استیکرها و ایموجی‌های اپلیکیشن واتساپ، همیشه از بزرگ‌ترین ضعف‌های این برنامه به حساب می‌آید. اما دیگر جای نگرانی نیست، چرا که در این مقاله قصد داریم تا انتقال استیکر تلگرام به واتساپ را به شما آموزش بدهیم. این روش بسیار ساده و به راحتی قابل انجام است؛ برای انجام این کار، باید یک برنامه را دانلود کنید و از یک ربات در تلگرام استفاده کنید. همچنین برای آموزش ساخت استیکر تلگرام، می‌توانید بر روی لینک کلیک کنید.

بیشتر بخوانید: نصب مجدد واتساپ

انتقال استیکر تلگرام به واتساپ

در ابتدا، گفتنی است انتقال استیکر تلگرام به واتس اپ در ایفون و اندروید به یک شکل است و تفاوتی ندارند. برای شروع انتقال استیکر تلگرام به واتساپ، نیاز به ربات استیکر دانلودر و برنامه پرسونال استیکرز فور واتساپ دارید. با ما همراه باشید.

تلگرام را بازکنید و به قسمت (Settings) بروید.

تلگرام را بازکنید و به قسمت (Settings) بروید.

 گزینه (Chat Settings) را باز کنید و به پایین اسکرول کنید

 گزینه (Chat Settings) را باز کنید و به پایین اسکرول کنید تا به گزینه (Stickers and Masks) برسید. پس از انتخاب گزینه (Stickers and Masks)، به دنبال پک استیکر مورد نظر بگردید.

 پس از یافتن پک مورد نظر، گزینه سه نقطه آن پک را بزنید و گزینه (Copy link) را انتخاب کنید.

 پس از یافتن پک مورد نظر، گزینه سه نقطه آن پک را بزنید و گزینه (Copy link) را انتخاب کنید.

در قسمت جست‌وجو تلگرام اصطلاح (Sticker Downloader) را تایپ کنید. ربات مورد نظر را که اولین گزینه است، انتخاب و باز کنید.

در قسمت جست‌وجو تلگرام اصطلاح (Sticker Downloader) را تایپ کنید. ربات مورد نظر را که اولین گزینه است، انتخاب و باز کنید.

 گزینه استارت را انتخاب کنید و لینکی را که قبلاً کپی کرده‌اید در این ربات (Paste) یا جای‌گذاری کنید

 گزینه استارت را انتخاب کنید و لینکی را که قبلاً کپی کرده‌اید در این ربات (Paste) یا جای‌گذاری کنید. این ربات 3 فایل در اختیار شما می‌گذارد. فایلی که در اسم آن از (Png) استفاده شده را دانلود و سیو کنید. سپس فایل دانلود شده را از حالت زیپ خارج کنید. در قدم بعدی برنامه (Personal Stickers for whatsapp) را دانلود و باز کنید.

پس از اجرای برنامه مورد نظر، می‌توانید 30 عکس را انتخاب و آن‌ها را پک کنید و تیکش را بزنید.

پس از اجرای برنامه مورد نظر، می‌توانید 30 عکس را انتخاب و آن‌ها را پک کنید و تیکش را بزنید.

در این مرحله کافیست گزینه (Add) را انتخاب کنید.

در این مرحله کافیست گزینه (Add) را انتخاب کنید. پس از انجام مرحله یازدهم، می‌توانید واتساپ را باز کنید و از استیکر‌های انتقال داده شده استفاده کنید و لذت ببرید.

آموزش انتقال استیکر متحرک تلگرام به واتساپ

بعد از آموزش انتقال استیکر تلگرام به واتساپ، نوبت به آموزش انتقال استیکرهای متحرک رسیده است. در این بخش همراه ما باشید تا انتقال استیکر متحرک تلگرام به واتساپ را به شما آموزش دهیم. نکته‌ای که باید به آن اشاره کنیم، این است که انتقال استیکر معمولی و متحرک تفاوت آنچنانی با یکدیگر ندارند و فقط برنامه‌ای که به آن نیاز دارید، متفاوت است. در ادامه مرحله به مرحله انتقال استیکر متحرک از تلگرام به واتساپ را آموزش می‌دهیم. با ما همراه باشید.

در ابتدا تلگرام باز کنید و در بخش جستجو (Sticker Downloader) را تایپ کنید.

در ابتدا تلگرام باز کنید و در بخش جستجو (Sticker Downloader) را تایپ کنید. اولین گزینه را باز کنید و ربات را فعال کنید. در این مرحله کافیست استیکر متحرک مورد نظر خود را برای این ربات ارسال کنید.

پس از ارسال استیکر متحرک مورد نظر، این ربات چهار فایل برای شما ارسال می‌کند.

 پس از ارسال استیکر متحرک مورد نظر، این ربات چهار فایل برای شما ارسال می‌کند. شما باید گزینه‌ای که در اول اسم خود از اصطلاح (Gif) به کار رفته را دانلود و سیو کنید.

در مرحله بعدی باید این فایل را از حالت زیپ خارج کنید.

در مرحله بعدی باید این فایل را از حالت زیپ خارج کنید. در این مرحله باید برنامه (Animated Sticker maker) را دانلود، نصب و اجرا کنید.

پس از اجرای برنامه ذیل، گزینه (Create Pack) را انتخاب کنید.

پس از اجرای برنامه ذیل، گزینه (Create Pack) را انتخاب کنید.

 سپس گزینه (+) را باز کنید و بر روی گزینه (IMPORT MULTIPLES) کلیک کنید.

 سپس گزینه (+) را باز کنید و بر روی گزینه (IMPORT MULTIPLES) کلیک کنید. نکته مهم: می‌توانید با انتخاب گزینه (IMPORT GIF ONLINE) گیف های خود را به واتساپ منتقل کنید.

حالا فقط کافیست گزینه (ADD TO WHATSAPP) را انتخاب کنید و سپس گزینه (Add) را لمس کنید.

حالا فقط کافیست گزینه (ADD TO WHATSAPP) را انتخاب کنید و سپس گزینه (Add) را لمس کنید. با انجام این 9 مرحله، به‌ راحتی می‌توانید استیکرهای متحرک از تلگرام به واتساپ منتقل کنید.

سخن پایانی

ساخت استیکر واتساپ و تلگرام یکی از سرگرمی‌های بسیاری از کاربران است. در این مقاله تنها راه حل انتقال استیکر تلگرام به واتساپ را به شما آموزش دادیم. همچنین به شما گفتیم، برای انجام این فرایند، نیاز به ربات استیکر دانلودر و برنامه‌ (Personal Stickers for whatsapp) دارید. همچنین برای انتقال استیکر متحرک، نیاز به ربات استیکر دانلودر و برنامه ‌(Animated Sticker maker) نیاز دارید. در ادامه به شما توضیح دادیم که انتقال استیکر تلگرام به واتس اپ در اندروید و ایفون هیچ تفاوتی ندارد و با انجام تنها چند مرحله ساده به راحتی می‌توانید استیکرهای خود را از تلگرام به واتساپ انتقال دهید.

منبع