گاهی پیش می‌آید که باید یک فایل پی دی اف را ویرایش و نکاتی را کم و زیاد کنیم اما فایل قابلیت ویرایش ندارد و حتی برنامه پی دی اف هم کمکی نخواهد کرد! در چنین مواردی تبدیل پی دی اف به پاورپوینت یکی از راه‌های آسان و کاربردی است که کمک می‌کند هرگونه ویرایشی که خواستید در فایل خود ایجاد و سپس آن را با تغییرات خود ذخیره‌سازی کنید. اما سوال اصلی اینجاست، چگونه پی دی اف را به پاورپوینت تبدیل کنیم؟ خوشبختانه ابزار در این زمینه کم نیستند ولی نکته قابل‌توجه آن انتخاب ابزارهایی است که تبدیل پی دی اف به پاورپوینت را بدون بهم ریختگی انجام می‌دهند.

این مطلب می‌تواند یک راهنمای خوب برای انتخاب ابزارهای مناسب باشد و به شما کمک کند تا راه تبدیل پی دی اف به پاورپوینت را بیاموزید و دیگر با فایل‌هایی که ویرایش نمی‌شوند و از همه مهم‌تر بهم‌ریختگی آن‌ها بعد از تبدیل دست و پنجه نرم نکنید. همراه ما باشید!

چگونه پی دی اف را به پاورپوینت تبدیل کنیم؟

چگونه پی دی اف را به پاورپوینت تبدیل کنیم؟

تنها دلیل تبدیل پی دی اف به پاورپوینت ویرایش فایل نیست، زمانی هم می‌رسد که شما برای ارائه مطلبی ناچارید فایل پی دی اف خود را تبدیل و به‌صورت پاورپوینت ارائه دهید. درست است که شاید ابزارهای دیگری مثل گوگل اسلاید هم برای ارائه مناسب به‌نظر برسند اما همچنان پاورپوینت نیز بسیار کاربردی و رایج است. همانطور که گفتیم ابزارهایی که در این راه به ما کمک می‌کنند کم نیستند، برنامه‌ها، سایت‌ها و… بسیاری وجود دارند که تبدیل Pdf به Powerpoint بدون بهم ریختگی را برای ما انجام می‌دهند؛ مثل:

  • برنامه PDF to PPTX -  Free PDF to PPT
  • برنامه Convert PDF to Powerpoint
  • سایت iLovePDF
  • سایت SmallPDF

در ادامه مطلب به معرفی این ابزارها می‌پردازیم، همراه ما باشید!

برنامه PDF to PPTX -  Free PDF to PPT؛ برنامه تبدیل پی دی اف به پاورپوینت

برنامه PDF to PPTX -  Free PDF to PPT؛ برنامه تبدیل پی دی اف به پاورپوینت

اولین برنامه‌ای که برای تبدیل پی دی اف به پاورپوینت باید معرفی کنیم و در گوگل‌پلی هم امتیاز بالا و قابل‌توجهی را به‌خود اختصاص داده‌است، برنامه PDF to PPTX - Free PDF to PPT است. این برنامه به شما کمک می‌کند بااستفاده از فناوری OCR یا همان تبدیل عکس به متن خیلی راحت و سریع فرایند تبدیل پی دی اف به پاورپوینت را تکمیل کنید. می‌توانید از راه اسکن کردن متن را از اسلایدهای PDF خارج کرده و تغییرات لازم را در آن ایجاد کنید.

از ویژگی‌های خوب این برنامه که می‌شود به‌راحتی از امتیاز کاربران هم می‌توان فهمید، رایگان بود صفرتاصد امکانات این برنامه است. همچنین هیچ محدودیتی در تعداد فایل‌ها وجود ندارد و شما می‌توانید هرتعدادی که لازم است در برنامه انتخاب و تبدیل Pdf به Powerpoint بدون بهم ریختگی را تجربه کنید.

ناگفته نماند این برنامه تبدیل پی دی اف به پاورپوینت برای افرادی که نگران اطلاعات شخصی‌شان هستند هم بسیار مناسب است چراکه هیچگونه اطلاعات شخصی مثل ایمیل برای ورود نیاز ندارد. این برنامه درحال‌ حاضر برای کاربران اندروید در دسترس است و شما می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام به دانلود کنید:

دانلود برنامه PDF to PPTX -  Free PDF to PPT از گوگل پلی

برنامه Convert PDF to Powerpoint؛ برنامه تبدیل پی دی اف به پاورپوینت برای کاربران ایفون

برنامه Convert PDF to Powerpoint؛ برنامه تبدیل پی دی اف به پاورپوینت برای کاربران ایفون

شاید درنظر اول تبدیل پی دی اف به پاورپوینت دشوار به‌نظر برسد اما به‌لطف برنامه‌هایی که برای این‌کار ساخته شده‌اند، این فرایند بسیار راحت و سریع اتفاق می‌افتد. کار با برنامه Convert PDF to Powerpoint که به‌طور اختصاصی برای کاربران ایفون درنظر گرفته شده، بسیار آسان است. کافی‌ست وارد برنامه شوید، فایل موردنظر خود را انتخاب کنید، روی دکمه Convert PDF to Powerpoint کلیک کنید و چندلحظه‌ای صبرکنید تا فایل شما آماده شود.

از ویژگی‌های خوب این برنامه باید به امکان انتخاب فایل از هرکجای گوشی اشاره کرد. به این معنی که هم امکان انتخاب فایل از حافظه دستگاه و هم از فضای ابری را دارید. به‌طور کلی این برنامه تبدیل پی دی اف به پاورپوینت برای کاربران ایفون می‌تواند دقیقاً همان برنامه‌ای باشد که دنبالش می‌گردند، برای دانلود می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید:

دانلود برنامه Convert PDF to Powerpoint از اپ استور

سایت iLovePDF؛ سایت تبدیل پی دی اف به پاورپوینت

سایت iLovePDF؛ سایت تبدیل پی دی اف به پاورپوینت

درمیان ابزارهای تبدیل پی دی اف به پاورپوینت سایت‌های آنلاین و کاربردی هم به چشم می‌خورند.یک سایت تبدیل پی دی اف به پاورپوینت، سایت iLovePDF است. این سایت آنلاین امکانات بسیار زیادی دارد که تبدیل پی دی اف به پاورپوینت تنها یکی از آن‌ها است. امکاناتی نظیر فشرده‌سازی PDF، تبدیل PDF به Word، تبدیل عکس به PDF و برعکس، ویرایش PDF و… همه و همه در این سایت کامل و کاربردی به‌صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته‌ است. کافی‌ست گزینه موردنظر خود را انتخاب کنید، فایل را از دستگاه خود اضافه کنید و سپس منتظر آماده شدن فایل نهایی باشید، به‌همین راحتی!

سایت SmallPDF؛ سایت تبدیل پی دی اف به پاورپوینت به‌صورت رایگان

سایت SmallPDF

یکی‌دیگر از سایت‌هایی که برای تبدیل پی دی اف به پاورپوینت بسیار کاربردی عمل کرده‌ سایت SmallPDF است که امکانات زیادی را شامل می‌شود. استفاده از امکانات این سایت برای کاربران کاملاً رایگان است. بااستفاده از این سایت به‌راحتی می‌توانید امکاناتی مثل تبدیل پی دی اف به پاورپوینت و برعکس، تبدیل عکس به پی دی اف و برعکس، ویرایش فایل پی دی اف، اسکن پی دی اف و… بسیار مورد کاربردی دیگر را تجربه کنید. برای تبدیل PDF به Powerpoint کافی‌ست زمان ورود به سایت روی گزینه Explore All PDF Tools کلیک کنید و سپس گزینه PDF to PPT را انتخاب کنید. در این مرحله می‌توانید فایل خود را اضافه و درانتظار تبدیل بمانید.

کلام آخر

درجهان امروز بسیاری از ارائه‌ها و تحقیقات در جلسات مهم ازطریق برنامه پاورپوینت ارائه می‌شوند. درنتیجه لازم از فایل‌هایی مثل پی دی اف را به پاورپوینت تبدیل کنیم تا بتوانیم با استفاده از امکانات آن ارائه بهتر و جامع‌تری داشته باشیم. گذشته از آن در بسیاری از موارد فایل پی دی اف ما نیاز به ویرایش مواردی دارد که این ویرایش تنها درصورت تبدیل فایل به پاورپوینت اتفاق می‌افتد. این مطلب لیستی از موارد کاربردی ازجمله برنامه و سایت برای تبدیل پی دی اف به پاورپوینت است که امیدواریم برای شما کاربردی واقع‌ شود.

منبع: updf