حتماً برایتان پیش آمده است که بعد از یک روز شلوغ، تصمیم بگیرید با تماشای فیلمی سرگرم‌کننده به خودتان استراحت دهید. در چنین شرایطی ممکن است ویدیو پلیر آیفون شما امکانات لازم را نداشته باشد و تنش حاصل از کار را بیشتر کند. در این مقاله می‌خواهیم بهترین ویدیو پلیر برای آیفون را به شما معرفی کنیم تا با قابلیت‌های آن‌ها آشنا شوید و راحت‌تر فیلم ببینید. سیستم عامل آیفون فرمان را طوری به‌ دست گرفته تا امکاناتش را روز‌ به‌ روز دقیق‌تر در اختیار ‌همه کاربرانش قرار دهد؛ پس جای هیچ نگرانی نیست. در این‌جا مشخصات بهترین ویدیو پلیر برای آیفون را با دقت بررسی خواهیم کرد و به شما خواهیم گفت که هر ویدیو پلیر چه قابلیت‌هایی دارد. آیا در مشخصاتِ این ویدیو پلیرها امکان بارگزاری زیرنویس وجود دارد یا خیر؟ از بین بهترین ویدیو پلیرها برای آیفون چهار مورد آن را انتخاب کردیم: 

  •  ویدیو پلیر KMPlayer 
  •  ویدیو پلیر 8Player 
  •  ویدیو پلیر PlayerXtreme Media Player   
  •  ویدیو پلیر OPlayer Lite

با ما همراه باشید تا ببینیم بهترین ویدیو پلیر برای آیفون چه ویژگی‌هایی دارد.

پخش‌کننده فیلم KMPlayer در لیست بهترین ویدیو پلیر برای آیفون و حامی تمامی فرمت‌ها

 ویدیو پلیر KMplayer پخش‌کننده اچ.دی گوشی اپل را پشتیبانی و 4K،8K کیفیت فیلم یو.اچ.دی را پخش می‌کند. طبق آمار (وب‌سایت FOSSBYTES) این پخش‌کننده در لیست بهترین ویدیو پلیر برای آیفون قرار گرفته است. این ویدیو پلیر به تازگی امکانات زوم کردن فیلم، تنظیم لیست پخش، تنظیم زیرنویس و غیره را اضافه کرده است. یکی از ویژگی‌هایی که باعث محبوبیت این برنامه پخش‌کننده فیلم شده، این است که تمامی فرمت‌ها را پشتیبانی می‌کند. به‌ طور‌ مثال فرمت DivX را پشتیبانی کرده و فیلم را برای شما قابل‌ پخش می‌کند. این فرمت فایل‌های پرحجم فیلم را با حفظ کیفیت فشرده می‌کند. از دیگر ویژگی‌های KMplayer می‌توان به قابلیت قفل کردن صفحه نمایش هنگام پخش فیلم اشاره کرد.

8 player نه فقط یک پلیر فیلم بلکه یک اپ چند رسانه‌ای

در لیست بهترین ویدیو پلیر برای آیفون به 8 player رسیدیم. این ویدیوپلیر نه فقط یک پخش‌کننده فیلم، بلکه برنامه‌ای چند رسانه‌ای برای آیفون، آی پد و اپل تی.وی است که از سرورهای DLNA / UPnP, SMB, FTP, Dropbox Google Drive and One Drive پشتیبانی می‌کند. به‌ علاوه با اینکه با وجود محدودیت در پخش فرمت‌ها، فرمت asf را باز می‌کند. این فرمت قابلیت پشتیبانی زیرنویس‌ها را دارد.

با PlayerXtreme Media playr چند زبانه فیلم ببینید

با PlayerXtreme Media player می‌توانید به‌ راحتی فیلم ببینید. این پلیر با پشتیبانی از فرمت‌های مختلف نگرانی نخواندن فرمت‌ها را برای تماشاگران فیلم رفع کرده است. بارگذاری زیرنویس همزمان با چند زبان هم از مشخصات ویژه‌ای است که باعث می‌شود به انتخابتان شک نکنید. این پخش‌کننده فیلم که در لیست بهترین ویدیو پلیر برای آیفون قرار دارد، از فرمت‌های مختلفی پشتیبانی می‌کند تا مسیرتان برای تماشای فیلم هموارتر شود. این فرمت‌ها عبارتند از: vob ،asf ،avi ،divx ،dv ،dat ،flv ،gxf ،m2p ،m2ts ،m2v ،m4v ،mkv ،moov ،mov ،mp4 ،mpeg ،mpeg1 ،mpeg2 ،mpeg4 ،mpg ،mpv ،mt2s ،mts ،mxf ،ogm ،ogv ،ps ،qt ،rm ،rmvb ،ts ،vob ،WebM ،wm wmv ،iso ،wtv ،video_ts.

OPlayer Lite در لیست بهترین ویدیو پلیر برای آیفون: هم با اپ‌ های دیگر کار کن و هم فیلم ببین!

با OPlayer Lite در آیفون حتماً از تماشای فیلم لذت خواهید برد و این ویدیو پلیر به لیست علاقه‌مندی‌های شما افزوده خواهد شد. در این ویدیو پلیر امکان پخش فیلم در پس‌ زمینه وجود دارد. در گوشی‌های اپل برای باز شدن فیلم‌هایی که فرمتشان 3 GP است، معمولاً از این پخش‌کننده فیلم استفاده می‌کنند. برنامه پخش فیلم OPlayer Lite از فرمت‌های mkv ،wmv ،avi ،divx ،xvid ،rmvb ،rm ،flv ،mp4 ،4k ،mov ،3gp ،m4v ،blu-ray،ts،m2ts،swf،asf vob ،h.265 (hevc) ،webm پشتیبانی می‌کند.

سخن آخر

سخن آخر

این روزها شبکه‌های مختلف روز‌ به‌ روز سریال‌های متنوعی را برای تماشا در اختیار مخاطبانشان قرار می‌دهند. تنوع و سرعت بروز‌ شدن این فیلم و سریال‌ها باعث شده است که مخاطبان زیادی با استفاده از امکانات تلفن همراه خود به تماشای فیلم بنشینند و از ساعت‌های استراحت و اوقات فراغت خود بیشترین لذت را ببرند. امیدواریم با انتخاب بهترین ویدیو پلیر برای آیفون بهترین لحظات را داشته باشید.