بازی نقش آفرینی را می‌توانیم یکی از محبوب‌ترین سبک‌های بازی‌های موبایل بدانیم که کاربران فراوانی را روزانه مشغول خود می‌کند. بازی‌هایی با روایت‌هایی جذاب که با عناوین مختلف عرضه می‌شوند. برخی از این بازی‌ها آنقدر جذاب هستند که توسط کاربر لقب بهترین بازی های گوشی را نیز دریافت کرده‌اند. بازی‌هایی همچون Genshin Impact, Final Fantasy XV: Pocket Edition و بسیاری دیگر نه تنها در کنار داستان و گیم پلی، بلکه از گرافیکی فوق العاده نیز برخوردار هستند. اگر از طرفداران بازی‌ نقش آفرینی هستید، جای خوبی آمده‌اید چرا که قرار است به معرفی برخی از بازی بهترین بازی‌ها در این سبک بپردازیم.

بازی نقش آفرینی Chrono Trigger

Chrono Trigger

بازی Chrono Trigger یکی از بهترین بازی نقش آفرینی به حساب می‌آید که نه تنها در موبایل بلکه در سیستم‌های شخصی مانند سوپر نینتندو، پلی استیشن و ویندوز نیز توانسته است نمرات فوق العاده‌ای را دریافت کند. بسیاری بر این باور هستند که این بازی پایه گذار بازی‌های نقش آفرینی می‌باشد و تا حدودی نیز درست می‌گویند. این بازی دو بعدی نیاز پیش یک استراتژی برای زمان‌های حمله و دفاع دارد. چرا که بدون نقشه قبلی دشمنان شما به راحتی شما را شکست خواهند داد. برای بازی با این سن، چنین گیم‌پلی و الگوهای مبارزه‌ای کاملا طبیعی است. این بازی نقش آفرینی می‌تواند برای شروع گزینه خوبی باشد و پیشنهاد می‌شود حتما به آن یک شانس امتحان بدهید. دانلود بازی Chrono Trigger برای اندروید و iOS از طریق لینک های زیر اقدام کنید.

دانلود Chrono Trigger از گوگل پلی

دانلود Chrono Trigger از اپ استور

یکی از بهترین بازی های نقش آفرینی Genshin Impact

Genshin Impact

بازی Genshin Impact بدون تردید یکی از بهترین بازی نقش آفرینی می‌باشد و تا به امروز توانسته میلیاردها دلار درآمد کسب کند. داستان بازی، گیم‌پلی، گرافیک و موسیقی همه چیز در این بازی به بهترین شکل ممکن در کنار هم قرار گرفته‌اند و یکی از بهترین بازی های اندروید 2022 را تشکیل داده‌اند. نه تنها در گوشی‌های اندروید بلکه در سیستم عامل‌های دیگر مانند iOS، Windows و کنسول‌های خانگی نیز توانسته است نمرات فوق العاده‌ای بگیرد. پیشنهاد می‌شود این بازی را حتما دانلود کنید. ساعت‌های پای آن خواهید نشست و از بازی لذت خواهید برد. در نظر داشته باشید که این بازی یکی از سنگین‌ترین و گرافیک‌ترین بازی نقش آفرینی نیز می‌باشد.

بازی را نصب کنید و در دنیای زیبای Teyvat قدم بگذارید و هیولاها را از بین ببرید. برای دانلود بازی RPG، گنشین ایمپکت برای اندروید و iOS از طریق لینک های زیر اقدام کنید.

دانلود Genshin Impact از گوگل پلی

دانلود Genshin Impact از اپ استور

بازی نقش آفرینی اندروید Final Fantasy XV: Pocket Edition

Final Fantasy XV: Pocket Edition

سری بازی‌های فاینال فانتزی همیشه یکی از بهترین بازی نقش آفرینی با داستانی خارق‌العاده و جالب بود که در هر نسخه خود توانسته به موفقیت‌های بسیاری دست پیدا کند. بگذارید در ارتباط با بازی final fantasy 15 نسخه pocket edition حرف بزنیم. بازی را به گونه‌ای chibi-fied کردن تا بتوان آن را در گوشی‌های موبایل اجرا نمود، کاملا واضح است که یک بازی ps4 با گرافیک بی‌نظیرش در گوشی اجرا نشود. بازی نسبت به نسخه‌های کنسولی دارای تغییرات بسیاری در گرافیک و ساختار کاراکترها می‌باشد تا فضای رم کمتری را اشغال کند. بازی حجم زیادی نیاز دارد و از گرافیک بسیار زیبایی بهره می‌برد. اگر گوشی قدرتمندی دارید، پیشنهاد می‌شود. دانلود بازی Final Fantasy XV: Pocket Edition برای اندروید و iOS از طریق لینک های زیر اقدام کنید.

دانلود Final Fantasy XV: Pocket Edition از گوگل پلی

دانلود Final Fantasy XV: Pocket Edition از اپ استور

بازی نقش آفرینی Dragon Quest VIII

Dragon Quest VIII

بازی Dragon Quest VIII یکی دیگر از بازی‌های کلاسیک Square Enix به حساب می‌آید که بسیاری از طرفداران سبک RPG از آن با عنوان بهترین بازی این سبک یاد می‌کنند. این بازی یکی از محبوب‌ترین بازی‌های سه قسمت Dragon Quest است که به گوشی‌های همراه پا باز کرده و طرفداران را نیز با خود آورده است. خودتان را آماده کنید تا در دنیای مهیج این بازی ساعت ها سرگرم کنید. بدون تردید گیم پلی جذاب بازی و داستان جذاب آن موجب به وجود آمدن این بازی نقش آفرینی هیجان انگیز شده است. برای دانلود بازی Dragon Quest VIII برای اندروید و iOS از طریق لینک زیر اقدام نمایید. این بازی یکی از بهترین بازی های ایفون می‌باشد که طرفداران بسیاری را جذب خود کرده است.

دانلود Dragon Quest VIII از گوگل پلی

دانلود Dragon Quest VIII از اپ استور

بازی بازی نقش آفرینی ایفون Postknight

Postknight

شاید به ما بگویید که بازی Postknight به یک RPG کامل نیست، ولی پیشنهاد می‌شود کمی به حرف‌های گوشی دهید. مکانیک بازی کاملا RPG است و شما نقش postknight را ایفا می‌کنید. شما باید در مسیر بازی باید نامه و مواد را به سراسر دنیای بازی ارسال کرده و در عین حال با دشمنان مبارزه کنید. به طور کلی، این یکی از بهترین ای‌آرپی‌جی های موبایلی است و بازی آن لذت‌بخش است. بازی را نصب کنید و به عنوان شوالیه نامه رسان از بازی لذت ببرید.

دانلود بازی Postknight از گوگل پلی

دانلود بازی Postknight از اپ استور

دانلود بازی نقش آفرینی Titan Quest

Titan Quest

تایتن کوئست، یکی از بازی های کامپیوتری است که با وجود موفقیت‌های بسیار توانست پا به دنیای گوشی باز کند. در مورد گیم‌پلی، کاملا شبیه به نسخه Pc بوده و همچنان همان اصول را دارد. بازی بسیار جذاب و مهیج بوده و وقتی اینقدر خوب است، چرا نیاز به تغییرات در آن ایجاد کنیم؟ در مورد داستان، نیز Titan Quest همان بازی کامپیوتر است و تفاوتی را نخواهید دید. اگر به دنبال پیدا کردن خاطرات قدیمی می‌باشد پیشنهاد می‌شود بازی را نصب کنید. ولی متاسفانه این بازی رایگان نیست و برای اجرای آن باید پول پرداخت کنید.

دانلود Titan Quest از گوگل پلی

دانلود Titan Quest از اپ استور

سخن پایانی

با معرفی بهترین بازی نقش آفرینی با شما همراه بودیم. بازی‌هایی همچون Postknight و Genshin Impact تنها دو تا از موفق‌ترین بازی‌ها در این سبک می‌باشند و مطمئن باشید شما را ساعت‌ها سرگرم نگاه خواهند داشت. این دسته از بازی‌ها دارای گیم پلی و داستانی جذاب هستند و دانلود آن‌ها خالی از ضرر نیست.

منبع: cellularnews