بایگانی نوشته‌ها

اکسل برای گوشی

اکسل برای گوشی

اگر یک کسب‌ و‌ کار کوچک دارید که نیاز به حسابداری جمع‌ و‌ جوری برای آن دارید، یا در مغازه کوچک خود نیاز دارید تا حساب‌های خود را جایی یادداشت کنید، مطمئناً شما نیاز به یک برنامه اکسل برای گوشی همراهتان خواهید داشت.
اسنپدراگون در شیائومی

اسنپدراگون در شیائومی

قبل از این که مطلب اسنپدراگون در شیائومی را آغاز کنیم باید از شما بپرسیم آیا تا به حال نام اسنپدراگون به گوشتان خورده است؟ اگر درصدد خرید یک گوشی سامسونگ یا شیائومی باشید و به بررسی گوشی‌ها در جدول مشخصات پرداخته باشید حتماً به این نام برخورده‌اید.
اپلیکیشن پیلاتس

اپلیکیشن پیلاتس

اپلیکیشن پیلاتس به شما کمک می‌کند در خانه خود باشید اما به‌ صورت حرفه‌ای ورزش کنید! در روزگاری که کرونا، آلودگی هوا، دور کاری و مسافت‌های زیاد و هیاهوی شهری آفتی برای جسم و روان افراد شده، بهترین کار استفاده از اپلیکیشن‌های مفید و در دسترس است.
افزایش عمر باتری گوشی سامسونگ

افزایش عمر باتری گوشی سامسونگ

معمولاً در خرید گوشی همراه میزان میلی آمپر ساعتی باتری برای ما بسیار اهمیت دارد. باتری، این قلب تپنده گوشی‌های هوشمند تا آخرین لحظه‌ای که با گوشی مورد نظر سر و کار داریم، یکی از مهم‌ترین پارامترهای دستگاه الکتریکی ما است.
از بین بردن حباب زیر گلس گوشی

از بین بردن حباب زیر گلس گوشی

گلس گوشی یا همان محافظ‌های صفحه نمایش گوشی‌های موبایل ممکن است به محافظت از وسایل الکترونیکی شما در برابر ترک‌ها کمک کنند، اما قرار دادن آن‌ها می‌تواند بسیار دشوار باشد. اگر محافظ صفحه را اشتباه بچسبانید یا صفحه نمایش کاملاً تراز نباشد، ممکن است حباب‌های هوا در زیر سطح ظاهر شوند.