همه ما با برند محبوب و معروف سامسونگ آشنا می باشیم. برند مشهور سامسونگ از پیش رویان صنعت تولید گوشی می باشد. با توجه به قدرت و محبوبیت این شرکت بعضی اوقات باگ های عجیبی از خود نشان می دهد. مشکلات رابط کاربری سامسونگ یکی از آن مشکلاتی می باشد که امروزه کاربران بسیاری با آن مواجه می باشند. کاربران بسیاری از خطای توقف Samsung One UI مواجه شده اند که باعث نارضایتی آنها شده است. در ادامه با لیستی از مشکلات رابط کاربری سامسونگ همراه باشید. با ما با بررسی باگ های One UI همراه باشید.

باگ های One UI

باگ های OneUI

در این بخش لازم است که به لیستی مشکلات رابط کاربری سامسونگ برای شما ارائه دهیم که توسط کاربران فراوانی تایید شده اند. در نظر داشته باشید این باگ ها و مشکلات در تمامی گوشی ها دیده نشده و کاربران مختلف هستند که این مشکلات رابطه کاربری را تجربه نکرده اند. از باگ های تایید شده می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

 • گزینه استفاده از داده ها + وای فای از توسعه دهندگان دیگر کار نمی کند.
 • بر اساس نظر سنجی در حدود 79% از کاربران بعد از آن که گوشی سامسونگ خود را آپدیت کردند با حدود 30 دقیقه تا یک ساعت عمر کمتر باتری گوشی خود مواجه شده اند.
 • باگ توقف پنجره های باز گوشی به صورت تصادفی 
 • بعضی اوقات در صورتی که از ویژگی تقسیم صفحه استفاده کنید تب پنل کار نخواهد کرد.
 • برنامه هایی که در آن ها از چند اکانت استفاده می کنید ممکن است با ارور روبرو شوند که با پاک کردن و نصب دوباره برنامه می توانید مشکل را حل نمایید.
 • افت فریم از 120 هرتز به 60 در زمان اسکرول کردن.
 • ویدئوها و گیف ها در بعضی از مواقع با باگ های جزئی در برنامه واتساپ روبرو می شوند.
 • و …

این باگ ها توسط کاربران مختلف تایید شده است، بسیاری با آنها روبرو شده اند. سامسونگ با آپدیت های دوره ایی که به کاربران خود ارائه می دهد به حل بسیاری از این مشکلات و باگ گوشی سامسونگ پرداخته است. مقایسه رابط کاربری سامسونگ و شیائومی و دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به لینک مراجعه نمایید.

رفع مشکلات رابط کاربری سامسونگ

رفع مشکلات رابط کاربری سامسونگ

راه حل مشکلات وان یو ای سامسونگ در بیشتر مواقع تنها باید به دست خود سامسونگ و در آپدیت هایی که به صورت دوره ایی ارائه می دهد رفع گردد. مشکلات رابط کاربری سامسونگ را در صورتی که نتوانستید رفع کنید پیشنهاد می شود که به دست یک تعمیرکار متخصص مراجعه نمایید. برای مشکلات نرم افزاری راه حل های متعددی وجود دارد که می توانیم به موارد زیر اشاره نمایید.

 • پاک کردن حافظه کش در صورتی که با کرش خوردن برنامه ها مواجه شدید.

برای پاک کردن کش برنامه یا بازی مورد نظر به تنظیمات بروید - قسمت برنامه ها Apps را پیدا نمایید-برنامه مورد نظر را پیدا کنید-پس از پیدا نمودن برنامه مورد نظر به بخش ذخیره Storage بروید-در این مرحله می توانید حافظه کش خود را پیدا کنید.

 • خاموش و روشن نمودن دستگاه موبایل خود در صورتی که دوربین شما با مشکل روبرو شد.
 • بعضی از اوقات مشکلات در ظاهر و تم موبایل ایجاد می شود که به طور معمول با خاموش و روشن نمودن گوشی برطرف می گردد.
 • در مرحله آخر اگر مشکلات شما حل نمی شود و یا با ارور های بزرگتری مانند توقف One UI مواجه شدید گوشی خود را به طور کامل ریست کنید. (در صورت نیاز و وجود ارورهای مخرب)

دوباره برای شما عزیزان مطرح می کنم در صورتی که با مشکلات سخت افزاری روبرو هستید و یا مشکل نرم افزاری شما غیر قابل حل شدن می باشد پیشنهاد می شود که به تعمیرکار متخصص مراجعه نمایید.

مشکلات رابط کاربری سامسونگ خرابی برنامه

مشکلات رابط کاربری سامسونگ خرابی برنامه

مشکلات رابط کاربری سامسونگ می تواند دارای دلایل مختلف داشته باشد. هنگ کردن برنامه ها می تواند دارای دلایل مختلفی داشته باشد. در این بخش سعی کردیم که به چهار روش رفع هنگی برنامه شما بپردازیم.

 • همانطور که برای شما گفتیم دیتا و حافظ کش خود را پاک کنید.
 • در گوشی خود فضای خالی ایجاد کنید.

برای انجام این کار می توانید به تنظیمات گوشی سامسونگ بروید - قسمت برنامه ها را پیدا کنید - بر روی تنظیمات برنامه سامسونگ بزنید - بر روی های بیشتر بزنید - مرتب سازی بر اساس حجم - برنامه پر حجم را پیدا کنید و در صورتی که به آن نیازی نداشتید آن برنامه را پاک کنید.

 • برنامه را دوباره نصب کنید.
 • گوشی خود را ریست کنید.

برای انجام این کار به تنظیمات کلی بروید - بروی بازنشانی و سپس بازنشانی کارخانه بزنید.

سخن پایانی

گوشی های سامسونگ از سری گوشی های قدرتمندی می باشند که در بازار فروش فراوانی دارند. One UI رابط کاربری سامسونگ دارای ویژگی های منحصر به فرد بسیاری می باشد که این گوشی ها را از دیگر گوشی ها متمایز می سازد. اما بدون شک دارای مشکلات رابط کاربری سامسونگ بزرگ و کوچکی نیز می باشد که کاربران خود را در بعضی مواقع به دردسر انداخته است. برای باگ های موجود راه های مختلفی وجود دارد. باید در نظر بگیرید که شاید این روش ها که روش های کلی می باشند بر روی دستگاه شما جوابگو نباشد و تنها روش حل مشکلات شما رفتن به خدمت یک تعمیرکار ماهر و متخصص باشد.

منبع: sammyfans