ترین بخش‌های تغییر پیج می‌تواند دسترسی به انواع فونت اینستاگرام باشد. این فونت‌ها را چه‌طور می‌توانیم پیدا کنیم؟ آیا این قابلیت برای زبان فارسی هم وجود دارد؟ شما می‌توانید هم در قسمت Bio پروفایل و هم در استوری‌ها و کپشن پست‌ها، فونت اینستاگرام صفحه شخصی یا بیزینستان را تغییر دهید. اپلیکیشن‌ها و سایت‌های مختلفی به زبان‌های گوناگون این فونت‌ها را در اختیار کاربران قرار داده‌اند. عوض کردن فونت یکی از ترفند‌های جالب در اینستاگرام است که به پربازدید شدن محتواهای شما کمک می‌کنند. چگونه فونت اینستاگرام را تغییر دهیم؟ آیا به راحتی در گوشی موبایل امکان‌پذیر است؟ با نصب برنامه‌های تغییر فونت یا سایت‌های آنلاینی که به شما معرفی می‌کنیم می‌توانید فونت اینستاگرام را تغییر دهید.

با Fonts Keyboard چگونه فونت اینستاگرام را تغییر دهیم؟

با Fonts Keyboard چگونه فونت اینستاگرام را تغییر دهیم؟

برای تغییر فونت اینستاگرام در قسمت Bio پروفایل و متن پست‌هایتان راهکارهای زیادی وجود دارد و به این بستگی دارد که شما با کدام روش راحت‌تر هستید. این اپلیکیشن نه تنها برای تغییر فونت اینستاگرام کاربرد دارد بلکه می‌توانید با فونت دلخواهتان، البته به زبان انگلیسی، چت کنید. در این برنامه تغییر فونت که مستقیماً از طریق تایپ با کیبورد انجام می‌شود، امکان تغییر تم‌، رنگ و پس‌زمینه صفحه کلید را دارید و می‌توانید کیبوردتان را شخصی سازی کنید. پس اگر به سبک فونت‌های فانتزی علاقه‌مند هستید، این اپلیکیشن، فونت‌های مورد پسندتان را در گوشی موبایل قرار می‌دهد. برنامه Fonts Keyboard هم برای گوشی‌های اندروید و هم IOS قابل نصب است.

دانلود Fonts Keyboard برای اندروید

دانلود Fonts Keyboard برای iOS

Stylish Fonts & Key و پنجاه فونت شیک

Stylish Fonts & Key و پنجاه فونت شیک

فونت‌ها کمک می‌کنند که فضاهای سرد و کسل‌کننده متن یا استوری‌های شما تبدیل به فضایی دل‌چسب شوند. اینستاگرام به خودی خود این فضای کسل‌کننده را دارد پس برای تنوع و تغییر بهتر است برنامه‌های فونت اینستاگرام را نصب کنیم. برنامه Stylish Fonts & Key یکی از برنامه‌های جذاب و شیک برای تغییر فونت اینستاگرام است. بعد از تایپ متن یا کلمه مورد نظر می‌توانید فونت دل‌خواه را انتخاب و آن را در متن زیر پست، مشخصات در Bio و یا در استوری اشتراک گذاری کنید. این برنامه از تمامی گوشی‌ها پشتیبانی می‌کند.

دانلود Stylish Fonts & Key برای اندروید

دانلود Stylish Fonts & Key برای iOS

فونت آنلاین انگلیسی برای اینستاگرام

فونت آنلاین انگلیسی برای اینستاگرام

اگر به دنبال شخصی سازی در فضای مجازی هستید، Cool Fonts با شصت فونت متنوع این کار را برای شما انجام می‌دهد. با استفاده از ایموجی‌های فانتزی، نشانه‌ها و فونت مطابق سلیقه‌تان می‌توانید بیوگرافی صفحه اینستاگرام را تغییر دهید. در این اپلیکیشن علاوه بر تغییر فونت اینستاگرام، می‌توانید نام دوستان، جمله‌ یا شعری را تایپ کنید و با فونت مورد علاقه‌تان در شبکه‌های اجتماعی دیگر ارسال کنید. اپلیکیشن Cool Fonts امتیاز 4/4 از 5 را از کاربران کسب کرده است.

دانلود Cool Fonts برای اندروید

دانلود Cool Fonts برای iOS

تغییر فونت اینستاگرام به فارسی و انگلیسی در استوری با برنامه Canva

تغییر فونت اینستاگرام به فارسی و انگلیسی در استوری با برنامه Canva

یکی از راهکارهای جذب فالوور می‌تواند تحول بخشیدن به محتواهای استوری از طریق تغییر فونت اینستاگرام باشد. بهترین انتخاب برای شما برنامه Canva است، زیرا با امکاناتی که دارد کمک می‌کند محتواهای بهتری را تولید کنید. علاوه بر آن این برنامه از انواع فونت‌های فارسی و انگلیسی پشتیبانی می‌کند. برای مثال، با فونت‌های فارسی مثل نستعلیق، ایرانیان سانس، لاله‌زار و غیره و تصاویر و اشکال هندسی، می‌توانید لوگوی اسمتان را طراحی کنید. ابزارهای رایگان این برنامه این امکانات را در اختیار شما قرار داده است که تصاویر متحرک همراه با نوشته‌های فارسی و انگلیسی استوری‌های جالب بسازید و مخاطبان بیشتری را جذب کنید. نصب اپلیکیشن Canva یکی از راه‌های تغییر فونت اینستاگرام در پست و استوری است که هم در گوشی‌های اندروید و هم ios قابل نصب است.

دانلود Canva برای اندروید

دانلود Canva برای iOS

فونت نستعلیق برای اینستاگرام با برنامه این شات

فونت نستعلیق برای اینستاگرام با برنامه این شات

اگر فضای پست و استوری‌های اینستاگرام برایتان کسل‌کننده شده است با استفاده از اپلیکیشن این‌شات این فضا را تغییر بدهید. یکی از این امکانات، فونت نستعلیق برای کاربران فارسی زبان است. اینستاگرام به خودی خود فونتی را برای زبان فارسی قرار نداده است، اما پک‌هایی جداگانه برای دانلود این فونت‌ها در برنامه این‌شات، که فونت نستعلیق یکی از آن‌هاست، در نظر گرفته شده است. با دانلود این فونت‌ها و تولید محتواهای متنوع مخاطبان بیشتری را جذب کنید. برنامه Inshot از فونت فارسی اینستاگرام پشتیبانی می‌کند.

دانلود Inshot برای اندروید

دانلود Inshot برای iOS

سایت lingojam ترکیبی از فونت‌های فانتزی و ایموجی

سایت lingojam ترکیبی از فونت‌های فانتزی و ایموجی

اگر با اپلیکیشن‌های معرفی شده سروکار ندارید و می‌خواهید سریعاً کارتان راه بیافتد، پس بهتر است از طریق سایت‌های آنلاین برای تغییر فونت اینستاگرام اقدام کنید. (وب‌سایت lingojam) به‌صورت آنلاین فونت متن و یا اسم شما را تغییر می‌دهد. اسم و یا هر متن انگلیسی که مد نظر دارید را در مستطیل سمت چپ Paste کنید و همان لحظه لیست فونت‌ها همراه با نشانه و ایموجی را می‌توانید ببینید و کپی کنید. 

دانلود lingojam برای اندروید

سایت generator و تغییر فونت اینستاگرام در کپشن و Bio

سایت generator و تغییر فونت اینستاگرام در کپشن و Bio

این سایت دارای دو بخش Letters and fonts و Symbols and emoji است. هم‌زمان می‌توانید متن یا کلمه مورد نظر را تایپ و به صورت آنلاین فونت‌های مختلف را دریافت کنید و هم اینکه نشانه‌ها و ایموجی‌ها را کپی کنید. این نشانه‌ها در (وب‌سایت fontgenerator) به‌صورت موضوعی دسته‌بندی شده‌اند تا به‌راحتی آنچه که مد نظر شماست پیدا شود.

دانلود fontgenerator برای اندروید

امکانات ویژه سایت metatags برای تغییر فونت اینستاگرام

امکانات ویژه سایت metatags برای تغییر فونت اینستاگرام

این سایت به‌صورت آنلاین فونت نام شما را در پیج اینستاگرام به‌شکل امتحانی نشان می‌دهد. در (وب‌سایت metatags) بعد از تایپ و انتخاب فونت، نام و مشخصات به‌صورت نمایشی در پیج اینستاگرامی قابل‌مشاهده است. شما مطابق سلیقه شخصی، متن را کپی می‌کنید و در قسمت تنظیمات بیوگرافی قرار می‌دهید. این سایت به‌صورت آنلاین فونت‌های مختلفی را در اختیار کاربران قرار داده است و به‌راحتی می‌توانید فونت اینستاگرام را تغییر دهید.

فونت آنلاین فارسی برای اینستاگرام

برای دسترسی به فونت‌های فارسی به صورت آنلاین، می‌توانید از (وب‌سایت tawbio ) کمک بگیرید. این سایت اسم تایپ شده را با انواع نشانه‌ها و ایموجی‌ها در اختیار کاربران قرار می‌دهد. اگر به دنبال این هستید که اسم و مشخصات شما در Bio صفحه اینستاگرام، سبکی خاص و فانتزی داشته باشد، متن مورد نظر را در این وب‌سایت تایپ کنید و فضایی جذاب و دلچسبی را برای پیج شخصی یا کسب‌و‌کارتان ایجاد کنید. 

چرا فونت اینستاگرام را تغییر دهیم؟

روزانه هزاران پست و استوری با متن‌های مختلف در اینستاگرام برای مخاطبان ارسال می‌شود. اگر جزء افرادی هستید که می‌خواهید فالوورهای زیادی را جذب کنید، می‌توانید از طریق تنوع بخشیدن به فونت اینستاگرام محتواهایتان را جذاب کنید. مخاطبان فارسی زبان قطعاً با دیدن فونت‌های جذاب استوری، متن زیر پست و بیوگرافی پیج، بیشتر جذب صفحه شما خواهند شد. فونت نستعلیق برای اینستاگرام یکی از همین جذابیت‌ها را به همراه دارد. این فونت در بین ما ایرانی‌ها محبوبیت زیادی دارد و می‌تواند به‌صورت شعر، جمله‌های احساسی در طراحی پوستر در استوری کاربرد داشته باشد. پس با تغییر فونت اینستاگرام، مخاطبانتان را وارد دنیای جذاب‌تری کنید.