اپلیکیشن پیلاتس به شما کمک می‌کند در خانه خود باشید اما به‌ صورت حرفه‌ای ورزش کنید! در روزگاری که کرونا، آلودگی هوا، دور کاری و مسافت‌های زیاد و هیاهوی شهری آفتی برای جسم و روان افراد شده، بهترین کار استفاده از اپلیکیشن‌های مفید و در دسترس است. در میان فروشگاه‌های مجازیِ عرضه نرم‌افزارها و برنامه‌های موبایلی، اپلیکیشن ورزش در خانه، یکی از پرطرفدارترین اپلیکیشن‌ها است که به کراّت دانلود می‌شود. همه‌چی آنلاین در این مطلب سعی کرده تا بهترین اپلیکیشن پیلاتس را به شما معرفی کند تا با دانلود آن به راحتی بتوانید در فضای خانه به این ورزش مفید و جذاب بپردازید. با ما با مطلب اپلیکیشن پیلاتس و انواع آن همراه باشید.

ورزش پیلاتس چیست؟

ورزش پیلاتس چیست؟

پیلاتس شکلی از تمرینات (یا با دستگاه مخصوص پیلاتس و یا روی تشک) است که عمدتاً بر تقویت عضلات مرکزی بدن تمرکز دارد. علاوه بر قدرت مرکزی بدن، سایر قسمت‌های بدن که پیلاتس به تقویت آن کمک می‌کند، پاها، بالای ران‌ها و باسن هستند. تمرینات پیلاتس کامل بدن بر روی گروه‌های مختلف ماهیچه‌ها، عضلات کمر، شکم و لگن تاثیر می‌گذارد. درست مانند یوگا، پیلاتس نیز فواید زیادی دارد. پیلاتس به شما انرژی می‌‎دهد، تعادل و انعطاف پذیری شما را بهبود می‌بخشد، عضلات را کشش و تقویت می‌کند، همچنین به کاهش وزن و تناسب اندام کمک می‌کند. پیلاتس در کنار تمامی این موارد به شما کمک می‌کند ریلکس شوید و حتی بهتر بخوابید. هدف پیلاتس تقویت بدن به روشی یکنواخت، با تاکید ویژه بر قدرت مرکزی بدن برای بهبود تناسب اندام و تناسب اندام عمومی است. تمرینات پیلاتس بر روی تشک یا با استفاده از تجهیزات خاصی مانند صندلی Reformer ،Cadillac و Wunda انجام می‌شود. این دستگاه‌ با سیستم قرقره‌ها و فنرها، دسته‌ها و تسمه‌های خود، بسته به نیاز شما می‌تواند مقاومت یا پشتیبانی را ارائه دهد. پیلاتس توسط جوزف پیلاتس آلمانی‌ الاصل توسعه یافت. او معتقد بود سلامت روانی و جسمی ارتباط نزدیکی با هم دارند. روش او تحت تأثیر ورزش‌های غربی از جمله ژیمناستیک، بوکس و کشتی یونانی-رومی بود. جوزف پیلاتس در سال 1920 به ایالات متحده مهاجرت کرد و یک استودیو در نیویورک افتتاح کرد و در آنجا روش خود را که "کنترولوژی"نامید، برای چندین دهه آموزش داد.

پیلاتس برای چه کسانی است؟

پیلاتس برای تمام سنین و سطوح توانایی و تناسب اندام مناسب است. اگر هر گونه نگرانی سلامتی - مانند وضعیت سلامتی یا آسیب - دارید، قبل از شروع هر برنامه ورزشی و یا استفاده از اپلیکیشن پیلاتس، از یک پزشک عمومی یا یک متخصص بهداشت مشاوره بگیرید.

فواید پیلاتس برای سلامتی چیست؟

گزارش‌های زیادی در مورد فواید پیلاتس برای سلامتی وجود دارد. با این حال، تعداد کمی از این موارد مورد بررسی دقیق علمی قرار گرفته اند و نیاز به تحقیقات بیشتری در این زمینه وجود دارد. اما به طور کلی تمرین‌کنندگان این رشته ورزشی می‌گویند پیلاتس منظم می‌تواند وضعیت بدن، توان عضلانی، تعادل و تحرک مفاصل را بهبود بخشد و همچنین استرس و تنش را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

آیا پیلاتس و استفاده از اپلیکیشن پیلاتس می‌تواند به کاهش کمردرد کمک کند؟

شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد پیلاتس می‌تواند درد افراد مبتلا به کمردرد غیر اختصاصی را تسکین دهد. برای مؤثر بودن تمرینات برای افراد مشکل‌دار، باید برنامه ورزشی متناسب با فرد باشد و توسط یک متخصص بهداشت واجد شرایط بررسی شود. یادتان باشد بیشتر معلمان پیلاتس متخصصان بهداشتی واجد شرایطی نیستند و نمی‌توانند برنامه ویژه درمانی برای بیماران تجویز کنند.

آیا پیلاتس می تواند به کاهش وزن من کمک کند؟

پیلاتس به عنوان یک فعالیت تقویت‌کننده عضلات طبقه‌بندی می‌شود که می‌تواند به شما در حفظ وزن سالم کمک کند. کلاس‌ها می‌توانند از نظر شدت متفاوت باشند: آنها می‌توانند ملایم یا پویا باشند و یا یک تمرین قوی ارائه دهند. اگر می‌خواهید وزن کم کنید، به شما توصیه می‌شود پیلاتس را با یک رژیم غذایی سالم و برخی فعالیت‌های هوازی مانند شنا، پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری ترکیب کنید.

تفاوت بین پیلاتس و یوگا چیست؟

تفاوت بین پیلاتس و یوگا چیست؟

با این که روش‌ها متفاوت است، اما پیلاتس و یوگا هر دو قدرت، تعادل، انعطاف پذیری، وضعیت بدن و تکنیک تنفسِ خوب و درست را توسعه می‌دهند. هر دوی این سیستم ورزش‌ها، بر ارتباط بین سلامت جسمی و روانی تأکید فراوان دارند، اگرچه یوگا تأکید بیشتری بر آرامش دارد و از مدیتیشن استفاده می‌کند. پیلاتس هم روی دستگاه و هم بر روی تشک انجام می‌شود، در حالی که یوگا کلاسیک به هیچ وسیله‌ای نیاز ندارد. تمرینات پیلاتس در یک جریان حرکتی بدون ژست‌های ثابت مرتبط با یوگا انجام می‌شود.

اپلیکیشن پیلاتس اِکسِیر سایز یا Pilates Exercises - Pilates at Home

اپلیکیشن پیلاتس اِکسِیر سایز یا Pilates Exercises - Pilates at Home

نیازی به رفتن به باشگاه ندارید، پیلاتس را به صورت آنلاین انجام دهید! با اپلیکیشن پیلاتس Exercises همه خواهند توانست پیلاتس انجام دهند. این یکی از بهترین برنامه‌های تمرین پیلاتس است که دارای تمریناتی برای مبتدی و حرفه‌ای است. تمامی تمرینات در این برنامه توسط یک مربی حرفه‌ای طراحی شده است. با دستور العمل‌ های ویدیویی درون اپلیکیشن پیلاتس یک مربی شما را بدون رفتن به باشگاه راهنمایی می‌کند. شما می‌توانید در این برنامه بهترین تمرینات را برای سطح خود پیدا کنید. همچنین می‌توانید تمرینات خود را سفارشی کنید و برنامه روزانه پیلاتس خود را برنامه‌ریزی کنید. با تمرینات این اپلیکیشن در حالی که عضلات خود را کشش و تقویت می‌کنید، کالری نیز می‌سوزانید. شما می‌توانید کالری‌های سوزانده‌ شده خود را ردیابی کنید و پیشرفت خود را مشاهده کنید. با برنامه تمرینی 30 روزه پیلاتس، بدن شما انعطاف پذیری قابل توجهی پیدا خواهد کرد. همچنین این برنامه تمرینی پیلاتس دارای تمرینات تنفسی نیز است. با استفاده از این اپلیکیشن بدون نیاز به تجهیزات، می‌توانید تنها با استفاده از وزن بدن خود پیلاتس انجام دهید. می‌توانید تمرینات آسان و مؤثر اپلیکیشن پیلاتس اکسِرسایز را در خانه، محل کار و هر جایی که می‌خواهید، به‌ صورت رایگان انجام دهید.

اپلیکیشن پیلاتس Pilates at Home: Workouts & Exercises

پیلاتس نوعی ورزش است که هدف آن توسعه انعطاف‌پذیری، وضعیت بدنی خوب، قدرت و تعادل در یک زمان است. راه‌های زیادی برای کار کردن با عضلات مرکزی بدن وجود دارد، اما افزودن حرکات پیلاتس به برنامه‌ی ورزشی روزانه‌تان، راهی عالی برای درگیر کردن ماهیچه‌های مرکزی بدن به روشی جدید است، زیرا همه پس از مدتی از انجام پلانک خسته می‌شوند. با اپلیکیشن پیلاتس برای مبتدیان، هسته بدن خود را تقویت کرده و ستون فقرات خود را کشش دهید. جوزف پیلاتس دنباله‌ای از تمرینات را ایجاد کرد که تمام بدن شما را حرکت می‌دهد، تمرکز بر تقویت عضلات مرکزی بدن و افزایش طول ستون فقرات، که هر دو به بهبود وضعیت بدن شما کمک می کنند. تمرینات تشک کلاسیک در تمرینات این اپلیکیشن، مقدمه‌ای عالی برای پیلاتس است که می‌توانید در خانه انجام دهید. مجموعه تمرینات پیلاتس در این برنامه به گونه‌ای طراحی شده که یک روال پیلاتس در خانه را برای شما فراهم کند و به شما کمک کند تا با تمرینات تشک پیلاتس آشنا شوید، خواه تازه‌کار باشید یا با تجربه. شما می‌توانید تمرینات مناسب برای سطح خود را پیدا کنید و همچنین تمرینات خود را سفارشی کنید و برنامه روزانه پیلاتس خود را برنامه‌ریزی کنید. اگر فردی هستید که تمرینات HIIT را دوست دارید، با استفاده از اپلیکیشن پیلاتس مذکور، یک تمرین کامل و عالی برای روز ریکاوری‌تان در نظر بگیرید. اما اگر تازه وارد ورزش شده‌اید، این برنامه گزینه بسیار خوبی است.

اپلیکیشن پیلاتس The Pilates Class

اپلیکیشن پیلاتس The Pilates Class

با استفاده از اپلیکیشن پیلاتس کلاس یک رویکرد منحصر به‌ فرد و متحول‌کننده برای پیلاتس را تجربه کنید. پس از استفاده از این برنامه نه تنها احساس قوی‌تر شدن خواهید کرد، بلکه احساس انعطاف و کشش و لاغر شدن هم می‌کنید. حتی از شر تنش‌های فیزیکی و استرس روحی نیز رها می‌شوید. بنابراین به ما اعتماد کنید، اپلیکیشن پلاتس کلاس را دانلود کنید و روند تغییری پایدار و پویا را دنبال کنید تا اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید. چه پیلاتس‌کار و ورزشکار باشید، چه مبتدی، چه یک مادر یا یک زن خانه‌دار، تاجر یا معلم یا کارمند، کلاس پیلاتس برای شما گزینه‌ای کاملاً مناسب است. برای دسترسی به همه ویژگی‌ها و محتوا، می‌توانید به صورت ماهانه یا سالانه با اشتراک تمدید خودکار در داخل برنامه در کلاس پیلاتس مشترک شوید. قیمت‌ها می‌تواند براساس منطقه متفاوت باشد و قبل از خرید در برنامه تأیید می‌شود. اشتراک در برنامه به طور خودکار در پایان چرخه خود تمدید می‌شود.

اپلیکیشن پیلاتس 5 Minute Pilates یکی از بهترین اپلیکیشن پیلاتس

یکی دیگر از بهترین اپلیکیشن پیلاتس با عنوان پیلاتس 5 دقیقه‌ای در واقع برنامه‌‌ی ایده‌آلی برای کسانی‌ است که می‌خواهند تمرینات پیلاتس سریع و آسان روزانه داشته باشند. هر تمرین در اپلیکیشن پیلاتس 5 دقیقه‌ای از مجموعه‌ای از تمرینات ساده اما موثر پیلاتس ایجاد می‌شود که برای مبتدیان ایده‌آل و کامل است. همچنین هر تمرین دارای تصاویری واضح و دستورالعمل‌هایی دقیق است که تضمین می‌کند همه ژست‌ها برای تمرینی مؤثر و حیاتی به‌ درستی انجام گیرند. برای کمک به حفظ سرعت مؤثر تمرینات اپلیکیشن پیلاتس، یک عملکرد تایمر تضمین می‌کند که تمام تمرینات برای مدت زمان مناسب انجام پذیرند. نکته قابل توجه اینکه هر جلسه در اپلیکیشن ورزش در خانه پیلاتس، کمتر از 5 دقیقه طول می کشد! تمرینات سریع و 5 دقیقه‌ای برای بسیاری از موقعیت‌ها ایده‌آل هستند. اپلیکیشن پیلاتس در 5 دقیقه، راهی عالی و شگفت‌انگیز برای شروع روز، روشی آسان برای از بین بردن استرس در محل کار و یا کمک به آرامش قبل از خواب است!

بهترین اپلیکیشن پیلاتس و یک باشگاه تمام عیار: Club Pilates

بهترین اپلیکیشن پیلاتس و یک باشگاه تمام عیار: Club Pilates

به برنامه جدید کلوپ پیلاتس خوش آمدید! برای به حداکثر رساندن عضویت خود در انجمن باشگاه پیلاتس، برنامه را دانلود کنید. برای شخصی‌سازی تجربه باشگاه پیلاتس، استودیوها، کلاس‌ها و مربیان دلخواه خود را بیابید و در فهرست مورد علاقه‌های خود قرار دهید.

 ویژگی‌های جدید برنامه: صفحه اصلی در این برنامه شخصی‌سازی شده که مهمترین اطلاعات برای شما از جمله کلاس‌های آینده و پیشرفت هدف یا تارگت را برجسته می‌کند. همچنین شما در نسخه ی جدید این برنامه می توانید به راحتی کلاس‌ها را رزرو کنید و به لیست انتظار بپیوندید. جستجو در نقشه ی استودیو ی تعاملی Club Pilates نیز از قابلیت های جدیدی است که به شما امکان پیدا کردن نزدیکترین باشگاه پیلاتس را ارائه می کند. همچنین شما می توانید کلاس‌های آینده خود را در اپلیکیشن و درون برنامه مندرجِ Club Pilates مشاهده کرده و عضویت خود را در برنامه مدیریت کنید.

یک چلنج اساسی پیلاتس

با اپلیکیشن پیلاتس 30 Days Pilates Challenge به مدت 30 روز مستمر ورزش کنید و بدن خود را بیازمایید! یکی از خوبی‌های پیلاتس این است که می‌توان آن را هر روز تمرین کرد. حتی یک مبتدی می‌تواند به تمرین روزانه بپردازد. ممکن است بخواهید تمرینات خود را با هم ترکیب کنید و یک روز در کلاسی ساده‌تر و روز بعد در کلاسی چالش برانگیزتر شرکت کنید، یا کلاسی را انتخاب کنید که یک روز بیشتر بر روی شکم و روز بعد روی عضلات سرینی تمرکز دارد. زیبایی پیلاتس این است که در استفاده از کل بدن خود، مسیرها و گزینه‌های زیادی با بیش از 50 تمرین در کارنامه ما برای انتخاب خواهید داشت. تنها چیزی که نیاز دارید یک حصیر یا یک فرش و یک گوشی موبایل است!حالا می‌توانید حرکات مختلفی را برای تقویت و تقویت کل بدن، بهبود تعادل، انعطاف‌پذیری و تحرک انجام دهید. روتین‌های اپلیکیشن پیلاتس در چلنجی 30 روزه، به‌ طور مؤثر بالا و پایین شکم، مورب و پشت را هدف قرار می‌دهد. بسیاری از این تمرینات پیلاتس نیز عضلات باسن و ران را هدف قرار داده و تقویت می‌کنند. تمرین مت پیلاتس برای مبتدیان - چالش30 روزه - کمک می‌کند بدنی سالم داشته باشید. چه بخواهید هسته خود را تقویت کنید، چه ماهیچه‌های بلند و لاغری ایجاد کنید یا یک تمرین کم‌تاثیر را به برنامه ورزشی خود اضافه کنید، بهترین اپلیکیشن پیلاتس مانند چلنج 30 روزه می‌تواند به شما کمک کند.

اپلیکیشن پیلاتس برای مبتدیان

اپلیکیشن پیلاتس برای مبتدیان

با اپلیکیشن پیلاتس Pilates for Beginners می‌توانید اصول اولیه پیلاتس را بیاموزید و در ضمن تمرین خوبی را پشت سر بگذارید! با این برنامه شما پایه‌های پیلاتس را به روشی آسان و دلگرم‌کننده یاد خواهید گرفت. تمرینات Pilates for Beginners برای هر کسی که تازه پیلاتس را شروع کند یا مایل به درمان آسیب‌های بدنی باشد، مناسب است. بنابراین با استفاده از اپلیکیشن پیلاتس برای مبتدیان، از یک کتابخانه تمرینی عالی در خانه، تمرینات کامل، آموزش‌ها و موارد دیگر بهره‌مند شوید. به یاد داشته باشید که بعد از ورزش استراحت مناسبی داشته باشید. ورزش و استراحت به تناسب اندام شما کمک خواهد کرد. تمرینات در اپلیکیشن پیلاتس مبتدیان بسیار چالش‌ برانگیز بوده و برای سوزاندن چربی شکم، پایین‌ تنه و عضلات شکم شما کارآمد است.

یکی از بهترین اپلیکیشن پیلاتس: Pilates to practice at Home

اگر به ورزش پیلاتس علاقه‌مندید، برنامه رایگان Pilates to practice at home را حتماً دانلود کنید! در حال حاضر انجام پیلاتس بسیار مد شده است و فوایدی که این نوع ورزش برای سلامتی ما به ارمغان می آورد فوق العاده است. اما همه برای رفتن به باشگاه یا سازگاری با برنامه‌های ارائه شده توسط باشگاه‌ها وقت ندارند. این یک اپلیکیشن کاربردی است تا بتوانید پیلاتس را در خانه تمرین کنید. به لطف اپلیکیشن پیلاتس تمرینی، وضعیت بدنی، انعطاف‌پذیری، قدرت، تعادل و هماهنگی خود را به میزان قابل توجهی بهبود می‌بخشید. همچنین تعادل بین بدن و ذهن را پیدا خواهید کرد. این برنامه به شما کمک می‌کند تا اندام خوبی داشته باشید، وزن خود را کاهش دهید و عضلات را به دنبال روال تمرین مشخص کنید. در این برنامه شما فیلم‌های رایگان برای همه سطوح پیدا خواهید کرد. بنابراین اگر می‌خواهید از تمام مزایایی که پیلاتس برای سلامتی ما به ارمغان می‌آورد بیشتر بدانید، برنامه رایگان مذکور را دانلود کنید و از بهترین آموزش‌های ویدیویی برای تمرین پیلاتس در خانه لذت ببرید. فرقی نمی‌کند مبتدی باشید یا نه، برای همه سطوح ویدیو وجود دارد! این برنامه به چندین زبان موجود است و دارای یک منوی بسیار آسان برای استفاده است که می‌توانید فیلم‌ها را انتخاب و طبقه‌بندی کنید.

اپلیکیشن Pilates Yoga Fitness Workouts at Home‏

تمرینات تناسب اندام پیلاتس یوگا در خانه، تمرینات روتین هفتگی در این برنامه برای تمامی سنین شامل کودکان، خردسالان، مسن‌ترها و به‌طور کلی برای همه گروه‌های سنی موجود است. تمرینات پیلاتس در اپلیکیشن پیلاتس یوگا، به شما کمک می‌کند تا در خانه به پاها و باسن خود فرم شکیلی بدهید. از ویژگی‌های تمرین تناسب اندام پیلاتس یوگا، افزایش تدریجی شدت ورزش در این اپلیکیشن پیلاتس است. در برنامه Pilates iYoga تمرینات اساسی را پیدا خواهید کرد و نحوه تمرین آنها را در هر زمان یاد خواهید گرفت. آنها برای افراد در هر سنی با سطوح مختلف فعالیت بدنی مناسب هستند. نتیجه این تمرین پیچیده، اندامی باریک، سلامتی عالی و خلق و خوی فوق‌ العاده است. بنابراین هرچه سریع‌تر این برنامه را از فروشگاه مجازی (وبسایت گوگل پلی) دانلود کنید!