شرکت اپل، در سال‌های اخیر ویجت‌های فوق‌ العاده‌ای را به سیستم عامل آیفون و دیگر دستگاه‌های این شرکت اضافه کرده است. این ویجت‌ها به اندازه‌ای محبوب و کاربردی هستند که بسیاری از کاربران، به دنبال انتقال ویجت های آیفون به اندروید هستند. ویجت‌های آب و هوا، ساعت و ... که به ما کمک می‌کنند تا دیگر برای استفاده از این اطلاعات برنامه را باز نکنیم و تنها با یک نگاه کار خود را پیش ببریم. در این مقاله قصد داریم تا انتقال ویجت آیفون برای اندروید را به شما آموزش دهیم تا به‌ راحتی ویجت‌های کاربردی آیفون را به گوشی‌های اندرویدی خود انتقال دهید و از آن استفاده کنید. با ما همراه باشید.

ویجت چیست چه کاربردی دارد؟

قبل از اینکه به سراغ آموزش انتقال ویجت آیفون برای اندروید برویم، بهتر است با تعریف و کاربرد‌های ویجت آشنا شویم؛ ویجت‌ها در واقع یک میانبر از یک برنامه هستند، که به‌ واسطه آن دیگر لازم نیست وارد برنامه شویم تا از آن استفاده کنیم. برای مثال برنامه هواشناسی خود گوشی را می‌توان به‌ واسطه ویجت آن نگاه کرد و از آن استفاده کرد. دیگر لازم نیست که برنامه را باز کنید و برای استفاده از این قبیل برنامه‌ها زمان زیادی را از دست بدهید.

اگر به فعال کردن ویجت‌های گوشی خود علاقه‌مند هستید، کافی است انگشت خود بر روی صفحه اصلی گوشی خود نگه دارید. سپس گزینه (Widgets) را انتخاب کنید. در این بخش می‌توانید ویجت مورد نظر خود را انتخاب کرده و آن را به صفحه اصلی اضافه کنید.

آموزش انتقال ویجت های آیفون به اندروید به دو روش ساده

در این بخش قصد داریم دو روش برای انتقال ویجت آیفون برای اندروید را به شما آموزش دهیم و دو برنامه مختلف برای انجام این کار را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

انتقال ویجت آیفون برای اندروید به واسطه اپلیکیشن Widgetopia

انتقال ویجت آیفون برای اندروید به واسطه اپلیکیشن Widgetopia

اولین اپلیکیشن پیشنهادی برای نصب کردن ویجت های آیفون برای اندروید، Widgetopia است. Widgetopia یک اپلیکیشن بسیار کاربردی است که بیش از 3500 ویجت آماده را در خود جای داده است. با استفاده از این برنامه می‌توانید ویجت‌های مخصوص گوشی‌ سامسونگ، گوشی شیائومی و گوشی اپل را پیدا کنید و آن‌ها را بر روی گوشی خود کارگذاری کنید.   

استفاده از این برنامه بسیار ساده است و نیازی به آموزش ندارد. فقط کافی است که این برنامه را نصب کنید. پس از نصب برنامه 3500 ویجت برای شما آماده است که از آن‌ها استفاده کنید. نکته مهم این است که بعضی از ویجت‌های برنامه Widgetopia پولی هستند و برای استفاده از آن‌ها باید هزینه‌ پرداخت کنید.

انتقال ویجت آیفون برای اندروید به واسطه اپلیکیشن KWGT WIDGETS

انتقال ویجت آیفون برای اندروید به واسطه اپلیکیشن KWGT WIDGETS

راه دومی که برای نصب ویجت آیفون برای اندروید می‌خواهیم به شما معرفی کنیم، اپلیکیشن KWGT WIDGETS است. به کمک این اپلیکیشن می‌توانید ویجت‌های آی او اس 14 را بر روی گوشی اندرویدی خود بارگذاری کنید. وقتش رسیده است تا نصب ویجت آیفون برای اندروید را به کمک این اپلیکیشن به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.

  • در قدم اول دو برنامه KWGT WIDGETS و ویجت‌های آی او اس 14 برای KWGT دانلود کنید.
  • پس از نصب این دو برنامه، انگشت خود را برای صفحه اصلی یا هوم اسکرین گوشی خود نگه دارید و یک ویجت جدید بسازید.

نکته: ویجتی‌ که در حال ساخت آن هستید، باید ابعاد 2*2 یا 2*4 داشته باشد.

  • در قدم بعدی ویجت خالی را انتخاب کنید و گزینه ویجت‌های آی او اس 14 برای KWGT را انتخاب کنید.
  • حال در بین گزینه‌های مختلف شما می‌توانید انتخاب خود را انجام دهید و در صورت تمایل، رنگ و ظاهر ویجت دلخواه را تغییر دهید.
  • در پایان، گزینه Save را انتخاب کنید.

بعد از اتمام مراحل بالا، می‌توانید از ویجت مورد نظر خود استفاده کنید.

اپلیکیشن KWGT WIDGETS مرحله ی پایانی

نتیجه گیری

در این مقاله سعی کردیم تا شما را با دو روش برای نصب ویجت آیفون برای اندروید آشنا کنیم. همچنین توضیح دادیم که ویجت چیست و چه کاربردی دارد؟ گفتنی است که ویجت‌ها، میانبرهای کارآمدی هستند که به‌ واسطه آن می‌توان از اتلاف وقت جلوگیری کرد. از معروف‌ترین ویجت‌ها مانند، ویجت آب‌‌ و هوا تا ویجت‌های کاربردی موزیک پلیرها باعث شده تا کار کردن با گوشی‌های هوشمند بسیار ساده و جذاب باشد. در پایان امیدواریم که اطلاعات مذکور، مورد توجه شما قرار گرفته باشد. همچنین نظر خود را در مورد ویجت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. به نظر شما ویجت‌های کدام گوشی از دیگر گوشی‌ها بهتر است؟

منبع: https://www.androidcentral.com