بایگانی نوشته‌ها

مقایسه گوشی سامسونگ m52 با a52s

مقایسه گوشی سامسونگ m52 با a52s

مدتی است که سامسونگ اسامی مدل‌های مختلف سری گلکسی را قاعده‌مند کرده است. حالا سری A گلکسی‌ها شامل گوشی‌های هوشمند اندرویدی از پایین رده تا میان رده‌های عالی است که می‌توان برای هر سلیقه‌ای یک گزینه مناسب از میانشان پیدا کرد.
بهترین برنامه های یادآور

بهترین برنامه های یادآور

همه ما گاهی برای انجام کارها به یک یادآوری کوچک نیاز داریم. ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که پر از حواس‌پرتی و چیزهای مختلف است که اغلب باعث فراموشی می‌شود. بنابراین، تنظیم یادآورها نه تنها می‌تواند سازنده باشد، بلکه در برخی موقعیت‌ها نجات‌دهنده است.
سرویس استریم توییچ

سرویس استریم توییچ

سرویس استریم برنامه توییچ و بازی‌های ویدیویی دست به دست هم می‌دهند و به میلیون‌ها بیننده و پخش‌کننده راهی برای تعامل و اشتراک‌گذاری محتوای خلاقانه با دیگران می‌دهند. استریم اخیراً محبوبیت زیادی پیدا کرده است و برنامه توییچ پر استفاده‌ترین پلتفرم برای پخش بازی‌های ویدیویی است.
مرورگر سافاری

مرورگر سافاری

مرورگر سافاری، اپلیکیشن پیش‌فرض اپل به‌ عنوان مرورگر وب در دستگاه‌هایش است و به گفته این شرکت، «سریع‌ترین مرورگر جهان» است. طبق ادعای اپل این مرورگر هنگام بارگیری وب‌سایت‌های پربازدید بیش از ۵۰ درصد سریع‌تر از مرورگر کروم عمل می‌کند.
دستیار صوتی بیکسبی

دستیار صوتی بیکسبی

گوشی‌های سامسونگ علاوه بر پشتیبانی از دستیار گوگل، با دستیار صوتی مخصوص به خود به نام بیکسبی عرضه می‌شوند. دستیار صوتی بیکسبی تلاش سامسونگ برای مقابله با امثال سیری، دستیار صوتی گوگل و آمازون الکسا است.
دستیار صوتی الکسا

دستیار صوتی الکسا

دستیار صوتی الکسا که توسط آمازون طراحی شده، یک دستیار صوتی دانا و تعاملی است. الکسا در بلندگوهای Echo، ترموستات‌های هوشمند، بلندگوهای خطی، لامپ‌ها و چراغ‌ها و مستقیماً از طریق اپلیکیشن الکسا بر روی گوشی شما قابل دسترسی است. این دستیار صوتی می‌تواند محاسبات را برای شما انجام دهد، لیست‌های پخش مورد علاقه‌تان را راه‌اندازی کند، اخبار و آب و هوا را بررسی کند و بسیاری از وسایل هوشمند خانه شما را کنترل کند.