مطمئناً فناوری راه درازی را پیموده و با ظهور رسانه‌های اجتماعی، حالا حفظ ارتباطات اجتماعی راحت شده است. پلتفرم‌های شبکه‌های اجتماعی ارتباط با دوستان، خانواده و سایر آشنایان را آسان‌تر از همیشه کرده‌اند. اسنپ چت یکی از این پلتفرم‌ها است که در سال‌های اخیر محبوبیت زیادی به دست آورده است. تا پایان ژوئن 2021، اسنپ چت ادعا کرد که کاربران فعال جهانی خود را به 293 میلیون افزایش داده و لنزها و فیلترهای اسنپ چت آنقدر معروف شده‌اند که اینستاگرام از این ویژگی تقلید کرده است. ما در ادامه بهترین فیلترهای اسنپ چت را به شما معرفی کنیم اما قبل از آن به شما خواهیم گفت که اسنپ چت چیست و اصلاً شناخت فیلترهای اسنپ چت و پیداکردن آن‌ها چرا برای خیلی‌ها جذاب است؟

اسنپ چت چیست؟

اسنپ چت، یک برنامه پیام‌رسان چند رسانه‌ای است که به شما امکان می‌دهد تصاویر و فیلم‌ها را با دوستان و عزیزان خود به اشتراک بگذارید. این برنامه به شما امکان می‌دهد عکس بگیرید و از فیلترها و لنزها استفاده کنید تا خود را به بهترین شکل نشان دهید. این فیلترها و لنزها آنقدر جالب هستند که بهترین فیلترهای اسنپ چت حتی در خارج از فضای این اپلیکیشن استفاده می‌شوند. البته واقعیت این است که اسنپ چت با لنزهای خنده‌دار، فیلترهای جذاب و زیباکننده این اپلیکیشن را بسیار بهتر از اینستاگرام کرده است.

تفاوت بین فیلترهای اسنپ چت و لنزها چیست؟

فیلترهای اسنپ چت پوششی ثابت هستند و روی عکس یا ویدیوی شما قرار دارند. در مقابل، لنزهای اسنپ‌چت انیمیشن‌های پویا و واقعیت افزوده‌ای هستند که در حین حرکت روی صفحه، صدا و ظاهر شما را تغییر می‌دهند. برخلاف فیلترهایی که پس از گرفتن عکس اضافه می‌شوند، لنزها در حین گرفتن عکس نمایش داده می‌شوند. همچنین بهترین فیلترهای اسنپ چت به شما امکان می‌دهند رنگ عکس یا جهت یا سرعت پخش ویدیوی خود را تغییر دهید.

از سوی دیگر، لنزهای اسنپ چت با استفاده از نرم‌افزار تشخیص چهره برای ردیابی ویژگی‌های شما و اجرای انیمیشنی که حرکات صورت شما را دنبال می‌کند، کار می‌کنند. در‌حالی‌که لنزها می‌توانند صدا و ظاهر چهره شما را تغییر دهند، فیلترها می‌توانند رنگ‌ها، پیام‌ها، تصاویر سفارشی‌شده و نمادها را به عکس‌های شما اضافه کنند. ایجاد فیلتر در اسنپ چت رایگان نیست زیرا باید مبلغ مشخصی را براساس فوت مربع فیلتر بپردازید. با این حال، وقتی نوبت به استفاده از لنز اسنپ چت می‌رسد، نیازی به پرداخت هیچ هزینه‌ای نخواهید داشت زیرا کل فرآیند رایگان است.

بامزه‌ترین فیلترهای اسنپ چت برای سلفی

بامزه‌ترین فیلترهای اسنپ چت برای سلفی

وقتی وارد شبکه‌های اجتماعی می‌شویم یکی از مهم‌ترین ابزارهای دم دستمان دوربین سلفی گوشی است. اصولاً سلفی‌ها وجود دارند چون شبکه‌های اجتماعی وجود دارند و هر کدام از ما تا به حال صدها بار از خودمان عکس سلفی گرفته‌ایم. در این بین فیلترها آمده‌اند تا سلفی‌ها را از یکنواختی درآورند و مطمئناً بهترین فیلترهای اسنپ چت، بهترین فیلترهای تمام شبکه‌های اجتماعی هستند. در ادامه چند مورد از بامزه‌ترین فیلترهای اسنپ چت را به شما معرفی کرده‌ایم.

انیمه استایل یکی از پرطرفدارترین فیلترهای اسنپ چت

انیمه استایل یکی از پرطرفدارترین فیلترهای اسنپ چت

یکی از بهترین فیلترهای اسنپ چت که حتی در اینستاگرام و تیک‌تاک به‌طور ویروسی در حال گسترش است، Anime Style است. این فیلتر علاوه‌بر نقشه‌برداری چهره، از فناوری هوش مصنوعی برای ایجاد یک چهره انیمیشنی منحصربه‌فرد استفاده می‌کند. این فیلتر اسنپ چت به شما کمک می‌کند تصور کنید که اگر یک شخصیت در یک انیمه بودید چگونه به نظر می‌رسیدید. با این فیلتر می‌توانید از دوستان خود شخصیت‌های انیمه‌ای بسازید!

در ضمن Anime Blush یکی دیگر از فیلترهای اسنپ چت است. در واقع، این یکی از جدیدترین افکت‌هایی است که حضور آن در رسانه‌های اجتماعی موج می‌زند. این فیلتر با افزودن کمی رژگونه قرمز به گونه‌های شما، شما را شبیه یکی از شخصیت‌های انیمه‌ها می‌کند. بنابراین، اگر از طرفداران انیمه هستید، این یک افکت خلاقانه است که نمی‌توانید از دستش بدهید.

فیلتر کلاه ملوانی یکی از بهترین فیلترهای اسنپ چت

فیلتر کلاه ملوانی یکی از بهترین فیلترهای اسنپ چت

فیلتر Sailor’s Cap را از برنامه Snapchat امتحان کنید و نسخه Popeye خود را ببینید. این فیلتر جذاب یک کلاه ملوانی بزرگ، یک ریش معمولی ملوانی و یک پیپ به شما اضافه می‌کند. این فیلتر معمولاً برای بچه‌ها یا شوخی‌های جمع دوستان خیلی کاربرد دارد و شما می‌توانید خودتان و دیگران را با این فیلتر حسابی سرگرم کنید.

چهره خود را به ناگت مرغ تبدیل کنید

چهره خود را به ناگت مرغ تبدیل کنید

مطمئن باشید که با فیلتر Chicken Nuggets Face حسابی می‌خندید؛ چه عاشق ناگت مرغ باشید و چه نه. برای شروع، کافی است گوشی خودتان را به سمت snap code بگیرید. هنگامی که این کار را انجام دهید، صورت شما به یک قطعه غول‌پیکر تبدیل می‌شود. به ما اعتماد کنید؛ صورت ناگتی جدید شما خوشمزه به نظر می‌رسد. چه کسی به یک صورت ناگتی فوق‌العاده ترد نمی‌خندد؟ Chicken Nuggets Face یکی از خنده‌دارترین و بهترین فیلترهای اسنپ چت است.

تعویض چهره یکی از سرگرم‌کننده‌ترین فیلترهای اسنپ چت

یکی از سرگرم‌کننده‌ترین و بهترین فیلترهای اسنپ چت Face Swap است. با کمک این فیلتر فوق‌العاده، می‌توانید صورت خود را با هر چیزی که شبیه آن است تعویض کنید. تعویض چهره یکی از خنده‌دارترین فیلترهای اسنپ چت هم هست چون بینندگان می‌توانند با تماشای نتیجه فیلتر به خنده بیفتند.

با چشمان گریان همیشه بخندید

آیا زندگی شما را دست می‌اندازد؟ آیا این احساس را دارید که هیچ چیز درست پیش نمی‌رود؟ می‌خواهید دوستانتان بدانند که شما ناراحت هستید، بی‌آنکه گریه کنید؟ فیلتر Crying Eyes اسنپ‌چت می‌تواند چشمان شما را پر از اشک کند بی‌آنکه لازم باشد قطره‌ای اشک از چشمانتان فرو بریزد. برای استفاده از این فیلتر کافی است به‌سادگی اسنپ کد مربوط به Crying Eyes را اسکن کنید تا این فیلتر به شما چشمانی گریان بدهد. با این فیلتر، خنده روی لب‌های شما می‌نشیند.

بهترین فیلترهای اسنپ چت برای پسران

اسنپ چت فقط برای دختران نیست چون پسران هم می‌توانند از آن استفاده کنند و انواع فیلتر را روی چهره خودشان قرار دهند. در واقع طیف وسیعی از بهترین فیلترهای اسنپ چت برای مردان طراحی شده است. فیلترهای متعددی وجود دارد که می‌توانید با آنها بازی کنید و بر اساس آنچه انتخاب می‌کنید، می‌توانند ظاهر شما را به‌شدت تغییر دهند. در اینجا بهترین فیلترهای اسنپ چت برای پسران را ارائه داده‌ایم.

فیلتر سبیل

تا به حال به این فکر کرده‌اید که اگر سبیل داشته باشید چه چهره‌ای خواهید داشت؟ خب، با این فیلتر می‌توانید چهره سبیلوی خودتان را پیدا کنید. سبیل‌های اسنپ چت، صورت شما تغییر می‌دهد و بعد از قرارگرفتن روی صورت می‌فهمید که آیا می‌ارزد سبیل بگذارید یا نه؟ بله همان‌قدر واقعی و جذاب. سبیل‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید از بین آنها انتخاب کنید – فقط کافی است روی صفحه ضربه بزنید تا انواع مختلف سبیل را تجربه کنید.

فیلتر عینک آفتابی

می‌خواهید جذاب و باحال به نظر برسید؟ اگر بله، Flame Sunglasses فیلتر ایده‌آل برای شماست. فقط کافی است به‌سادگی اسنپ کد را اسکن کنید تا یک عینک آفتابی شعله‌ور جالب روی صورت شما ظاهر شود. درواقع، لنزها آتش خواهند گرفت! تنها کاری که باید انجام دهید این است که فقط با دوربین روبه‌رو شوید و افکت در لحظه‌ای که چهره شما را تشخیص می‌دهد فعال می‌شود. 

فیلتر اسنپ چت راکر

فیلتر اسنپ چت راکر

با فیلتر Rocker می‌توانید خود را به یک راکر تبدیل کنید. فقط اسنپ کد را اسکن کنید و بعد در مقام یک راکر خفن همه‌فن‌حریف، ظاهر شوید. شما نه فقط موهای صورتتان بلکه یک هدبند نیز روی صورت خواهید داشت – یک هدبند قرمز پر از ستاره. همچنین، یک ژاکت چرمی خواهید داشت که به‌محض قرار گرفتن در مقابل دوربین به‌صورت‌خودکار ظاهر می‌شود. راکر یکی از خفن‌ترین فیلترهای اسنپ چت است.

بهترین فیلترهای اسنپ چت برای زیبایی

با در دسترس‌بودن انبوهی از فیلترهای اسنپ چت برای زیبایی، امکانات بی‌پایانی برای شما فراهم است. هدف این فیلترها این است که شما را زیباتر نشان دهند. این فیلترهای اسنپ چت از خلاقانه‌ترین افکت‌هایی هستند که برای سلفی‌ها طراحی شده است. همچنین، می‌توانید از آنها برای تغییر ظاهر خود برای ویدیو هم استفاده کنید.

آرایش بورگوندی

آیا می‌خواهید بهترین فیلترهای اسنپ چت را برای زیبایی بگیرید تا سلفی‌های شگفت‌انگیز داشته باشید چون وقت آرایش‌کردن ندارید؟ دوربین خود را به سمت snapcode بگیرید تا فیلتر به‌طور‌خودکار فعال شود. هنگامی که فیلتر چهره شما را تشخیص داد، ظاهر جدیدی به شما می‌دهد. با این فیلتر نه‌تنها از رژ لب، بلکه از سایه چشم و خط چشم نیز استفاده خواهید کرد. همچنین روی گونه‌های خود رژگونه خواهید داشت. همان‌طور که از نام فیلتر Burgundy Makeup می‌توانید حدس بزنید، تم این آرایش، شرابی خواهد بود.

فیلتر آرایشی رنگین کمان

اگر می‌خواهید رنگ به صورت خود داشته باشید، از فیلتر آرایش رنگین‌کمان استفاده کنید. هنگامی که آماده شدید، برای شروع، فقط snapcode را اسکن کنید. فیلتر فعال و دوربین شما روشن می‌شود. شما آرایش مجازی خواهید داشت؛ رژ لب، خط چشم و سایه چشم. بخش مهم این است که سایه چشم شما تغییر رنگ می‌دهد و به‌همین‌دلیل است که به آن آرایش رنگین‌کمانی می گویند.

WOW، یکی دیگر از پرطرفدارترین فیلترهای اسنپ چت

با این فیلتر می‌توانید ظاهری شبیه عروسک به خود بدهید. استفاده از این فیلتر ظاهر چشمان شما را کاملاً تغییر می‌دهد چون چشم‌های شما بزرگ و حباب‌دار خواهند بود - درست مانند یک عروسک. در هر صورت، این افکت‌ها برجسته‌ترین عکس شما خواهند بود، گونه‌های صورتی خواهید داشت و به نظر می‌رسد که مقدار زیادی رژگونه زده‌اید. این یکی هم یکی از بهترین فیلترهای اسنپ چت برای پیداکردن آرایش موردعلاقه شماست. 

حرف آخر

چه به‌دنبال فیلتر اسنپ چت برای آیفون باشید و چه بخواهید بهترین فیلتر اسنپ چت برای اندروید را پیدا کنید، لیستی که در اختیار شما قرار دادیم یک لیست کامل از بهترین فیلترهای اسنپ چت است چون هم به‌درد سلفی‌های شما می‌خورد و هم سایر عکس‌ها. با این وجود لیست فیلترهای اسنپ چت آنقدر طولانی است که نمی‌شود همه را یکجا در یک مقاله معرفی کرد. خلاصه مهم این است که شما با این اپلیکیشن کار کنید و ببینید کدام یکی از فیلترها را دوست دارید.