همه ی ما عکس هایی داریم که به قصد انتشار در صفحه های اجتماعی آن ها را می گیریم. عکس ها پس از گرفته شدن نیاز به ویرایش دارند، بسیاری اقدام به عوض نمودن رنگ ها و افزودن افکت های مختلف می نمایند. اما بعضی دیگر اقدام نوشتن متن روی عکس خود می نمایند. برنامه های مختلفی جهت اضافه کردن متن به عکس وجود دارد، اما باید بدانیم همه ی این برنامه ها دارای عملکرد یکسانی نمی باشند. در ادامه با بررسی بهترین برنامه های اضافه نمودن عکس به تصویر همراه باشید. بهترین برنامه ادیت عکس ایفون و اندروید را می توانید از طریق لینک پیدا کنید.

برنامه عکس نوشته ساز

برنامه های عکس ساز بسیاری وجود دارد اما باید در نظر داشته باشید که همه این برنامه ها دارای کیفیت مناسب نمی باشند. در ادامه با بررسی 5 تا از بهترین نوشتن متن روی عکس همراه باشید. این برنامه در کنار نوشته ساز دارای ویژگی های مختلف دیگه ایی می باشند که می توانند نه تنها در اضافه نمودن نوشته به عکس بلکه افکت های مختلف نیز شما را یاری نمایند.همچنین برای شما این امکان را فراهم نمودیم تا بتوانید به راحتی اقدام به دانلود برنامه عکس نوشته ساز برای گوشی هوشمند خود نمایید.

برنامه photodirector

برنامه photodirector

 • دانلود: بیش از 50 میلیون
 • امتیاز: 4.4
 • رده سنی: همه رده های سنی

برنامه مجهز و پیشرفته photodirector را می توانیم یکی از بهترین برنامه های ادیت عکس و نوشتن متن روی عکس بدانیم. می توانید توسط این برنامه افکت ها و ویرایش های مختلفی را برای خود اضافه نمایید. از جمله امکانات این برنامه ابزارهای پیشرفته نورپردازی، فیلترها و افکت های متنوع، ابزارهای متنوع انیمیشن و … از جمله ویژگی های این برنامه می باشند. این برنامه دارای رابط کاربری بسیار دوستانه ایی می باشد و شما می توانید به راحتی از این برنامه استفاده نمایید. با استفاده از این برنامه می توانید اقدام به نوشتن متن روی عکس در استوری اینستاگرام خود بنمایید.
دانلود برنامه photodirector از گوگل پلی

دانلود برنامه photodirector از اپ استور

برنامه نوشتن متن روی عکس Pixlr

برنامه نوشتن متن روی عکس Pixlr

 • دانلود: بیش از 50 میلیون
 • امتیاز: 4.2
 • رده سنی: همه رده های سنی

برنامه Pixlr را می توانیم یکی از بهترین برنامه های ادیت عکس می باشند که دارای تنوع ابزارهای بسیاری می باشند. با توجه به ابزارهای مختلف و متنوعی که دارد شما را همه جوره تامین می نماید و به هیچ وجه شما را از ادیت ویدیو دلسرد نمی نماید. این برنامه در نسخه رایگان خود ویژگی های بسیاری را به مخاطب خود را ارائه می دهد و نیازی به خرید نسخه پرو نیست.از ویژگی های این برنامه می توانیم به مواردی داشتن templates مختلف، فضای کاربری دوستانه و موارد دیگر اشاره نمود. می توانید با این برنامه به راحتی اقدام به نوشتن متن روی عکس بنمایید.
دانلود برنامه نوشتن متن روی عکس Pixlr از گوگل پلی

دانلود برنامه نوشتن متن روی عکس Pixlr از اپ استور

برنامه PicsArt بهترین ادیتور عکس و افکت

برنامه PicsArt بهترین ادیتور عکس و افکت

 • دانلود: بیش از 500 میلیون
 • امتیاز: 4.1
 • رده سنی: نوجوانان

بی شک همه ما با نام برنامه PicsArt آشنا می باشیم. این برنامه را می توانیم یکی از بهترین برنامه های ادیت عکس بدانیم که دارای محبوبیت بالایی در میان مردم می باشد. برنامه Picsart با امکانات بسیاری وارد مارکت ها شده است و کیفیت بالای آن زبانزد همگان می باشد. نوشتن متن روی عکس یکی از امکانات این برنامه می باشد. شما می توانید توسط فونت های مختلف و ابزارهای مختلفی که دارد می تواند به شما جهت درست کردن عکس نوشته کمک فراوانی نماید. برنامه عکس نوشته ساز زیر دارای امکانات بسیاری می باشد.

دانلود برنامه PicsArt بهترین ادیتور عکس و افکت از گوگل پلیدانلود برنامه PicsArt بهترین ادیتور عکس و افکت از اپ استور

برنامه نوشتن متن روی عکس Snapseed

برنامه نوشتن متن روی عکس Snapseed

 • دانلود: بیش از 100 میلیون
 • امتیاز: 4.4
 • رده سنی: همه رده های سنی

برنامه اسنپ سید یک برنامه تمام عیار در زمینه ادیت و ویرایش عکس می باشد. این برنامه هر امکاناتی را که فکر می کنید دارا می باشد. دارای بیش از 30 ابزار با کیفیت ادیت عکس می باشد و همچنین قابلیت اضافه نمودن فیلتر با یک ضربه را دارا می باشد. صفحه کاربری ساده و سریع آن یکی از ویژگی های خوب آن به حساب می آید. ابزار مختلف نوشتن دارد که می تواند برای شما یک عکس نوشته ساز قدرتمند محسوب شود. همچنین با این برنامه می توانید اقدام به ترکیب دو عکس نیز بنمایید.
دانلود برنامه نوشتن متن روی عکس Snapseed از گوگل پلی

دانلود برنامه نوشتن متن روی عکس Snapseed از اپ استور

برنامه ادیت تصویر Adobe Photoshop Camera

برنامه ادیت تصویر Adobe Photoshop Camera

 • دانلود: بیش از 1 میلیون 
 • امتیاز: 4.6
 • رده سنی: همه رده های سنی

این برنامه از سری برنامه های معروف Adobe می باشد که باز هم مثل همیشه با یک برنامه پر از امکانات به عرصه کار آمد. این برنامه می تواند هرگونه نیاز شما در ادیت عکس را برطرف نماید. این برنامه از هوش مصنوعی قدرتمندی استفاده می نماید. همچنین دارای دوربین تصویر برداری می باشد که به صورت زنده افکت های دلخواهتان را وارد آن نمایید. توسط این برنامه میتوانید متن دلخواهتان را بنویسید و روی عکس بیاندازید و عکس دلنوشته خودتان را ایجاد نمایید. این برنامه قدتمند را به همه شما عزیزان پیشنهاد می دهیم.
دانلود برنامه ادیت تصویر Adobe Photoshop Camera از گوگل پلی

دانلود برنامه ادیت تصویر Adobe Photoshop Camera از اپ استور

نوشتن متن روی عکس پروفایل

برنامه هایی که بالاتر برای شما بیان نمودیم همگی دارای قابلیت های فراوانی می باشند. می توانید افکت های مختلف و فریم های مختلف به عکس خود اضافه نمایید و حتی بعضی دوربین اختصاصی خود را دارند. برای نوشتن متن روی عکس پروفایل شما می توانید از برنامه های قدرتمندی مانند Snapseed بهره ببرید. افراد به طور معمول این کار را جهت زیباتر شدن عکس پروفایلشان انجام می دهند و برنامه های مختلفی را برای این کار انتخاب می نمایند. برنامه های معرفی شده همگی از قدرتمندترین برنامه های این حوزه می باشند و پیشنهاد می شود که از آنها بهره ببرید.

نوشتن متن روی عکس در استوری اینستاگرام

همانطور که برای شما بیان نمودیم برنامه ی Picsart از بهترین برنامه های ادیت تصویر می باشد و برای ایجاد متن بر روی عکس می تواند از این برنامه به راحتی استفاده کنید تنها لازم است که مراحل زیر را پیش بروید.

 • پس از باز کردن برنامه بروی علامت + بزنید.

نوشتن متن روی عکس در استوری اینستاگرام

 • پس از آن که عکس خود را انتخاب نمودید با محیط کاربری و ابزارهای این برنامه مواجه می شوید. منوی ابزار ها را به سمت راست اسکرول کنید تا به ابزار Text برسید و سپس بروری آن کلیک کنید.

نوشتن متن روی عکس در استوری اینستاگرام

 • در صفحه باز شده متن خود را وارد نمایید و علامت تیک در گوشه صفحه را لمس کنید.

نوشتن متن روی عکس در استوری اینستاگرام

 • متن اضافه شد. به همین سادگی متن خود را اضافه نمودید و می توانید فونت و اندازه این متن ها را تغییر دهید.

نوشتن متن روی عکس در استوری اینستاگرام

سخن پایانی

این برنامه ها نه تنها در نوشتن متن روی عکس دارای مهارت و قدرت می باشند بلکه دارای ابزارهای قدرتمند دیگری نیز می باشد که دارای کیفیت کاری بالایی بوده و می توانند تمامی نیاز های ویرایش عکس شما را برطرف نمایند. این برنامه ها دارای کیفیت بسیار بالایی در ادیت عکس می باشند. سعی نمودیم بهترین برنامه ادیت عکس ایفون و اندروید برای شما معرفی نماییم تا بتوانید در انتخاب برنامه بهترین تصمیم را بگیرید. از این برنامه ها می توانید در جهت نوشتن متن روی عکس پروفایل و … استفاده نمایید.

منبع: cyberlink