بایگانی نوشته‌ها

بهترین برنامه های یادآور

بهترین برنامه های یادآور

همه ما گاهی برای انجام کارها به یک یادآوری کوچک نیاز داریم. ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که پر از حواس‌پرتی و چیزهای مختلف است که اغلب باعث فراموشی می‌شود. بنابراین، تنظیم یادآورها نه تنها می‌تواند سازنده باشد، بلکه در برخی موقعیت‌ها نجات‌دهنده است.
سرویس استریم توییچ

سرویس استریم توییچ

سرویس استریم برنامه توییچ و بازی‌های ویدیویی دست به دست هم می‌دهند و به میلیون‌ها بیننده و پخش‌کننده راهی برای تعامل و اشتراک‌گذاری محتوای خلاقانه با دیگران می‌دهند. استریم اخیراً محبوبیت زیادی پیدا کرده است و برنامه توییچ پر استفاده‌ترین پلتفرم برای پخش بازی‌های ویدیویی است.
مرورگر سافاری

مرورگر سافاری

مرورگر سافاری، اپلیکیشن پیش‌فرض اپل به‌ عنوان مرورگر وب در دستگاه‌هایش است و به گفته این شرکت، «سریع‌ترین مرورگر جهان» است. طبق ادعای اپل این مرورگر هنگام بارگیری وب‌سایت‌های پربازدید بیش از ۵۰ درصد سریع‌تر از مرورگر کروم عمل می‌کند.
دستیار صوتی بیکسبی

دستیار صوتی بیکسبی

گوشی‌های سامسونگ علاوه بر پشتیبانی از دستیار گوگل، با دستیار صوتی مخصوص به خود به نام بیکسبی عرضه می‌شوند. دستیار صوتی بیکسبی تلاش سامسونگ برای مقابله با امثال سیری، دستیار صوتی گوگل و آمازون الکسا است.
دستیار صوتی الکسا

دستیار صوتی الکسا

دستیار صوتی الکسا که توسط آمازون طراحی شده، یک دستیار صوتی دانا و تعاملی است. الکسا در بلندگوهای Echo، ترموستات‌های هوشمند، بلندگوهای خطی، لامپ‌ها و چراغ‌ها و مستقیماً از طریق اپلیکیشن الکسا بر روی گوشی شما قابل دسترسی است. این دستیار صوتی می‌تواند محاسبات را برای شما انجام دهد، لیست‌های پخش مورد علاقه‌تان را راه‌اندازی کند، اخبار و آب و هوا را بررسی کند و بسیاری از وسایل هوشمند خانه شما را کنترل کند.
مهم ترین تنظیمات ایفون

مهم ترین تنظیمات ایفون

فرقی ندارد یک کاربر قدیمی ایفون باشید یا تازه وارد اکوسیستم اپل شده باشید. حتماً برایتان سوال شده مهمترین تنظیمات ایفون که باید تغییر دهید تا تجربه کاربری بهتری داشته باشید کدام تنظیمات هستند. شاید کاربری کنجکاو هستید که تنظیمات ایفون را بررسی می‌کنید و نمی‌دانید با آیفون خود چه کاری می‌توانید انجام دهید.